VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

IVP s. r. o.

Oravská Lesná · Výstavba obytných a neobytných budov

249 792 €tržby 2025 ▼ 53 %−1 923 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

249 792 €tržby 2025 ▼ 53 %
−1 923 €strata 2025
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -245 €
  2. 22 : tržby 147 787 €, výsledok hospodárenia 5 031 €
  3. 23 : tržby 303 221 €, výsledok hospodárenia 1 079 €
  4. 24 : tržby 535 161 €, výsledok hospodárenia 5 724 €
  5. 25 : tržby 249 792 €, výsledok hospodárenia -1 923 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

IVP s. r. o. (IČO 53613791) mala v roku 2025 tržby 249 792 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci IVP

osobné náklady v roku 2025 boli 909 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.

Konatelia IVP

Podľa Registra právnických osôb konajú za IVP 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločníci IVP

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok IVP

Za rok 2025 má IVP v závierke tržby 249 792 €, o 53,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 923 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 535 161 €.

Tržby 2025250 tis. €▼ −53,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−1 923 €strata
Majetok (aktíva) 202541 tis. €
Vlastné imanie 202515 tis. €
Záväzky 202526 tis. €63,5 % majetku
Pridaná hodnota 202529 tis. €
Zisková marža 2025−0,8 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 5 rokov9 666 €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát IVP

Súvaha IVP

Všetky čísla zo závierok IVP (5 rokov)
Čísla zo závierok IVP po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025249 792 €−1 923 €41 306 €14 596 €26 230 €28 985 €−0,8 %
2024535 161 €5 724 €109 766 €16 519 €92 527 €26 928 €+1,1 %
2023303 221 €1 079 €40 668 €10 795 €29 481 €2 746 €+0,4 %
2022147 787 €5 031 €29 621 €9 786 €19 505 €7 199 €+3,4 %
2021—−245 €4 755 €4 755 €—−245 €—

Riziko: zaplatí IVP?

Peniaze od štátu: IVP

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy IVP

Dátum vzniku IVP je 10. 3. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/76731/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121433534
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 4 755 €
  4. Nový štatutár: Ing. Martin MarkuliakKonateľ
  5. Nový spoločník: Ing. Martin MarkuliakSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 249 792 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti IVP

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Fotografické služby
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Sťahovacie služby
  • Kuriérske služby
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Dizajnérske činnosti
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Výkon činnosti stavbyvedúceho

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

IVP v odvetví výstavba budov

IVP je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 719 € (9 888 závierok), IVP má 249 792 €, čo je 4,0-násobok mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 511 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IVP 59. z 195.

V odvetví v okrese Námestovo511aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 888Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IVP, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Námestovo ›

Sídlo IVP: Oravská Lesná

IVP sídli na adrese Brišovka 785, 029 57 Oravská Lesná, okres Námestovo. V obci Oravská Lesná je 751 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 384.

Subjektov v obci Oravská Lesná751aktívnych
Subjektov v okrese Námestovo14 384aktívnych
V tom istom odvetví511okres Námestovo

Oravská Lesná: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›

IVP: IČO, sídlo a základné údaje

IVP s. r. o. (IČO 53613791) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Oravská Lesná, okres Námestovo. Dátum vzniku je 10. 3. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Ing. Martin Markuliak a Pavol Murín. Za rok 2025 sú v závierke tržby 249 792 € a výsledok hospodárenia −1 923 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik10. 3. 2021
ObecOravská Lesná
OkresOkres Námestovo
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) IVP s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 249 792 €, typická firma odvetvia 61 719 €, čo je 4,0-násobok mediánu (medián z 9 888 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›

Sieť prepojení firmy IVP

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu IVP

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu IVP

  • Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy174zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 47 tis. €
  • Výhry konkurentov395firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Oravská Lesnátypický nepokrytý dopyt 296 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

PerCon, s.r.o.R&B s.r.o.REID Slovakia s. r. o.IVPSTAVBY s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Oravská Lesná

CRT ELECTRONIC s.r.o.AVEX electronics, s.r.o.MIRANO, s.r.o.EASTERN ELECTRONICS SK s.r.o.DREVOSTAVBY BRUNO SLOVAKIA, s.r.o.Všetky firmy v obci Oravská Lesná ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Námestovo

STAVEBNÝ PODNIK s.r.o.STAVPOČ s.r.o.OravPit, s. r. o.I.N.V.E.S.T. a.s.JM. Jumako, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk