VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SPOLIM s. r. o.

Prešov · Oprava a údržba motorových vozidiel

133 717 €tržby 2025 ▲ 48 %+6 602 €zisk 2025

aktívna 5 rokov3 až 4 zamestnanci

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

133 717 €tržby 2025 ▲ 48 %
+6 602 €zisk 2025
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -259 €
  2. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -112 €
  3. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -85 €
  4. 24 : tržby 90 396 €, výsledok hospodárenia 3 142 €
  5. 25 : tržby 133 717 €, výsledok hospodárenia 6 602 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SPOLIM s. r. o. (IČO 53582977) mala v roku 2025 tržby 133 717 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SPOLIM

SPOLIM má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 29 265 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ SPOLIM

Podľa Registra právnických osôb koná za SPOLIM 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník SPOLIM

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok SPOLIM

Za rok 2025 má SPOLIM v závierke tržby 133 717 €, o 47,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 602 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 133 717 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 845 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025134 tis. €▲ +47,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20256 602 €zisk
Majetok (aktíva) 202546 tis. €
Vlastné imanie 202514 tis. €
Záväzky 202531 tis. €68,7 % majetku
Pridaná hodnota 202540 tis. €
Zisková marža 2025+4,9 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 5 rokov9 288 €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 845 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát SPOLIM

Súvaha SPOLIM

Všetky čísla zo závierok SPOLIM (5 rokov)
Čísla zo závierok SPOLIM po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025133 717 €6 602 €45 596 €14 288 €31 308 €39 592 €+4,9 %
202490 396 €3 142 €40 839 €7 686 €33 153 €17 475 €+3,5 %
2023—−85 €4 741 €4 544 €197 €——
2022—−112 €4 743 €4 629 €114 €——
2021—−259 €4 741 €4 741 €—−259 €—

Riziko: zaplatí SPOLIM?

SPOLIM a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom SPOLIM v objeme 32 730 € z roku 2025. Najväčší objem je s odberateľom Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Prešov: 32 730 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv33 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202526. 9. 2025

História firmy SPOLIM

Dátum vzniku SPOLIM je 23. 2. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41736/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 4 741 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121423942
  4. Prvé tržby po 3 rokoch bez tržiebZa rok 2024 firma vykázala 90 396 €.
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Prešov, hodnota zmluvy 32 730 €. Firma vznikla 23. 2. 2021.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 133 717 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SPOLIM

  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

SPOLIM v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť

SPOLIM je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 62 000 € (4 088 závierok), SPOLIM má 133 717 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 403 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SPOLIM 72. z 163.

V odvetví v okrese Prešov403aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 088Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SPOLIM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Prešov ›

Sídlo SPOLIM: Prešov

SPOLIM sídli na adrese Levočská 67, 080 01 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 795 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 001. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Prešov17 795aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 001aktívnych
V tom istom odvetví403okres Prešov
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

SPOLIM: IČO, sídlo a základné údaje

SPOLIM s. r. o. (IČO 53582977) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 23. 2. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Ľudovít Imrich. Za rok 2025 sú v závierke tržby 133 717 € a výsledok hospodárenia +6 602 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531)
Základné imanie5 000 €
Vznik23. 2. 2021
ObecPrešov
OkresOkres Prešov
Vyrubená daň z príjmov1 845 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) SPOLIM s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 133 717 €, typická firma odvetvia 62 000 €, čo je 2,2-násobok mediánu (medián z 4 088 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›

Sieť prepojení firmy SPOLIM

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SPOLIM

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SPOLIM

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4,1 mil. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
  • Končiace zmluvy48zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
  • Výhry konkurentov47firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 8 200 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Prešov

Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Prešov

Trans HU s.r.o.SERGIO s. r. o.SPEDOX,s.r.o.Doprava a mechanizácia, a.s. PrešovTROLIGA BUS, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk