InoDev j.s.a.
Banská Bystrica · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk
InoDev j.s.a.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
InoDev j.s.a. (IČO 53545818), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 13. 1. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Predstavenstvo InoDev j.s.a.
Podľa Registra právnických osôb konajú za InoDev j.s.a. 3 členovia predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločník InoDev j.s.a.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok InoDev j.s.a.
Závierky máme za 4 roky (2021 až 2024), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát InoDev j.s.a.
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −7 691 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −1 143 € |
| 2023 | −3 004 € |
| 2022 | −1 804 € |
| 2021 | −1 740 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha InoDev j.s.a.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 4 €, vlastné imanie −6 591 € a záväzky 6 595 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4 € | −6 591 € | 6 595 € |
| 2023 | 2 € | −5 448 € | 5 450 € |
| 2022 | 86 € | −2 444 € | 2 530 € |
| 2021 | 580 € | −640 € | 1 220 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok InoDev j.s.a. (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −1 143 € | 4 € | −6 591 € | 6 595 € | −700 € | — |
| 2023 | — | −3 004 € | 2 € | −5 448 € | 5 450 € | −2 920 € | — |
| 2022 | — | −1 804 € | 86 € | −2 444 € | 2 530 € | −1 719 € | — |
| 2021 | — | −1 740 € | 580 € | −640 € | 1 220 € | −1 669 € | — |
Riziko: zaplatí InoDev j.s.a.?
Peniaze od štátu: InoDev j.s.a.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy InoDev j.s.a.
Dátum vzniku InoDev j.s.a. je 13. 1. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: IPM GF XVII j.s.a.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiJednoduchá spoločnosť na akcie · Sja/35/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 580 €
- Nový štatutár: Andrew Charles PalmerPredstavenstvo
- Zmena obchodného menaPredtým IPM GF XVII j.s.a., odvtedy InoDev j.s.a.
- Nový spoločník: IPM Group Holdings LimitedJediný akcionár a.s.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti InoDev j.s.a.
- Prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
InoDev j.s.a. v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
InoDev j.s.a. je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 306 aktívnych subjektov.
Sídlo InoDev j.s.a.: Banská Bystrica
InoDev j.s.a. sídli na adrese Dolná 5, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 386 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 640. Na tej istej adrese je zapísaných 72 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
InoDev j.s.a.: IČO, sídlo a základné údaje
InoDev j.s.a. (IČO 53545818) je jednoduchá spoločnosť na akcie so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 13. 1. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Andrew Charles Palmer, Marián Boček a 1 ďalší.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Jednoduchá spoločnosť na akcie |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 1 000 € |
| Vznik | 13. 1. 2021 |
| Skoršie názvy | IPM GF XVII j.s.a. |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy InoDev j.s.a.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu InoDev j.s.a.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu InoDev j.s.a.
- Tendre119súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy434zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov537firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 327 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania561 zmlúv za 3 roky · 187 082 915 € · naposledy 9. 10. 2026Mesto Rajec499 zmlúv za 3 roky · 118 699 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 223 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
InoBat Europe j. s. a.GIB EnergyX Slovakia s.r.o.IPM Avanea Eco Management a.s.InfraPartners Management s.r.o., skrátený…Avanea s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Banská Bystrica
EUROPA SC a. s.Stredoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.MIKROS trade s.r.o.Lekáreň na Krivej, s. r. o.MBB a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.