VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ZVAR - TRANS, s. r. o.

Krasňany · Nákladná cestná doprava

31 012 €tržby 2025 ▼ 0 %−1 756 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 11. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

31 012 €tržby 2025 ▼ 0 %
−1 756 €strata 2025
  1. 21 : tržby 27 651 €, výsledok hospodárenia 6 974 €
  2. 22 : tržby 32 207 €, výsledok hospodárenia 3 708 €
  3. 23 : tržby 28 553 €, výsledok hospodárenia 8 167 €
  4. 24 : tržby 31 022 €, výsledok hospodárenia 2 309 €
  5. 25 : tržby 31 012 €, výsledok hospodárenia -1 756 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ZVAR - TRANS, s. r. o. (IČO 53592123) mala v roku 2025 tržby 31 012 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ZVAR - TRANS

ZVAR - TRANS má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 976 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ ZVAR - TRANS

Podľa Registra právnických osôb koná za ZVAR - TRANS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Spoločník ZVAR - TRANS

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ZVAR - TRANS
Podiely spoločníkov na vkladoch ZVAR - TRANS Michal Zvarík 100,0 %. Spolu 5 000 €. Michal Zvarík: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Michal Zvarík100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Michal Zvaríkod 5. 3. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ZVAR - TRANS

Za rok 2025 má ZVAR - TRANS v závierke tržby 31 012 €, o 0,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 756 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 32 207 €.

Tržby 202531 tis. €▼ −0,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−1 756 €strata
Majetok (aktíva) 202567 tis. €
Vlastné imanie 202524 tis. €
Záväzky 202543 tis. €63,6 % majetku
Pridaná hodnota 202519 tis. €
Zisková marža 2025−5,7 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 5 rokov19 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát ZVAR - TRANS

Súvaha ZVAR - TRANS

Všetky čísla zo závierok ZVAR - TRANS (5 rokov)
Čísla zo závierok ZVAR - TRANS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202531 012 €−1 756 €67 056 €24 402 €42 654 €18 948 €−5,7 %
202431 022 €2 309 €67 680 €26 158 €41 522 €15 126 €+7,4 %
202328 553 €8 167 €50 364 €23 849 €26 515 €15 769 €+28,6 %
202232 207 €3 708 €41 362 €15 682 €25 680 €11 722 €+11,5 %
202127 651 €6 974 €21 549 €11 974 €9 575 €10 155 €+25,2 %

Riziko: zaplatí ZVAR - TRANS?

Peniaze od štátu: ZVAR - TRANS

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ZVAR - TRANS

Dátum vzniku ZVAR - TRANS je 5. 3. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/76709/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 27 651 € · majetok 21 549 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 31 012 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ZVAR - TRANS

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu , služieb, výroby
  • Kuriérske služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

ZVAR - TRANS v odvetví pozemná doprava

ZVAR - TRANS je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 422 € (6 920 závierok), ZVAR - TRANS má 31 012 €, čo je 33 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 624 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZVAR - TRANS 195. z 276.

V odvetví v okrese Žilina624aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 920Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia93 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZVAR - TRANS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Žilina ›

Sídlo ZVAR - TRANS: Krasňany

ZVAR - TRANS sídli na adrese 215, 013 03 Krasňany, okres Žilina. V obci Krasňany je 284 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660.

Subjektov v obci Krasňany284aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 660aktívnych
V tom istom odvetví624okres Žilina

Krasňany: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

ZVAR - TRANS: IČO, sídlo a základné údaje

ZVAR - TRANS, s. r. o. (IČO 53592123) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Krasňany, okres Žilina. Dátum vzniku je 5. 3. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Michal Zvarík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 31 012 € a výsledok hospodárenia −1 756 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNákladná cestná doprava (SK NACE 4941)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 3. 2021
ObecKrasňany
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) ZVAR - TRANS, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 31 012 €, typická firma odvetvia 93 422 € (medián z 6 920 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy ZVAR - TRANS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ZVAR - TRANS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ZVAR - TRANS

  • Tendre46súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 256 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy87zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Krasňanytypický nepokrytý dopyt 151 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Krasňany

Pressta-Eisele ČS s.r.o.KRASPLAST AMG, s.r.o.A.M.E. Pressta, s.r.o.Roľnícke družstvo TerchováBLK Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Krasňany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Žilina

AUTO Balog s.r.o.D.A.L., spol. s r.o.DELITEX, s.r.o.PRETOLOG s. r. o.SANTA-TRANS.SK, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk