KAJUKA, s.r.o.
Nové Zámky · Pilovanie a hobľovanie dreva
154 395 €tržby 2025 ▼ 0 %+753 €zisk 2025aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby 82 525 €, výsledok hospodárenia -1 767 €
- 23 : tržby 153 388 €, výsledok hospodárenia 4 810 €
- 24 : tržby 155 021 €, výsledok hospodárenia 752 €
- 25 : tržby 154 395 €, výsledok hospodárenia 753 €
KAJUKA, s.r.o. (IČO 53582403) mala v roku 2025 tržby 154 395 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci KAJUKA
V roku 2025 mala KAJUKA priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 1 707 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2023 | — | 1 707 € | — |
| 2022 | — | 5 999 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2023 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.
Konatelia KAJUKA
Podľa Registra právnických osôb konajú za KAJUKA 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločníci KAJUKA
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- Ing. Ivan Julínek50,0 %
- JUDr. Ing. Gabriel Katona, PhD.25,0 %
- JUDr. Ing. Ivan Katona, PhD., LL.M.25,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Ivan Julínekod 27. 1. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
| JUDr. Ing. Gabriel Katona, PhD.od 27. 1. 2022 | 1 250 € | 25,0 % |
| JUDr. Ing. Ivan Katona, PhD., LL.M.od 27. 1. 2022 | 1 250 € | 25,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok KAJUKA
Za rok 2025 má KAJUKA v závierke tržby 154 395 €, o 0,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +753 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 155 021 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát KAJUKA
Najvyššie tržby: rok 2024, 155 021 €. Najnižšie: rok 2022, 82 525 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 154 395 € |
| 2024 | 155 021 € |
| 2023 | 153 388 € |
| 2022 | 82 525 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 4 548 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 753 € |
| 2024 | 752 € |
| 2023 | 4 810 € |
| 2022 | −1 767 € |
| 2021 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- KAJUKA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,5 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | KAJUKA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,5 % | +3,0 % |
| 2024 | +0,5 % | +2,2 % |
| 2023 | +3,1 % | +1,3 % |
| 2022 | −2,1 % | +1,5 % |
| 2021 | — | +1,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+85,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −0,4 % |
| 2024 | +1,1 % |
| 2023 | +85,9 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KAJUKA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 48 446 €, vlastné imanie 9 549 € a záväzky 38 897 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 48 446 € | 9 549 € | 38 897 € |
| 2024 | 46 006 € | 8 795 € | 37 211 € |
| 2023 | 24 968 € | 8 043 € | 16 925 € |
| 2022 | 18 661 € | 3 233 € | 15 428 € |
| 2021 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KAJUKA (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 154 395 € | 753 € | 48 446 € | 9 549 € | 38 897 € | 5 465 € | +0,5 % |
| 2024 | 155 021 € | 752 € | 46 006 € | 8 795 € | 37 211 € | 1 607 € | +0,5 % |
| 2023 | 153 388 € | 4 810 € | 24 968 € | 8 043 € | 16 925 € | −10 785 € | +3,1 % |
| 2022 | 82 525 € | −1 767 € | 18 661 € | 3 233 € | 15 428 € | 6 401 € | −2,1 % |
| 2021 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí KAJUKA?
