VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

LUKAS HOLDING s.r.o.

Štúrovo · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

2 340 €tržby 2025 ▼ 65 %+1 301 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 340 €tržby 2025 ▼ 65 %
+1 301 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 8 060 €, výsledok hospodárenia 520 €
  2. 22 : tržby 5 260 €, výsledok hospodárenia 2 417 €
  3. 23 : tržby 4 174 €, výsledok hospodárenia 3 459 €
  4. 24 : tržby 6 600 €, výsledok hospodárenia 4 645 €
  5. 25 : tržby 2 340 €, výsledok hospodárenia 1 301 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

LUKAS HOLDING s.r.o. (IČO 53598784) mala v roku 2025 tržby 2 340 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci LUKAS HOLDING

LUKAS HOLDING má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 603 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ LUKAS HOLDING

Podľa Registra právnických osôb koná za LUKAS HOLDING 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločníci LUKAS HOLDING

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok LUKAS HOLDING

Za rok 2025 má LUKAS HOLDING v závierke tržby 2 340 €, o 64,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 301 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 8 060 €.

Tržby 20252 340 €▼ −64,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 301 €zisk
Majetok (aktíva) 202521 tis. €
Vlastné imanie 202517 tis. €
Záväzky 20253 450 €16,6 % majetku
Pridaná hodnota 20252 340 €
Zisková marža 2025+55,6 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 5 rokov12 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát LUKAS HOLDING

Súvaha LUKAS HOLDING

Všetky čísla zo závierok LUKAS HOLDING (5 rokov)
Čísla zo závierok LUKAS HOLDING po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 340 €1 301 €20 796 €17 346 €3 450 €2 340 €+55,6 %
20246 600 €4 645 €19 874 €16 045 €3 829 €5 560 €+70,4 %
20234 174 €3 459 €15 033 €11 401 €3 632 €4 174 €+82,9 %
20225 260 €2 417 €11 389 €7 937 €3 452 €3 976 €+46,0 %
20218 060 €520 €11 899 €5 520 €6 379 €7 375 €+6,5 %

Riziko: zaplatí LUKAS HOLDING?

LUKAS HOLDING a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom LUKAS HOLDING z roku 2022.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202217. 2. 2022

História firmy LUKAS HOLDING

Dátum vzniku LUKAS HOLDING je 5. 3. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53703/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 8 060 € · majetok 11 899 €
  3. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky. Firma vznikla 5. 3. 2021.
  4. Nový štatutár: Ing. Nikoleta Marko ZbrášováKonateľ
  5. Nový spoločník: Ing. Nikoleta Marko ZbrášováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 2 340 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti LUKAS HOLDING

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

LUKAS HOLDING v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

LUKAS HOLDING je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 722 € (13 612 závierok), LUKAS HOLDING má 2 340 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 654 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LUKAS HOLDING 264. z 276.

V odvetví v okrese Nové Zámky654aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 612Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LUKAS HOLDING, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Nové Zámky ›

Sídlo LUKAS HOLDING: Štúrovo

LUKAS HOLDING sídli na adrese Jesenského 82, 943 01 Štúrovo, okres Nové Zámky. V obci Štúrovo je 4 202 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162. Na tej istej adrese je zapísaných 45 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Štúrovo4 202aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky22 162aktívnych
V tom istom odvetví654okres Nové Zámky
Na tej istej adrese45aktívnych subjektov

Štúrovo: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

LUKAS HOLDING: IČO, sídlo a základné údaje

LUKAS HOLDING s.r.o. (IČO 53598784) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 5. 3. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Ing. Nikoleta Marko Zbrášová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 340 € a výsledok hospodárenia +1 301 €, počet zamestnancov podľa registra je 0.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 3. 2021
ObecŠtúrovo
OkresOkres Nové Zámky
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) LUKAS HOLDING s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 340 €, typická firma odvetvia 46 722 € (medián z 13 612 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›

Sieť prepojení firmy LUKAS HOLDING

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LUKAS HOLDING

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu LUKAS HOLDING

  • Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Štúrovo

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

LUKAS 784 s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Štúrovo

Smurfit Westrock Slovakia, a. s.Monarflex s.r.o.Jet Stream Sales s.r.o.SPEED LINE, s.r.o.SKC foundry s. r. o.Všetky firmy v obci Štúrovo ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Nové Zámky

Victory Partners s. r. o.Zetnex s. r. o.Professional support s.r.o.ALLPARTS s.r.o.PHARMACOPEA s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk