LAWN s.r.o.
Šamorín · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
48 920 €tržby 2025 ▲ 7 223 %−15 677 €strata 2025aktívna 5 rokov10 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -15 751 €
- 22 : tržby 67 €, výsledok hospodárenia -36 039 €
- 23 : tržby 834 €, výsledok hospodárenia -44 714 €
- 24 : tržby 668 €, výsledok hospodárenia -50 868 €
- 25 : tržby 48 920 €, výsledok hospodárenia -15 677 €
LAWN s.r.o. (IČO 53604237) mala v roku 2025 tržby 48 920 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci LAWN
V roku 2025 mala LAWN priemerne 10 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konatelia LAWN
Podľa Registra právnických osôb konajú za LAWN 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločníci LAWN
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- HILLS, s.r.o.50,0 %
- Martin Liška25,0 %
- W - TRADE s.r.o.25,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| HILLS, s.r.o.od 25. 2. 2021 | 2 500 € | 50,0 % |
| Martin Liškaod 25. 2. 2021 | 1 250 € | 25,0 % |
| W - TRADE s.r.o.od 25. 2. 2021 | 1 250 € | 25,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LAWN
Za rok 2025 má LAWN v závierke tržby 48 920 €, o 7 223,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −15 677 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 48 920 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát LAWN
Najvyššie tržby: rok 2025, 48 920 €. Najnižšie: rok 2022, 67 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 48 920 € |
| 2024 | 668 € |
| 2023 | 834 € |
| 2022 | 67 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −163 049 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −15 677 € |
| 2024 | −50 868 € |
| 2023 | −44 714 € |
| 2022 | −36 039 € |
| 2021 | −15 751 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LAWN
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 841 604 €, vlastné imanie −158 049 € a záväzky 1 999 653 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 841 604 € | −158 049 € | 1 999 653 € |
| 2024 | 1 569 397 € | −142 372 € | 1 711 769 € |
| 2023 | 1 347 329 € | −91 504 € | 1 438 833 € |
| 2022 | 1 191 115 € | −46 790 € | 1 237 905 € |
| 2021 | 627 908 € | −10 751 € | 638 659 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LAWN (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48 920 € | −15 677 € | 1 841 604 € | −158 049 € | 1 999 653 € | 25 489 € | −32,0 % |
| 2024 | 668 € | −50 868 € | 1 569 397 € | −142 372 € | 1 711 769 € | −16 957 € | −7 615,0 % |
| 2023 | 834 € | −44 714 € | 1 347 329 € | −91 504 € | 1 438 833 € | −14 943 € | −5 361,4 % |
| 2022 | 67 € | −36 039 € | 1 191 115 € | −46 790 € | 1 237 905 € | −18 065 € | −53 789,6 % |
| 2021 | — | −15 751 € | 627 908 € | −10 751 € | 638 659 € | −7 445 € | — |
Riziko: zaplatí LAWN?
LAWN a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom LAWN z roku 2024.
História firmy LAWN
Dátum vzniku LAWN je 25. 2. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48586/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121484618
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 627 908 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Trávnik. Firma vznikla 25. 2. 2021.
- Nový štatutár: Mgr. Armand WolnerKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 48 920 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LAWN
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- prípravné práce k realizácii stavby
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- prenájom hnuteľných vecí
- administratívne služby
- vedenie účtovníctva
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
LAWN v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
LAWN je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 462 € (16 660 závierok), LAWN má 48 920 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 614 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LAWN 145. z 299.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 462 €, tri štvrtiny do 129 595 €; 10 % firiem má viac než 506 611 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 462 € |
| horný kvartil | 129 595 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 611 € |
| LAWN | 48 920 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LAWN
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LAWN s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LAWN | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 48 920 € | 45 462 € |
| 2024 | 668 € | 41 454 € |
| 2023 | 834 € | 39 297 € |
| 2022 | 67 € | 39 140 € |
| 2021 | — | 36 517 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| LAWN | 48 920 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 47 522 € |
| medián kraja | 46 170 € |
| medián Slovenska | 45 462 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Kalužáková s.r.o.Nitra · tržby 119 334 € (2025)
- TRENFIN, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 119 246 € (2024)
- Niche group s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 119 208 € (2025)
- "BYTOVKA PIONIERSKA 982"Považská Bystrica · tržby 119 195 € (2025)
- WeTranslate SEBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 158 € (2025)
- YINGXIA s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 119 109 € (2025)
- SVB 56Dubnica nad Váhom · tržby 119 087 € (2025)
- SKYSIDE SLOVAKIA s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 119 024 € (2014)
- Grizzly Reality Levice, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 000 € (2021)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LAWN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LAWN: Šamorín
LAWN sídli na adrese Gazdovský rad 32, 931 01 Šamorín, okres Dunajská Streda. V obci Šamorín je 2 752 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.
Šamorín: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
LAWN: IČO, sídlo a základné údaje
LAWN s.r.o. (IČO 53604237) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šamorín, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 25. 2. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Mgr. Armand Wolner a Sven Wollner. Za rok 2025 sú v závierke tržby 48 920 € a výsledok hospodárenia −15 677 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 2. 2021 |
| Obec | Šamorín |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) LAWN s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 48 920 €, typická firma odvetvia 45 462 € (medián z 16 660 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Sieť prepojení firmy LAWN
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LAWN
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LAWN
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy449zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 319 tis. €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Šamoríntypický nepokrytý dopyt 2,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania556 zmlúv za 3 roky · 186 535 255 € · naposledy 12. 10. 2026Mesto Rajec496 zmlúv za 3 roky · 114 959 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 234 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Kimberley s.r.o.Quintela Gastro s.r.o.AuPortal SK, s. r. o.Dostupné bývanie Nitra s.r.o.WHQ s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Šamorín
MEVIS Slovakia, s.r.o.CARD CASINO s.r.o.CALEARO SLOVAKIA, spol. s r.o. v konkurzeBiometrix, s. r. o.X-BIONIC® SPHERE a.s.Všetky firmy v obci Šamorín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Dunajská Streda
Arthesys s. r. o.LAUDIS s.r.o.DS PROPERTY, a.s.Fontee s.r.o.Erregi s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.