VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Cordillera s. r. o.

Viničné · Turistické a iné krátkodobé ubytovanie

36 658 €tržby 2025 ▼ 34 %−103 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

36 658 €tržby 2025 ▼ 34 %
−103 €strata 2025
  1. 21 : tržby 6 786 €, výsledok hospodárenia 1 243 €
  2. 22 : tržby 26 715 €, výsledok hospodárenia 43 €
  3. 23 : tržby 28 768 €, výsledok hospodárenia -15 651 €
  4. 24 : tržby 55 289 €, výsledok hospodárenia -1 526 €
  5. 25 : tržby 36 658 €, výsledok hospodárenia -103 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Cordillera s. r. o. (IČO 53527925) mala v roku 2025 tržby 36 658 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Cordillera

V roku 2025 mala Cordillera priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konatelia Cordillera

Podľa Registra právnických osôb konajú za Cordillera 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločníci Cordillera

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Cordillera
Podiely spoločníkov na vkladoch Cordillera Ing. Andrea Ďurkovičová 50,0 %, MUDr. Peter Ďurkovič 50,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Andrea Ďurkovičová: 2 500 €, 50,0 %MUDr. Peter Ďurkovič: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. Andrea Ďurkovičová50,0 %
  • MUDr. Peter Ďurkovič50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Andrea Ďurkovičováod 12. 1. 2024 2 500 €50,0 %
MUDr. Peter Ďurkovičod 30. 7. 2025 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Cordillera

Za rok 2025 má Cordillera v závierke tržby 36 658 €, o 33,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −103 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 55 289 €.

Tržby 202537 tis. €▼ −33,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−103 €strata
Majetok (aktíva) 2025133 tis. €
Vlastné imanie 20259 006 €
Záväzky 2025124 tis. €93,2 % majetku
Pridaná hodnota 202514 tis. €
Zisková marža 2025−0,3 %medián odvetvia +5,0 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−16 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Cordillera

Súvaha Cordillera

Všetky čísla zo závierok Cordillera (5 rokov)
Čísla zo závierok Cordillera po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202536 658 €−103 €133 004 €9 006 €123 998 €13 650 €−0,3 %
202455 289 €−1 526 €133 779 €9 109 €124 670 €24 298 €−2,8 %
202328 768 €−15 651 €108 883 €−9 364 €118 247 €449 €−54,4 %
202226 715 €43 €53 617 €6 287 €47 330 €4 266 €+0,2 %
20216 786 €1 243 €38 363 €6 243 €32 120 €1 715 €+18,3 %

Riziko: zaplatí Cordillera?

Peniaze od štátu: Cordillera

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Cordillera

Dátum vzniku Cordillera je 8. 1. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/158475/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121393032
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 6 786 € · majetok 38 363 €
  4. Nový štatutár: Ing. Andrea ĎurkovičováKonateľ
  5. Nový spoločník: Ing. Andrea ĎurkovičováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový štatutár: MUDr. Peter ĎurkovičKonateľ
  7. Nový spoločník: MUDr. Peter ĎurkovičSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 36 658 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Cordillera

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva
  • Vedenie účtovníctva
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Cordillera v odvetví ubytovanie

Cordillera je v registri v odvetví Ubytovanie (SK NACE 55), činnosť turistické a iné krátkodobé ubytovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 48 767 € (2 289 závierok), Cordillera má 36 658 €, čo je 75 % mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 64 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Cordillera 19. z 32.

V odvetví v okrese Pezinok64aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 289Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia49 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Cordillera, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Pezinok ›

Sídlo Cordillera: Viničné

Cordillera sídli na adrese Lipová 1067/25, 900 23 Viničné, okres Pezinok. V obci Viničné je 538 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Viničné538aktívnych
Subjektov v okrese Pezinok13 500aktívnych
V tom istom odvetví64okres Pezinok
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Viničné: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›

Cordillera: IČO, sídlo a základné údaje

Cordillera s. r. o. (IČO 53527925) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Viničné, okres Pezinok. Dátum vzniku je 8. 1. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Ing. Andrea Ďurkovičová a MUDr. Peter Ďurkovič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 36 658 € a výsledok hospodárenia −103 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieTuristické a iné krátkodobé ubytovanie (SK NACE 5520)
Základné imanie5 000 €
Vznik8. 1. 2021
ObecViničné
OkresOkres Pezinok
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ubytovanie (SK NACE 55) Cordillera s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 36 658 €, typická firma odvetvia 48 767 € (medián z 2 289 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Ubytovanie: tržby a mzdy ›Ubytovanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›

Sieť prepojení firmy Cordillera

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Cordillera

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Cordillera

  • Tendre97súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 107 tis. €
  • Končiace zmluvy73zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov408firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Viničnétypický nepokrytý dopyt 103 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

DOPPIO s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Viničné

LUCIA CAMBELOVÁ, s.r.o.CELOX spol. s r.o.edysea s. r. o.Poľnohospodárske družstvo Viničné -…Frim s.r.o.Všetky firmy v obci Viničné ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 55.20) v okrese Pezinok

HBC družstvoMotel na vrchu BABA s. r. o.Chata Fugelka s. r. o.RUSTICA garni, s. r. o.Grobská Pec s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk