VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ChelsEM, s. r. o.

Čierny Balog · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

35 410 €tržby 2021+8 828 €zisk 2021

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

35 410 €tržby 2021
+8 828 €zisk 2021
  1. 21 : tržby 35 410 €, výsledok hospodárenia 8 828 €
  2. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  3. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ChelsEM, s. r. o. (IČO 53584651), sídlo Čierny Balog, je v registri zapísaná od 16. 2. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ChelsEM

V roku 2023 mala ChelsEM priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2021 boli 18 640 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ ChelsEM

Podľa Registra právnických osôb koná za ChelsEM 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

Spoločník ChelsEM

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ChelsEM
Podiely spoločníkov na vkladoch ChelsEM Mgr. Miroslava Švantnerová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Miroslava Švantnerová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Miroslava Švantnerová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Miroslava Švantnerováod 16. 2. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ChelsEM

Za rok 2021 má ChelsEM v závierke tržby 35 410 €, a výsledok hospodárenia +8 828 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202135 tis. €
Výsledok hospodárenia 20218 828 €zisk
Majetok (aktíva) 20230 €
Zisková marža 2021+24,9 %medián odvetvia +6,7 %
Súčet výsledkov za 3 roky8 828 €2021 až 2023
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát ChelsEM

Súvaha ChelsEM

Všetky čísla zo závierok ChelsEM (3 roky)
Čísla zo závierok ChelsEM po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2023—0 €0 €————
2022—0 €0 €————
202135 410 €8 828 €17 470 €13 828 €3 642 €29 502 €+24,9 %

Riziko: zaplatí ChelsEM?

Peniaze od štátu: ChelsEM

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ChelsEM

Dátum vzniku ChelsEM je 16. 2. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40655/S
  2. Nový spoločník: Mgr. Miroslava ŠvantnerováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 35 410 € · majetok 17 470 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ChelsEM

  • Vedenie účtovníctva
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Informačná činnosť
  • Administratívne služby
  • Športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

ChelsEM v odvetví právne a účtovnícke činnosti

ChelsEM je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 36 062 € (8 547 závierok), ChelsEM má 35 410 €, čo je 98 % mediánu. V okrese Brezno je v tomto odvetví 169 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ChelsEM 24. z 41.

V odvetví v okrese Brezno169aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou8 547Slovensko, rok 2021
Medián tržieb odvetvia36 tis. €rok 2021
Medián ziskovej marže+6,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ChelsEM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Brezno ›

Sídlo ChelsEM: Čierny Balog

ChelsEM sídli na adrese Slnečná 1150/57, 976 52 Čierny Balog, okres Brezno. V obci Čierny Balog je 739 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 986.

Subjektov v obci Čierny Balog739aktívnych
Subjektov v okrese Brezno7 986aktívnych
V tom istom odvetví169okres Brezno

Čierny Balog: obyvatelia a dáta ›Okres Brezno ›Adresár firiem v okrese Brezno ›

ChelsEM: IČO, sídlo a základné údaje

ChelsEM, s. r. o. (IČO 53584651) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čierny Balog, okres Brezno. Dátum vzniku je 16. 2. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Mgr. Miroslava Švantnerová. Za rok 2021 sú v závierke tržby 35 410 € a výsledok hospodárenia +8 828 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920)
Základné imanie5 000 €
Vznik16. 2. 2021
ObecČierny Balog
OkresOkres Brezno
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) ChelsEM, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 35 410 €, typická firma odvetvia 36 062 € (medián z 8 547 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Brezno ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Brezno ›

Sieť prepojení firmy ChelsEM

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ChelsEM

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ChelsEM

  • Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 300 €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy261zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 200 €
  • Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v obci Čierny Balogtypický nepokrytý dopyt 271 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Čierny Balog

Píla Rosík, s.r.o.EBLERTECH, s. r. o.OKTIS, s.r.o.HV TRADE PLUS, s.r.o.M.I. Forest service s.r.o.Všetky firmy v obci Čierny Balog ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Brezno

HSQ SLOVAKIA, s.r.o.BOOSTERS s. r. o.MV - Junior, s.r.o.Helgas s. r. o.TOP KONT, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk