Mgr. Juraj Hedera s. r. o.
Nitra · Právne činnosti
99 689 €tržby 2025 ▲ 60 %+63 449 €zisk 2025aktívna 5 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 36 506 €, výsledok hospodárenia 21 617 €
- 22 : tržby 15 563 €, výsledok hospodárenia 5 743 €
- 23 : tržby 20 681 €, výsledok hospodárenia 8 041 €
- 24 : tržby 62 478 €, výsledok hospodárenia 36 944 €
- 25 : tržby 99 689 €, výsledok hospodárenia 63 449 €
Mgr. Juraj Hedera s. r. o. (IČO 53518101) mala v roku 2025 tržby 99 689 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Mgr. Juraj Hedera
Mgr. Juraj Hedera má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 324 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 324 € | — |
| 2024 | — | 336 € | — |
| 2023 | — | 322 € | — |
| 2022 | — | 322 € | — |
| 2021 | — | 268 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Mgr. Juraj Hedera
Podľa Registra právnických osôb koná za Mgr. Juraj Hedera 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
Spoločník Mgr. Juraj Hedera
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Juraj Hedera100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Juraj Hederaod 1. 1. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Mgr. Juraj Hedera
Za rok 2025 má Mgr. Juraj Hedera v závierke tržby 99 689 €, o 59,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +63 449 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 99 689 €.
Výkaz ziskov a strát Mgr. Juraj Hedera
Najvyššie tržby: rok 2025, 99 689 €. Najnižšie: rok 2022, 15 563 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 99 689 € |
| 2024 | 62 478 € |
| 2023 | 20 681 € |
| 2022 | 15 563 € |
| 2021 | 36 506 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 135 794 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 63 449 € |
| 2024 | 36 944 € |
| 2023 | 8 041 € |
| 2022 | 5 743 € |
| 2021 | 21 617 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Mgr. Juraj Hedera
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +63,6 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mgr. Juraj Hedera | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +63,6 % | +12,3 % |
| 2024 | +59,1 % | +8,2 % |
| 2023 | +38,9 % | +6,9 % |
| 2022 | +36,9 % | +6,5 % |
| 2021 | +59,2 % | +6,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 4 roky, najviac v roku 2024 (+202,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +59,6 % |
| 2024 | +202,1 % |
| 2023 | +32,9 % |
| 2022 | −57,4 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Mgr. Juraj Hedera
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 113 777 €, vlastné imanie 83 893 € a záväzky 29 884 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 113 777 € | 83 893 € | 29 884 € |
| 2024 | 53 016 € | 42 444 € | 10 572 € |
| 2023 | 16 797 € | 13 541 € | 3 256 € |
| 2022 | 16 733 € | 11 243 € | 5 490 € |
| 2021 | 36 467 € | 26 617 € | 9 850 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Mgr. Juraj Hedera (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99 689 € | 63 449 € | 113 777 € | 83 893 € | 29 884 € | 73 100 € | +63,6 % |
| 2024 | 62 478 € | 36 944 € | 53 016 € | 42 444 € | 10 572 € | 52 149 € | +59,1 % |
| 2023 | 20 681 € | 8 041 € | 16 797 € | 13 541 € | 3 256 € | 13 115 € | +38,9 % |
| 2022 | 15 563 € | 5 743 € | 16 733 € | 11 243 € | 5 490 € | 10 367 € | +36,9 % |
| 2021 | 36 506 € | 21 617 € | 36 467 € | 26 617 € | 9 850 € | 27 363 € | +59,2 % |
Riziko: zaplatí Mgr. Juraj Hedera?
Mgr. Juraj Hedera a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 7 zmlúv s dodávateľom Mgr. Juraj Hedera v objeme 2 400 € z rokov 2022 až 2023. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Pezinok: 2 400 € v 6 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2022, 2 400 € v 6 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2023 | 1 | 0 € |
| 2022 | 6 | 2 400 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Mgr. Juraj Hedera
Dátum vzniku Mgr. Juraj Hedera je 1. 1. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53132/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 36 506 € · majetok 36 467 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mesto Pezinok, hodnota zmluvy 1 300 €. Firma vznikla 1. 1. 2021.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121390150
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 99 689 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Mgr. Juraj Hedera
- Poskytovanie právnych služieb
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
Mgr. Juraj Hedera v odvetví právne a účtovnícke činnosti
Mgr. Juraj Hedera je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť právne činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 399 € (9 912 závierok), Mgr. Juraj Hedera má 99 689 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 925 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mgr. Juraj Hedera 75. z 361.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 080 €, polovica do 45 399 €, tri štvrtiny do 93 721 €; 10 % firiem má viac než 262 004 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 301 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 080 € |
| medián | 45 399 € |
| horný kvartil | 93 721 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 004 € |
| Mgr. Juraj Hedera | 99 689 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Mgr. Juraj Hedera
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Mgr. Juraj Hedera s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mgr. Juraj Hedera | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 99 689 € | 45 399 € |
| 2024 | 62 478 € | 42 733 € |
| 2023 | 20 681 € | 41 433 € |
| 2022 | 15 563 € | 38 765 € |
| 2021 | 36 506 € | 36 071 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Mgr. Juraj Hedera | 99 689 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 42 305 € |
| medián kraja | 42 257 € |
| medián Slovenska | 45 399 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ADIKA, s.r.o.Žilina · tržby 239 854 € (2025)
- ASKARA, s.r.o.Komárno · tržby 239 659 € (2025)
- SPIMA Alarm, s.r.o.Ružomberok · tržby 239 547 € (2025)
- Tatra Steel, s.r.o.Závažná Poruba · tržby 239 511 € (2025)
- Navrat & Partners, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 384 € (2025)
- PARALIA s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 239 104 € (2024)
- Nedax, s. r. o.Trenčianske Jastrabie · tržby 238 955 € (2025)
- Ecopora s.r.o.Zvolen · tržby 238 855 € (2025)
- Havlát & Partners - advokátska kancelária, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 238 809 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mgr. Juraj Hedera, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Mgr. Juraj Hedera: Nitra
Mgr. Juraj Hedera sídli na adrese P. Benického 786/6, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 133 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 262. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
Mgr. Juraj Hedera: IČO, sídlo a základné údaje
Mgr. Juraj Hedera s. r. o. (IČO 53518101) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 1. 1. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Mgr. Juraj Hedera. Za rok 2025 sú v závierke tržby 99 689 € a výsledok hospodárenia +63 449 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Právne činnosti (SK NACE 6910) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 1. 2021 |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) Mgr. Juraj Hedera s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 99 689 €, typická firma odvetvia 45 399 €, čo je 2,2-násobok mediánu (medián z 9 912 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy Mgr. Juraj Hedera
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Mgr. Juraj Hedera
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Mgr. Juraj Hedera
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy143zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 500 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 1,9 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad PSVR Stropkov300 zmlúv za 3 roky · 1 837 483 € · naposledy 25. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.101 zmlúv za 3 roky · 475 992 € · naposledy 22. 9. 2026Centrum právnej pomoci64 zmlúv za 3 roky · 66 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 1 277 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Asistenčné služby Mgr. Juraj Hedera s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.10) v okrese Nitra
Advokátska kancelária STOKLASA & STOKLASOVÁ…JURIDIKA advokátska kancelária s.r.o.JÁNSKÝ & PARTNERS s. r. o., advokátska…ADVOKÁCIA, s.r.o.Advokáti Heinrich s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.