VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Frigo Line s. r. o.

Štúrovo · Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov

62 065 €tržby 2025 ▲ 269 %+48 610 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

62 065 €tržby 2025 ▲ 269 %
+48 610 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 52 378 €, výsledok hospodárenia 1 741 €
  2. 22 : tržby 70 352 €, výsledok hospodárenia 17 270 €
  3. 23 : tržby 8 887 €, výsledok hospodárenia 775 €
  4. 24 : tržby 16 819 €, výsledok hospodárenia 1 904 €
  5. 25 : tržby 62 065 €, výsledok hospodárenia 48 610 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Frigo Line s. r. o. (IČO 53598377) mala v roku 2025 tržby 62 065 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Frigo Line

Frigo Line má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 271 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Frigo Line

Podľa Registra právnických osôb koná za Frigo Line 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločníci Frigo Line

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Frigo Line
Podiely spoločníkov na vkladoch Frigo Line Aydin Yilmaz 50,0 %, Bourak Kiral 50,0 %. Spolu 5 000 €. Aydin Yilmaz: 2 500 €, 50,0 %Bourak Kiral: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Aydin Yilmaz50,0 %
  • Bourak Kiral50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Aydin Yilmazod 11. 7. 2025 2 500 €50,0 %
Bourak Kiralod 11. 7. 2025 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Frigo Line

Za rok 2025 má Frigo Line v závierke tržby 62 065 €, o 269,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +48 610 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 70 352 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 5 403 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202562 tis. €▲ +269,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202549 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025101 tis. €
Vlastné imanie 202575 tis. €
Záväzky 202526 tis. €25,5 % majetku
Pridaná hodnota 202551 tis. €
Zisková marža 2025+78,3 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 5 rokov70 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov5 403 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Frigo Line

Súvaha Frigo Line

Všetky čísla zo závierok Frigo Line (5 rokov)
Čísla zo závierok Frigo Line po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202562 065 €48 610 €101 137 €75 299 €25 838 €50 808 €+78,3 %
202416 819 €1 904 €35 531 €26 689 €8 842 €8 069 €+11,3 %
20238 887 €775 €41 993 €24 786 €17 207 €1 261 €+8,7 %
202270 352 €17 270 €75 029 €24 010 €51 019 €28 164 €+24,5 %
202152 378 €1 741 €40 017 €6 741 €33 276 €1 348 €+3,3 %

Riziko: zaplatí Frigo Line?

Peniaze od štátu: Frigo Line

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Frigo Line

Dátum vzniku Frigo Line je 20. 2. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: hz-tech, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53584/N
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121420158
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 52 378 € · majetok 40 017 €
  4. Nový štatutár: Bourak KiralKonateľ
  5. Nový spoločník: Bourak KiralSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Zmena obchodného menaPredtým hz-tech, s.r.o., odvtedy Frigo Line s. r. o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 62 065 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Frigo Line

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Fotografické služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájiom hnuteľných vecí
  • Prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 2 s hmotnosťou do 3,5t

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Frigo Line v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

Frigo Line je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 892 € (12 871 závierok), Frigo Line má 62 065 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 561 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Frigo Line 90. z 269.

V odvetví v okrese Nové Zámky561aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 871Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Frigo Line, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Nové Zámky ›

Sídlo Frigo Line: Štúrovo

Frigo Line sídli na adrese Balassiho 704/42, 943 01 Štúrovo, okres Nové Zámky. V obci Štúrovo je 4 188 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 004. Na tej istej adrese je zapísaných 42 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Štúrovo4 188aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky22 004aktívnych
V tom istom odvetví561okres Nové Zámky
Na tej istej adrese42aktívnych subjektov

Štúrovo: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

Frigo Line: IČO, sídlo a základné údaje

Frigo Line s. r. o. (IČO 53598377) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 20. 2. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Bourak Kiral. Za rok 2025 sú v závierke tržby 62 065 € a výsledok hospodárenia +48 610 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290)
Základné imanie5 000 €
Vznik20. 2. 2021
Skoršie názvyhz-tech, s.r.o.
ObecŠtúrovo
OkresOkres Nové Zámky
Vyrubená daň z príjmov5 403 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) Frigo Line s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 62 065 €, typická firma odvetvia 53 892 € (medián z 12 871 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›

Sieť prepojení firmy Frigo Line

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Frigo Line

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Frigo Line

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 469 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy189zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 91 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Štúrovo

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Štúrovo

Smurfit Westrock Slovakia, a. s.Monarflex s.r.o.Jet Stream Sales s.r.o.SPEED LINE, s.r.o.SKC foundry s. r. o.Všetky firmy v obci Štúrovo ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.09) v okrese Nové Zámky

KP EU TRADE s. r. o.Soft-Tech EU, s.r.o.Webmaxx Slovakia s.r.o.GLife s. r. o.Elitsys, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk