VN Trade Company, s. r. o.
Stupava · Ostatné vzdelávanie i. n.
15 000 €tržby 2025 ▲ 17 %−19 769 €strata 2025aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 1 885 €, výsledok hospodárenia 1 051 €
- 22 : tržby 90 602 €, výsledok hospodárenia -13 745 €
- 23 : tržby 35 674 €, výsledok hospodárenia -30 904 €
- 24 : tržby 12 845 €, výsledok hospodárenia -21 286 €
- 25 : tržby 15 000 €, výsledok hospodárenia -19 769 €
VN Trade Company, s. r. o. (IČO 53559223) mala v roku 2025 tržby 15 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci VN Trade Company
V roku 2025 mala VN Trade Company priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ VN Trade Company
Podľa Registra právnických osôb koná za VN Trade Company 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník VN Trade Company
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Vladimír Novota100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Vladimír Novotaod 28. 9. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok VN Trade Company
Za rok 2025 má VN Trade Company v závierke tržby 15 000 €, o 16,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −19 769 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 90 602 €.
Výkaz ziskov a strát VN Trade Company
Najvyššie tržby: rok 2022, 90 602 €. Najnižšie: rok 2021, 1 885 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 15 000 € |
| 2024 | 12 845 € |
| 2023 | 35 674 € |
| 2022 | 90 602 € |
| 2021 | 1 885 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −84 653 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −19 769 € |
| 2024 | −21 286 € |
| 2023 | −30 904 € |
| 2022 | −13 745 € |
| 2021 | 1 051 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- VN Trade Company
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −86,6 %, medián odvetvia +8,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | VN Trade Company | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +8,6 % |
| 2024 | — | +6,0 % |
| 2023 | −86,6 % | +5,2 % |
| 2022 | −15,2 % | +4,5 % |
| 2021 | +55,8 % | +4,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2025 (+16,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +16,8 % |
| 2024 | −64,0 % |
| 2023 | −60,6 % |
| 2022 | +4 706,5 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha VN Trade Company
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 40 746 €, vlastné imanie −14 769 € a záväzky 55 515 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 40 746 € | −14 769 € | 55 515 € |
| 2024 | 60 525 € | −16 286 € | 76 811 € |
| 2023 | 92 442 € | −39 649 € | 132 091 € |
| 2022 | 76 681 € | −8 745 € | 85 426 € |
| 2021 | 7 312 € | 6 051 € | 1 261 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok VN Trade Company (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 000 € | −19 769 € | 40 746 € | −14 769 € | 55 515 € | 7 650 € | −131,8 % |
| 2024 | 12 845 € | −21 286 € | 60 525 € | −16 286 € | 76 811 € | 77 € | −165,7 % |
| 2023 | 35 674 € | −30 904 € | 92 442 € | −39 649 € | 132 091 € | −4 236 € | −86,6 % |
| 2022 | 90 602 € | −13 745 € | 76 681 € | −8 745 € | 85 426 € | 2 158 € | −15,2 % |
| 2021 | 1 885 € | 1 051 € | 7 312 € | 6 051 € | 1 261 € | 1 528 € | +55,8 % |
Riziko: zaplatí VN Trade Company?
Peniaze od štátu: VN Trade Company
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy VN Trade Company
Dátum vzniku VN Trade Company je 3. 2. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: MC pro Trade sixty-four, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/155699/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121408212
- Nový spoločník: Vladimír NovotaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Vladimír NovotaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým MC pro Trade sixty-four, s. r. o., odvtedy VN Trade Company, s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 1 885 € · majetok 7 312 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 15 000 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti VN Trade Company
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Vedenie účtovníctva
- Faktoring a forfaiting
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Fotografické služby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
VN Trade Company v odvetví vzdelávanie
VN Trade Company je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 40 000 € (4 559 závierok), VN Trade Company má 15 000 €, čo je 38 % mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 251 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VN Trade Company 62. z 81.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 883 €, polovica do 40 000 €, tri štvrtiny do 98 884 €; 10 % firiem má viac než 262 576 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 080 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 883 € |
| medián | 40 000 € |
| horný kvartil | 98 884 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 576 € |
| VN Trade Company | 15 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- VN Trade Company
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby VN Trade Company s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | VN Trade Company | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 15 000 € | 40 000 € |
| 2024 | 12 845 € | 36 975 € |
| 2023 | 35 674 € | 34 232 € |
| 2022 | 90 602 € | 30 933 € |
| 2021 | 1 885 € | 26 543 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| VN Trade Company | 15 000 € |
|---|---|
| medián okresu Malacky | 34 771 € |
| medián kraja | 40 403 € |
| medián Slovenska | 40 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Spojená škola, Opatovská cesta 101, KošiceKošice - mestská časť Vyšné Opátske · tržby 33 885 € (2013)
- Cirkevná materská škola sv. Alžbety, Ustianska 11, TrnavaTrnava · tržby 33 831 € (2024)
- Základná škola s materskou školou, Nová Bystrica 686Nová Bystrica · tržby 33 830 € (2013)
- Základná škola s materskou školou, Bzovík 136Bzovík · tržby 33 827 € (2013)
- Materská škola, Miletičova 37, BratislavaBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 33 824 € (2013)
- Vajano, s. r. o.Trenčín · tržby 33 804 € (2025)
- RACIO EDUCATION SLOVAKIA, s.r.o.Prievidza · tržby 33 795 € (2025)
- ZMEŇ SI ŽIVOT s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 33 790 € (2025)
- Stredná odborná škola beauty služieb, Račianska 105, BratislavaBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 33 773 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VN Trade Company, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo VN Trade Company: Stupava
VN Trade Company sídli na adrese Hrabova 3541/6, 900 31 Stupava, okres Malacky. V obci Stupava je 2 483 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 504.
Stupava: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›
VN Trade Company: IČO, sídlo a základné údaje
VN Trade Company, s. r. o. (IČO 53559223) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stupava, okres Malacky. Dátum vzniku je 3. 2. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Vladimír Novota. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 000 € a výsledok hospodárenia −19 769 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 3. 2. 2021 |
| Skoršie názvy | MC pro Trade sixty-four, s. r. o. |
| Obec | Stupava |
| Okres | Okres Malacky |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) VN Trade Company, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 000 €, typická firma odvetvia 40 000 € (medián z 4 559 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›
Sieť prepojení firmy VN Trade Company
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu VN Trade Company
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu VN Trade Company
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy257zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu7odvetví chýba v meste Stupavatypický nepokrytý dopyt 668 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 379 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava408 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 230 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
CEVASERVIS 310, s.r.o.STUPAVIA HOME s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Stupava
DanCzek Bratislava, s.r.o.autoteam, s.r.o.Delikomat Slovensko, spol. s r.o.FUCHS OIL CORP. (SK), spol. s r.o.LJ Stav s. r. o.Všetky firmy v obci Stupava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Malacky
MamaTataJojo, s.r.o.SOFIKAR s.r.o.Stomatológia BA s. r. o.Múdri drobci s. r. o.Gastro Academy s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.