VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Romadent, s.r.o.

Švedlár · Administratívne a pomocné činnosti

231 474 €tržby 2025 ▲ 16 %+27 938 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

231 474 €tržby 2025 ▲ 16 %
+27 938 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 26 204 €, výsledok hospodárenia 7 308 €
  2. 22 : tržby 114 166 €, výsledok hospodárenia 15 006 €
  3. 23 : tržby 155 567 €, výsledok hospodárenia 36 645 €
  4. 24 : tržby 198 721 €, výsledok hospodárenia 26 522 €
  5. 25 : tržby 231 474 €, výsledok hospodárenia 27 938 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Romadent, s.r.o. (IČO 53569491) mala v roku 2025 tržby 231 474 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Romadent

Romadent má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 64 225 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.

Konateľ Romadent

Podľa Registra právnických osôb koná za Romadent 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník Romadent

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Romadent
Podiely spoločníkov na vkladoch Romadent MUDr. Silvia Varadzinová 100,0 %. Spolu 5 000 €. MUDr. Silvia Varadzinová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • MUDr. Silvia Varadzinová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MUDr. Silvia Varadzinováod 1. 4. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Romadent

Za rok 2025 má Romadent v závierke tržby 231 474 €, o 16,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +27 938 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 231 474 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 7 986 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025231 tis. €▲ +16,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202528 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202573 tis. €
Vlastné imanie 202559 tis. €
Záväzky 202514 tis. €19,7 % majetku
Pridaná hodnota 2025115 tis. €
Zisková marža 2025+12,1 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 5 rokov113 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov7 986 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Romadent

Súvaha Romadent

Všetky čísla zo závierok Romadent (5 rokov)
Čísla zo závierok Romadent po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025231 474 €27 938 €73 027 €58 635 €14 392 €114 921 €+12,1 %
2024198 721 €26 522 €96 113 €69 167 €26 946 €119 751 €+13,3 %
2023155 567 €36 645 €103 088 €63 958 €39 130 €100 077 €+23,6 %
2022114 166 €15 006 €48 381 €27 313 €21 068 €51 813 €+13,1 %
202126 204 €7 308 €46 396 €12 308 €34 088 €16 761 €+27,9 %

Riziko: zaplatí Romadent?

Romadent a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 8 zmlúv s dodávateľom Romadent z rokov 2021 až 2026.

Zmluvy so štátom8Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20211. 9. 2021

História firmy Romadent

Dátum vzniku Romadent je 1. 4. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51215/V
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 1. 4. 2021.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 26 204 € · majetok 46 396 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 231 474 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Romadent

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • prenájom hnuteľných vecí
  • čistiace a upratovacie služby
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • administratívne služby
  • poskytovanie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v špecializačnom odbore zubné lekárstvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Romadent v odvetví administratívne a kancelárske služby

Romadent je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), Romadent má 231 474 €, čo je 5,5-násobok mediánu. V okrese Gelnica je v tomto odvetví 82 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Romadent 5. z 27.

V odvetví v okrese Gelnica82aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 358Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Romadent, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Gelnica ›

Sídlo Romadent: Švedlár

Romadent sídli na adrese 87, 053 34 Švedlár, okres Gelnica. V obci Švedlár je 185 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 823. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Švedlár185aktívnych
Subjektov v okrese Gelnica2 823aktívnych
V tom istom odvetví82okres Gelnica
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Švedlár: obyvatelia a dáta ›Okres Gelnica ›Adresár firiem v okrese Gelnica ›

Romadent: IČO, sídlo a základné údaje

Romadent, s.r.o. (IČO 53569491) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Švedlár, okres Gelnica. Dátum vzniku je 1. 4. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je MUDr. Silvia Varadzinová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 231 474 € a výsledok hospodárenia +27 938 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieAdministratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 4. 2021
ObecŠvedlár
OkresOkres Gelnica
Vyrubená daň z príjmov7 986 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Romadent, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 231 474 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 5,5-násobok mediánu (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Gelnica ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Gelnica ›

Sieť prepojení firmy Romadent

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Romadent

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Romadent

  • Tendre24súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy55zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
  • Výhry konkurentov101firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
  • Diery na trhu16odvetví chýba v obci Švedlártypický nepokrytý dopyt 47 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Švedlár

noge s. r. o.CHAMAČ, s. r. o.GreenWorld s. r. o.Správa obecných lesov, s.r.o. ŠvedlárPlachStav s. r. o.Všetky firmy v obci Švedlár ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Gelnica

MELZAK s.r.o.Muman s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk