JASAM s. r. o.
Senec · Výstavba obytných a neobytných budov
12 210 €tržby 2024+2 899 €zisk 2024Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 12 210 €, výsledok hospodárenia 2 899 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
JASAM s. r. o. (IČO 53499913) mala v roku 2024 tržby 12 210 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci JASAM
V roku 2025 mala JASAM priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ JASAM
Podľa Registra právnických osôb koná za JASAM 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník JASAM
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Marián Závodný100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Marián Závodnýod 17. 9. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok JASAM
Za rok 2024 má JASAM v závierke tržby 12 210 €, a výsledok hospodárenia +2 899 €.
Výkaz ziskov a strát JASAM
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 2 559 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | 2 899 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha JASAM
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 7 899 €, vlastné imanie 7 559 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 899 € | 7 559 € | 340 € |
| 2024 | 8 410 € | 7 899 € | 511 € |
| 2023 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2022 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2021 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok JASAM (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 7 899 € | 7 559 € | 340 € | — | — |
| 2024 | 12 210 € | 2 899 € | 8 410 € | 7 899 € | 511 € | 3 410 € | +23,7 % |
| 2023 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí JASAM?
Peniaze od štátu: JASAM
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy JASAM
Dátum vzniku JASAM je 6. 2. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/150357/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
- Nový spoločník: Mgr. Marián ZávodnýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti JASAM
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Čistiace a upratovacie služby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Administratívne služby
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Reklamné a marketingové služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane pripojeného vozidla
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Sťahovacie služby
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Skladovanie a pomocné služby v doprave
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Faktoring a forfaiting
- Vedenie účtovníctva
- Fotografické služby
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
- Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sady a cementu
- Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Kuriérske služby
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
JASAM v odvetví výstavba budov
JASAM je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 55 171 € (9 977 závierok), JASAM má 12 210 €, čo je 22 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 1 017 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JASAM 216. z 256.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 18 960 €, polovica do 55 171 €, tri štvrtiny do 227 407 €; 10 % firiem má viac než 760 070 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 709 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 18 960 € |
| medián | 55 171 € |
| horný kvartil | 227 407 € |
| 10 % firiem má viac než | 760 070 € |
| JASAM | 12 210 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- JASAM
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby JASAM s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | JASAM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 61 759 € |
| 2024 | 12 210 € | 55 171 € |
| 2023 | — | 57 867 € |
| 2022 | — | 62 232 € |
| 2021 | — | 55 185 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| JASAM | 12 210 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 49 710 € |
| medián kraja | 50 000 € |
| medián Slovenska | 55 171 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FLL Automotive Center s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 29 478 € (2025)
- AQL Real Estate, s. r. o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 29 415 € (2023)
- K.B.H. s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 29 377 € (2025)
- DOD3R s. r. o.Hnúšťa · tržby 29 376 € (2025)
- JJR trade s.r.o.Prešov · tržby 29 352 € (2017)
- JM Fachman, s.r.o.Hlohovec · tržby 29 350 € (2025)
- GEOVRTY PLUS s.r.o.Čierne · tržby 29 345 € (2025)
- VAŠE REALITY BN s.r.o.Bánovce nad Bebravou · tržby 29 340 € (2025)
- JLH Estate s. r. o.Ivanka pri Dunaji · tržby 29 323 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JASAM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo JASAM: Senec
JASAM sídli na adrese Chalupkova 1670/16, 903 01 Senec, okres Senec. V obci Senec je 6 808 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 590. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Senec: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
JASAM: IČO, sídlo a základné údaje
JASAM s. r. o. (IČO 53499913) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, okres Senec. Dátum vzniku je 6. 2. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Marián Závodný. Za rok 2024 sú v závierke tržby 12 210 € a výsledok hospodárenia +2 899 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 2. 2021 |
| Obec | Senec |
| Okres | Okres Senec |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 20. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) JASAM s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 12 210 €, typická firma odvetvia 55 171 € (medián z 9 977 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy JASAM
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu JASAM
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu JASAM
- Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy176zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov395firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Senectypický nepokrytý dopyt 5,9 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava851 zmlúv za 3 roky · 17 750 997 € · naposledy 14. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.571 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 15. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 920 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ARBORIST, s. r. o.POLYGONY, s. r. o.SLOVASTAV SK s. r. o.SLOVENSKÁ KOMORA VÝŠKOVÝCH PRACOVNÍKOVŠportoví nadšenci
Najväčšie firmy v obci Senec
Scania Slovakia s.r.o.Volvo Group Slovakia, s.r.o.DHL Exel Slovakia, s. r. o.Daimler Truck & Bus Slovakia s.r.o.Tomra Sorting s. r. o.Všetky firmy v obci Senec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Senec
LZ-STAV s. r. o.AKIF s.r.o.DEVICE s.r.o.WORK stav s.r.o.onesto s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.