Peniaze od štátu: KAJUKA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy KAJUKA
Dátum vzniku KAJUKA je 2. 7. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: JULINEK - Bajč, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/54831/N
- Nový štatutár: JUDr. Ing. Ivan Katona, PhD., LL.M.Konateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
- Nový spoločník: JUDr. Ing. Ivan Katona, PhD., LL.M.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým JULINEK - Bajč, s.r.o., odvtedy KAJUKA, s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121521083
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 154 395 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti KAJUKA
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Finančný lízing
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Faktoring a forfaiting
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prenájom nehnuteľnosti
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Prevádzkovanie úschovní
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Služby požičovní
- Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
KAJUKA v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva
KAJUKA je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť pilovanie a hobľovanie dreva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 56 115 € (4 017 závierok), KAJUKA má 154 395 €, čo je 2,8-násobok mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 252 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KAJUKA 25. z 74.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 350 €, polovica do 56 115 €, tri štvrtiny do 217 551 €; 10 % firiem má viac než 680 221 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 880 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 350 € |
| medián | 56 115 € |
| horný kvartil | 217 551 € |
| 10 % firiem má viac než | 680 221 € |
| KAJUKA | 154 395 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- KAJUKA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby KAJUKA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | KAJUKA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 154 395 € | 56 115 € |
| 2024 | 155 021 € | 54 256 € |
| 2023 | 153 388 € | 51 601 € |
| 2022 | 82 525 € | 49 748 € |
| 2021 | — | 48 430 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| KAJUKA | 154 395 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Zámky | 59 245 € |
| medián kraja | 59 790 € |
| medián Slovenska | 56 115 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SLOVLIGNA, s.r.o.Vavrečka · tržby 364 858 € (2025)
- LIGNOS, s.r.o.Žilina · tržby 364 307 € (2025)
- VECO-Mont, s.r.o.Blatná na Ostrove · tržby 362 172 € (2025)
- DREVOINT s.r.o.Humenné · tržby 361 647 € (2025)
- CH-LES, s. r. o.Prečín · tržby 360 127 € (2025)
- PRODOOR s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 359 803 € (2026)
- HETS s.r.o.Cinobaňa · tržby 358 014 € (2025)
- r3nt property s. r. o.Prievidza · tržby 357 902 € (2025)
- A&M WOOD s.r.o.Kolárovo · tržby 357 005 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KAJUKA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo KAJUKA: Nové Zámky
KAJUKA sídli na adrese G. Czuczora 4, 940 02 Nové Zámky, okres Nové Zámky. V obci Nové Zámky je 6 455 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162. Na tej istej adrese je zapísaných 14 aktívnych subjektov.
Nové Zámky: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›
KAJUKA: IČO, sídlo a základné údaje
KAJUKA, s.r.o. (IČO 53582403) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 2. 7. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Ing. Ivan Julínek, JUDr. Ing. Gabriel Katona, PhD. a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 154 395 € a výsledok hospodárenia +753 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Pilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 2. 7. 2021 |
| Skoršie názvy | JULINEK - Bajč, s.r.o. |
| Obec | Nové Zámky |
| Okres | Okres Nové Zámky |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) KAJUKA, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 154 395 €, typická firma odvetvia 56 115 €, čo je 2,8-násobok mediánu (medián z 4 017 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›
Sieť prepojení firmy KAJUKA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KAJUKA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KAJUKA
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 26 tis. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy46zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 190 tis. €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Nové Zámkytypický nepokrytý dopyt 10,6 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever548 zmlúv za 3 roky · 29 817 845 € · naposledy 9. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen164 zmlúv za 3 roky · 2 914 751 € · naposledy 29. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.107 zmlúv za 3 roky · 129 838 € · naposledy 25. 9. 2026 Všetkých 460 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
SEDIR, s.r.o.SEDIR Konštrukcie, a.s.JUDr. Ing. Ivan Katona, PhD., LL.M.-…KATONA LEGAL, s.r.o.H-J Investície, s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Nové Zámky
COOP Jednota Nové Zámky, spotrebné družstvoOSRAM, a.s.tk accelis Materials Slovakia s. r. o.CIKAUTXO SK s.r.o.FIRSTIN, s.r.o.Všetky firmy v obci Nové Zámky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.10) v okrese Nové Zámky
MODERN COMMUNICATIONS LIMITED s.r.o.HESPOREZ, spoločnosť s ručením obmedzenýmWOODPAN SLOVAKIA s.r.o.KODIO s.r.o.SOLUTIONS, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.