Garin s.r.o.
Dunajská Streda · Administratívne a pomocné činnosti
256 806 €tržby 2025 ▲ 1 155 %+35 166 €zisk 2025aktívna 5 rokov10 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby 2 400 €, výsledok hospodárenia 711 €
- 24 : tržby 20 463 €, výsledok hospodárenia 5 330 €
- 25 : tržby 256 806 €, výsledok hospodárenia 35 166 €
Garin s.r.o. (IČO 53620399) mala v roku 2025 tržby 256 806 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Garin
V roku 2025 mala Garin priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 167 371 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 024 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Administratívne služby v okrese Dunajská Streda bola v roku 2025 1 725 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 | 167 371 € | — |
| 2024 | — | 13 349 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Garin, odhad zo závierky1 024 €
- Administratívne služby v okrese Dunajská Streda1 725 €
- Všetky odvetvia v okrese Dunajská Streda1 583 €
- Administratívne služby na Slovensku1 532 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Administratívne služby, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.
Konateľ Garin
Podľa Registra právnických osôb koná za Garin 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločníci Garin
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Alžbeta Drégelyová50,0 %
- Róbert Mészáros50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Alžbeta Drégelyováod 22. 7. 2023 | 2 500 € | 50,0 % |
| Róbert Mészárosod 22. 7. 2023 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Garin
Za rok 2025 má Garin v závierke tržby 256 806 €, o 1 155,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +35 166 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 256 806 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 9 363 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Garin
Najvyššie tržby: rok 2025, 256 806 €. Najnižšie: rok 2023, 2 400 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 256 806 € |
| 2024 | 20 463 € |
| 2023 | 2 400 € |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 41 207 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 35 166 € |
| 2024 | 5 330 € |
| 2023 | 711 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Garin
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +13,7 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Garin | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +13,7 % | +8,4 % |
| 2024 | +26,0 % | +4,9 % |
| 2023 | +29,6 % | +3,1 % |
| 2022 | — | +2,7 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Garin
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 115 874 €, vlastné imanie 73 207 € a záväzky 42 667 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 115 874 € | 73 207 € | 42 667 € |
| 2024 | 48 304 € | 38 041 € | 10 263 € |
| 2023 | 34 418 € | 32 711 € | 1 707 € |
| 2022 | 32 000 € | 32 000 € | — |
| 2021 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Garin (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 256 806 € | 35 166 € | 115 874 € | 73 207 € | 42 667 € | 212 885 € | +13,7 % |
| 2024 | 20 463 € | 5 330 € | 48 304 € | 38 041 € | 10 263 € | 20 209 € | +26,0 % |
| 2023 | 2 400 € | 711 € | 34 418 € | 32 711 € | 1 707 € | 996 € | +29,6 % |
| 2022 | — | 0 € | 32 000 € | 32 000 € | — | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Garin?
Peniaze od štátu: Garin
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Garin
Dátum vzniku Garin je 4. 3. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/54701/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
- Nový štatutár: Róbert MészárosKonateľ
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121429134 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Nový spoločník: Róbert MészárosSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 256 806 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Garin
- Administratívne služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Čistiace a upratovacie služby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Faktoring a forfaiting
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Kuriérske služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Služby požičovní
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Sťahovacie služby
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Vedenie účtovníctva
- Verejné obstarávanie
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
- Vykonávanie činnosti Agentúry dočasného zamestnávania
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Garin v odvetví administratívne a kancelárske služby
Garin je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), Garin má 256 806 €, čo je 6,1-násobok mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 1 746 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Garin 98. z 689.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 619 €; 10 % firiem má viac než 393 650 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 619 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 650 € |
| Garin | 256 806 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Garin
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Garin s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Garin | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 256 806 € | 42 000 € |
| 2024 | 20 463 € | 39 510 € |
| 2023 | 2 400 € | 40 736 € |
| 2022 | — | 39 924 € |
| 2021 | — | 35 891 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Garin | 256 806 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 36 780 € |
| medián kraja | 39 700 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- WEBEX - SD, s. r. o.Ivanka pri Nitre · tržby 638 519 € (2025)
- Allextra s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 638 503 € (2025)
- 1051 s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 638 311 € (2025)
- PARTNERS TS, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 638 309 € (2025)
- Yildirim Transport, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 637 826 € (2025)
- Shurnold - Start s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 637 579 € (2023)
- Reality rent, s.r.o.Nitra · tržby 637 182 € (2025)
- AdviseCo, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 637 146 € (2025)
- LEMIR Design spol s.r.o.Nové Zámky · tržby 636 424 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Garin, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Administratívne a podporné služby v okrese Dunajská Streda ›
Sídlo Garin: Dunajská Streda
Garin sídli na adrese Jilemnického 264/18, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. V obci Dunajská Streda je 6 635 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238. Na tej istej adrese je zapísaných 39 aktívnych subjektov.
Dunajská Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
Garin: IČO, sídlo a základné údaje
Garin s.r.o. (IČO 53620399) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 4. 3. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Róbert Mészáros. Za rok 2025 sú v závierke tržby 256 806 € a výsledok hospodárenia +35 166 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 3. 2021 |
| Obec | Dunajská Streda |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Vyrubená daň z príjmov | 9 363 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Garin s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 256 806 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 6,1-násobok mediánu (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Sieť prepojení firmy Garin
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Garin
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Garin
- Tendre20súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy55zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
- Výhry konkurentov100firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Dunajská Stredatypický nepokrytý dopyt 2,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.736 zmlúv za 3 roky · 175 211 € · naposledy 29. 7. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny405 zmlúv za 3 roky · 5 791 477 € · naposledy 2. 10. 2026Slovenská inovačná a energetická agentúra*47 zmlúv za 3 roky · 724 260 € · naposledy 21. 9. 2026 Všetkých 878 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Jober, s.r.o.Jobker s. r. o.G - plus, s.r.o.Jober Logistic, s.r.o.REWORQ, s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Dunajská Streda
METRANS /Danubia/, a.s.SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.DS - CAR, s.r.o.ISTERMEAT a.s.MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Dunajská Streda ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Dunajská Streda
WERTHEIM Administration, s.r.o.UniBrands SK s.r.o.ORVIEN s.r.o.WHC Outsourcing, s.r.o.PÁLMA - VARGA, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.