CMP s. r. o.
Košice - Juh · Pilovanie a hobľovanie dreva
16 650 €tržby 2025 ▼ 50 %+3 914 €zisk 2025aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 1 067 €, výsledok hospodárenia 56 €
- 22 : tržby 5 833 €, výsledok hospodárenia 113 €
- 23 : tržby 30 474 €, výsledok hospodárenia 261 €
- 24 : tržby 33 040 €, výsledok hospodárenia 1 450 €
- 25 : tržby 16 650 €, výsledok hospodárenia 3 914 €
CMP s. r. o. (IČO 53549066) mala v roku 2025 tržby 16 650 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ CMP
Podľa Registra právnických osôb koná za CMP 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločníci CMP
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- M|P, s. r. o.50,0 %
- Michal Poláček50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| M|P, s. r. o.od 30. 10. 2025 | 2 500 € | 50,0 % |
| Michal Poláčekod 24. 6. 2026 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok CMP
Za rok 2025 má CMP v závierke tržby 16 650 €, o 49,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 914 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 33 040 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 392 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát CMP
Najvyššie tržby: rok 2024, 33 040 €. Najnižšie: rok 2021, 1 067 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 16 650 € |
| 2024 | 33 040 € |
| 2023 | 30 474 € |
| 2022 | 5 833 € |
| 2021 | 1 067 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 5 794 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 914 € |
| 2024 | 1 450 € |
| 2023 | 261 € |
| 2022 | 113 € |
| 2021 | 56 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- CMP
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +23,5 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | CMP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +23,5 % | +3,0 % |
| 2024 | +4,4 % | +2,2 % |
| 2023 | +0,9 % | +1,3 % |
| 2022 | +1,9 % | +1,5 % |
| 2021 | +5,2 % | +1,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 4 roky, najviac v roku 2022 (+446,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −49,6 % |
| 2024 | +8,4 % |
| 2023 | +422,4 % |
| 2022 | +446,7 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha CMP
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 11 331 €, vlastné imanie 10 794 € a záväzky 537 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 11 331 € | 10 794 € | 537 € |
| 2024 | 7 366 € | 6 881 € | 485 € |
| 2023 | 5 579 € | 5 431 € | 148 € |
| 2022 | 5 235 € | 5 170 € | 65 € |
| 2021 | 5 067 € | 5 056 € | 11 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok CMP (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 650 € | 3 914 € | 11 331 € | 10 794 € | 537 € | 4 306 € | +23,5 % |
| 2024 | 33 040 € | 1 450 € | 7 366 € | 6 881 € | 485 € | 1 790 € | +4,4 % |
| 2023 | 30 474 € | 261 € | 5 579 € | 5 431 € | 148 € | 344 € | +0,9 % |
| 2022 | 5 833 € | 113 € | 5 235 € | 5 170 € | 65 € | 133 € | +1,9 % |
| 2021 | 1 067 € | 56 € | 5 067 € | 5 056 € | 11 € | 67 € | +5,2 % |
Riziko: zaplatí CMP?
Peniaze od štátu: CMP
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy CMP
Dátum vzniku CMP je 4. 2. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: POLÁČEK s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/64062/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 1 067 € · majetok 5 067 €
- Nový štatutár: Michal PoláčekKonateľ
- Nový spoločník: M|P, s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým POLÁČEK s. r. o., odvtedy CMP s. r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 16 650 €.
- Nový spoločník: Michal PoláčekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti CMP
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Opracovanie drevne hmoty a výroba komponentov z dreva
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Počítačové služby
- Vedenie účtovníctva
- Reklamné a marketingové služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnosti
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
CMP v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva
CMP je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť pilovanie a hobľovanie dreva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 55 575 € (4 003 závierok), CMP má 16 650 €, čo je 30 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 167 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CMP 66. z 84.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 288 €, polovica do 55 575 €, tri štvrtiny do 216 287 €; 10 % firiem má viac než 682 218 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 861 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 288 € |
| medián | 55 575 € |
| horný kvartil | 216 287 € |
| 10 % firiem má viac než | 682 218 € |
| CMP | 16 650 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- CMP
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby CMP s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | CMP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 16 650 € | 55 575 € |
| 2024 | 33 040 € | 53 742 € |
| 2023 | 30 474 € | 51 253 € |
| 2022 | 5 833 € | 49 675 € |
| 2021 | 1 067 € | 48 340 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| CMP | 16 650 € |
|---|---|
| medián okresu Košice IV | 58 321 € |
| medián kraja | 47 340 € |
| medián Slovenska | 55 575 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DJ DIZAJN s. r. o.Považská Bystrica · tržby 38 993 € (2025)
- PMP Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 38 945 € (2025)
- C.A.S. spol. s r.o.Turzovka · tržby 38 880 € (2025)
- YN s.r.o.Banská Bystrica · tržby 38 873 € (2025)
- ARTEMIA s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 38 873 € (2020)
- PENTRU s.r.o.Nové Zámky · tržby 38 862 € (2025)
- anoda s.r.o.Predajná · tržby 38 798 € (2025)
- Rolvis trade s.r.o.Žiar nad Hronom · tržby 38 757 € (2025)
- KALROCK BIOTECH s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 38 741 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CMP, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo CMP: Košice - Juh
CMP sídli na adrese Štúrova 10/20, 040 01 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 648 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 296. Na tej istej adrese je zapísaných 23 aktívnych subjektov.
Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
CMP: IČO, sídlo a základné údaje
CMP s. r. o. (IČO 53549066) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 4. 2. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Michal Poláček. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 650 € a výsledok hospodárenia +3 914 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Pilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 2. 2021 |
| Skoršie názvy | POLÁČEK s. r. o. |
| Obec | Košice - Juh |
| Okres | Okres Košice IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 392 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) CMP s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 650 €, typická firma odvetvia 55 575 € (medián z 4 003 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›
Sieť prepojení firmy CMP
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu CMP
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu CMP
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 15 tis. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy43zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 250 tis. €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever540 zmlúv za 3 roky · 29 646 829 € · naposledy 9. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen164 zmlúv za 3 roky · 2 914 751 € · naposledy 29. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.107 zmlúv za 3 roky · 129 838 € · naposledy 25. 9. 2026 Všetkých 460 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh
GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.10) v okrese Košice IV
Martin CVIK INDUSTRY s.r.o.K + K holding s.r.o.Alma-Wood s.r.o.Cartesian s. r. o.Entiti Seans s. r. o. v likvidácii
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.