TOPDOVOZ IMPORT, s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Nákladná cestná doprava
40 797 €tržby 2023 ▲ 93 %+8 333 €zisk 2023aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 34 208 €, výsledok hospodárenia 1 704 €
- 22 : tržby 21 187 €, výsledok hospodárenia 6 868 €
- 23 : tržby 40 797 €, výsledok hospodárenia 8 333 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
TOPDOVOZ IMPORT, s. r. o. (IČO 53593847), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 20. 3. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TOPDOVOZ IMPORT
V roku 2024 mala TOPDOVOZ IMPORT priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ TOPDOVOZ IMPORT
Podľa Registra právnických osôb koná za TOPDOVOZ IMPORT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník TOPDOVOZ IMPORT
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok TOPDOVOZ IMPORT
Za rok 2023 má TOPDOVOZ IMPORT v závierke tržby 40 797 €, o 92,6 % viac než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +8 333 €. Závierky máme za 4 roky (2021 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2023: 40 797 €.
Výkaz ziskov a strát TOPDOVOZ IMPORT
Najvyššie tržby: rok 2023, 40 797 €. Najnižšie: rok 2022, 21 187 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | — |
| 2023 | 40 797 € |
| 2022 | 21 187 € |
| 2021 | 34 208 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 16 905 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 8 333 € |
| 2022 | 6 868 € |
| 2021 | 1 704 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TOPDOVOZ IMPORT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +20,4 %, medián odvetvia +1,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TOPDOVOZ IMPORT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | +2,0 % |
| 2023 | +20,4 % | +1,5 % |
| 2022 | +32,4 % | +1,5 % |
| 2021 | +5,0 % | +1,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TOPDOVOZ IMPORT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie — a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | — | — |
| 2023 | 24 417 € | 21 905 € | 2 512 € |
| 2022 | 26 558 € | 13 572 € | 12 986 € |
| 2021 | 32 728 € | 6 704 € | 26 024 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TOPDOVOZ IMPORT (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2023 | 40 797 € | 8 333 € | 24 417 € | 21 905 € | 2 512 € | 18 492 € | +20,4 % |
| 2022 | 21 187 € | 6 868 € | 26 558 € | 13 572 € | 12 986 € | 18 413 € | +32,4 % |
| 2021 | 34 208 € | 1 704 € | 32 728 € | 6 704 € | 26 024 € | 16 883 € | +5,0 % |
Riziko: zaplatí TOPDOVOZ IMPORT?
Peniaze od štátu: TOPDOVOZ IMPORT
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TOPDOVOZ IMPORT
Dátum vzniku TOPDOVOZ IMPORT je 20. 3. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/151324/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 34 208 € · majetok 32 728 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 4.
- Nový štatutár: Zdeněk JanoušekKonateľ
- Nový spoločník: Zdeněk JanoušekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TOPDOVOZ IMPORT
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti, obchodu, služieb a výroby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Faktoring a forfaiting
- Finančný lízing
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Služby požičovní
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Informačná činnosť
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
TOPDOVOZ IMPORT v odvetví pozemná doprava
TOPDOVOZ IMPORT je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 100 425 € (6 982 závierok), TOPDOVOZ IMPORT má 40 797 €, čo je 41 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 255 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TOPDOVOZ IMPORT 310. z 494.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 797 €, polovica do 100 425 €, tri štvrtiny do 433 034 €; 10 % firiem má viac než 1 523 806 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 119 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 797 € |
| medián | 100 425 € |
| horný kvartil | 433 034 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 523 806 € |
| TOPDOVOZ IMPORT | 40 797 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TOPDOVOZ IMPORT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TOPDOVOZ IMPORT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TOPDOVOZ IMPORT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | 96 345 € |
| 2023 | 40 797 € | 100 425 € |
| 2022 | 21 187 € | 99 180 € |
| 2021 | 34 208 € | 93 057 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| TOPDOVOZ IMPORT | 40 797 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 70 412 € |
| medián kraja | 72 431 € |
| medián Slovenska | 100 425 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ToJo Trans s. r. o.Ľubica · tržby 90 242 € (2025)
- Mavrex s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 90 213 € (2025)
- TONI TRANSPORT s.r.o.Ipeľský Sokolec · tržby 90 100 € (2025)
- BM nákladná doprava spol. s r.o.Dolná Streda · tržby 89 956 € (2025)
- MEX-STAV, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 89 815 € (2019)
- TTD MICHALČÍK s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 89 722 € (2025)
- loucas s. r. o.Veľká Mača · tržby 89 683 € (2025)
- ALPHA GALAXY, s.r.o.Martin · tržby 89 619 € (2025)
- MALIŠKA s. r. o.Partizánske · tržby 89 500 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TOPDOVOZ IMPORT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TOPDOVOZ IMPORT: Bratislava - Ružinov
TOPDOVOZ IMPORT sídli na adrese Doležalova 15C, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829. Na tej istej adrese je zapísaných 588 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
TOPDOVOZ IMPORT: IČO, sídlo a základné údaje
TOPDOVOZ IMPORT, s. r. o. (IČO 53593847) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 20. 3. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Zdeněk Janoušek. Za rok 2023 sú v závierke tržby 40 797 € a výsledok hospodárenia +8 333 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 3. 2021 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) TOPDOVOZ IMPORT, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 40 797 €, typická firma odvetvia 100 425 € (medián z 6 982 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy TOPDOVOZ IMPORT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TOPDOVOZ IMPORT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TOPDOVOZ IMPORT
- Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 256 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen362 zmlúv za 3 roky · 3 671 430 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.296 zmlúv za 3 roky · 917 926 € · naposledy 18. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.144 zmlúv za 3 roky · 26 066 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 988 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ZJ logistik s. r. o.P&K consulting s. r. o.TOPDOVOZ REGISTRACIA VOZIDIEL, s.r.o.BVH Management s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Bratislava II
C.S. CARGO Slovakia a.s.Gartner Slovakia s.r.o.FHB Group, s. r. o.SLOVNAFT TRANS a.s.F.LLI CANIL INTERNATIONAL TRANSPORT s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.