LA SKALKA, s. r. o.
Stropkov · Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov
32 445 €tržby 2025 ▼ 19 %−21 817 €strata 2025aktívna 5 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 17 411 €, výsledok hospodárenia -50 238 €
- 22 : tržby 34 354 €, výsledok hospodárenia -22 258 €
- 23 : tržby 38 906 €, výsledok hospodárenia -26 808 €
- 24 : tržby 40 302 €, výsledok hospodárenia -31 238 €
- 25 : tržby 32 445 €, výsledok hospodárenia -21 817 €
LA SKALKA, s. r. o. (IČO 53602935) mala v roku 2025 tržby 32 445 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci LA SKALKA
V roku 2025 mala LA SKALKA priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 9 617 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 9 617 € | — |
| 2024 | — | 12 256 € | — |
| 2023 | — | 15 651 € | — |
| 2022 | — | 10 937 € | — |
| 2021 | — | 7 692 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konatelia LA SKALKA
Podľa Registra právnických osôb konajú za LA SKALKA 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník LA SKALKA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Zuzana Dorota Čobejová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Zuzana Dorota Čobejováod 19. 2. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LA SKALKA
Za rok 2025 má LA SKALKA v závierke tržby 32 445 €, o 19,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −21 817 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 40 302 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát LA SKALKA
Najvyššie tržby: rok 2024, 40 302 €. Najnižšie: rok 2021, 17 411 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 32 445 € |
| 2024 | 40 302 € |
| 2023 | 38 906 € |
| 2022 | 34 354 € |
| 2021 | 17 411 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −152 359 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −21 817 € |
| 2024 | −31 238 € |
| 2023 | −26 808 € |
| 2022 | −22 258 € |
| 2021 | −50 238 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LA SKALKA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −67,2 %, medián odvetvia +2,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LA SKALKA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −67,2 % | +2,6 % |
| 2024 | −77,5 % | +2,2 % |
| 2023 | −68,9 % | +1,2 % |
| 2022 | −64,8 % | +0,7 % |
| 2021 | — | +0,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 4 roky, najviac v roku 2022 (+97,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −19,5 % |
| 2024 | +3,6 % |
| 2023 | +13,3 % |
| 2022 | +97,3 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LA SKALKA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 24 569 €, vlastné imanie −17 359 € a záväzky 41 928 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 24 569 € | −17 359 € | 41 928 € |
| 2024 | 35 553 € | 4 458 € | 31 095 € |
| 2023 | 49 231 € | 35 696 € | 13 535 € |
| 2022 | 69 631 € | 62 504 € | 7 127 € |
| 2021 | 74 364 € | −50 238 € | 124 602 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LA SKALKA (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32 445 € | −21 817 € | 24 569 € | −17 359 € | 41 928 € | 384 € | −67,2 % |
| 2024 | 40 302 € | −31 238 € | 35 553 € | 4 458 € | 31 095 € | −5 845 € | −77,5 % |
| 2023 | 38 906 € | −26 808 € | 49 231 € | 35 696 € | 13 535 € | −7 490 € | −68,9 % |
| 2022 | 34 354 € | −22 258 € | 69 631 € | 62 504 € | 7 127 € | −794 € | −64,8 % |
| 2021 | 17 411 € | −50 238 € | 74 364 € | −50 238 € | 124 602 € | −33 985 € | −288,5 % |
Riziko: zaplatí LA SKALKA?
LA SKALKA a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom LA SKALKA v objeme 3 406 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stropkov: 3 406 € v 2 zmluvách.
História firmy LA SKALKA
Dátum vzniku LA SKALKA je 19. 2. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41721/P
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121421148
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 17 411 € · majetok 74 364 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stropkov. Firma vznikla 19. 2. 2021.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 32 445 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LA SKALKA
- Výroba pekárskych a cukrárskych výrobkov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Výroba nápojov
- Výroba kŕmnych zmesí
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Textilná výroba
- Odevná výroba
- Spracovanie kože
- Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
- Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
- Keramická výroba
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Výroba sviečok a tieniacej techniky
- Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
- Sťahovacie služby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Dizajnérske činnosti
- Fotografické služby
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Služby požičovní
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Finančný lízing
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Verejné obstarávanie
- Kuriérske služby
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
LA SKALKA v odvetví výroba potravín
LA SKALKA je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10), činnosť výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 82 458 € (2 779 závierok), LA SKALKA má 32 445 €, čo je 39 % mediánu. V okrese Stropkov je v tomto odvetví 19 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LA SKALKA 5. z 7.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 24 470 €, polovica do 82 458 €, tri štvrtiny do 418 655 €; 10 % firiem má viac než 1 766 052 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 955 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 24 470 € |
| medián | 82 458 € |
| horný kvartil | 418 655 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 766 052 € |
| LA SKALKA | 32 445 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LA SKALKA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LA SKALKA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LA SKALKA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 32 445 € | 82 458 € |
| 2024 | 40 302 € | 72 395 € |
| 2023 | 38 906 € | 68 949 € |
| 2022 | 34 354 € | 66 843 € |
| 2021 | 17 411 € | 59 639 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| LA SKALKA | 32 445 € |
|---|---|
| medián kraja | 122 337 € |
| medián Slovenska | 82 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KOBROT s. r. o.Humenné · tržby 78 321 € (2025)
- FORTESA, s.r.o.Hlohovec · tržby 77 829 € (2025)
- MELEX s.r.o.Abrahám · tržby 77 749 € (2025)
- ZELOGAL, s. r. o.Veľká Mača · tržby 77 744 € (2024)
- Caffé TRIESTE SELLING s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 77 559 € (2025)
- Lulus s.r.o.Trnava · tržby 77 549 € (2025)
- T.E.M. Production s.r.o.Banská Bystrica · tržby 77 192 € (2025)
- VINKI s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 77 189 € (2025)
- MISTRI, s.r.o.Stupava · tržby 77 097 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LA SKALKA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LA SKALKA: Stropkov
LA SKALKA sídli na adrese Jarková 386/3, 091 01 Stropkov, okres Stropkov. V obci Stropkov je 1 718 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 283.
Stropkov: obyvatelia a dáta ›Okres Stropkov ›Adresár firiem v okrese Stropkov ›
LA SKALKA: IČO, sídlo a základné údaje
LA SKALKA, s. r. o. (IČO 53602935) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stropkov, okres Stropkov. Dátum vzniku je 19. 2. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú MUDr. Jana Čobejová a Zuzana Dorota Čobejová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 32 445 € a výsledok hospodárenia −21 817 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov (SK NACE 1071) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 2. 2021 |
| Obec | Stropkov |
| Okres | Okres Stropkov |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba potravín (SK NACE 10) LA SKALKA, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 32 445 €, typická firma odvetvia 82 458 € (medián z 2 779 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Stropkov ›Výroba potravín: tržby a mzdy ›Výroba potravín v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Stropkov ›
Sieť prepojení firmy LA SKALKA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LA SKALKA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LA SKALKA
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 219 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy238zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Stropkovtypický nepokrytý dopyt 204 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen450 zmlúv za 3 roky · 7 134 123 € · naposledy 7. 10. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra116 zmlúv za 3 roky · 1 427 934 € · naposledy 10. 12. 2025Ministerstvo obrany SR70 zmlúv za 3 roky · 976 434 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 201 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Stropkov
Š - AUTOSERVIS Vranov, s.r.o.TESLA STROPKOV, akciová spoločnosťREPRO ELEKTRONIK Slovakia, s.r.o.PS EUROPLAST, s.r.o.STRADER s.r.o.Všetky firmy v obci Stropkov ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.