I am SYSTEM s. r. o.
Šamorín · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
5 036 €tržby 2025 ▼ 61 %−171 €strata 2025aktívna 5 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby 12 961 €, výsledok hospodárenia 971 €
- 22 : tržby 33 489 €, výsledok hospodárenia 1 125 €
- 23 : tržby 23 373 €, výsledok hospodárenia 1 490 €
- 24 : tržby 12 772 €, výsledok hospodárenia 536 €
- 25 : tržby 5 036 €, výsledok hospodárenia -171 €
I am SYSTEM s. r. o. (IČO 53492820) mala v roku 2025 tržby 5 036 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci I am SYSTEM
I am SYSTEM má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 464 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 2 464 € | — |
| 2024 | — | 234 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ I am SYSTEM
Podľa Registra právnických osôb koná za I am SYSTEM 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník I am SYSTEM
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Attila Horváth100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Attila Horváthod 1. 8. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok I am SYSTEM
Za rok 2025 má I am SYSTEM v závierke tržby 5 036 €, o 60,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −171 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 33 489 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát I am SYSTEM
Najvyššie tržby: rok 2022, 33 489 €. Najnižšie: rok 2025, 5 036 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 5 036 € |
| 2024 | 12 772 € |
| 2023 | 23 373 € |
| 2022 | 33 489 € |
| 2021 | 12 961 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 3 951 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −171 € |
| 2024 | 536 € |
| 2023 | 1 490 € |
| 2022 | 1 125 € |
| 2021 | 971 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- I am SYSTEM
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −3,4 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | I am SYSTEM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −3,4 % | +2,4 % |
| 2024 | +4,2 % | +2,3 % |
| 2023 | +6,4 % | +1,9 % |
| 2022 | +3,4 % | +2,1 % |
| 2021 | +7,5 % | +2,0 % |
| 2020 | — | +1,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 4 roky, najviac v roku 2022 (+158,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −60,6 % |
| 2024 | −45,4 % |
| 2023 | −30,2 % |
| 2022 | +158,4 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha I am SYSTEM
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 9 498 €, vlastné imanie 8 951 € a záväzky 547 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9 498 € | 8 951 € | 547 € |
| 2024 | 9 667 € | 9 122 € | 545 € |
| 2023 | 9 745 € | 8 586 € | 1 159 € |
| 2022 | 11 433 € | 7 096 € | 4 337 € |
| 2021 | 7 142 € | 5 971 € | 1 171 € |
| 2020 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok I am SYSTEM (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 036 € | −171 € | 9 498 € | 8 951 € | 547 € | 2 925 € | −3,4 % |
| 2024 | 12 772 € | 536 € | 9 667 € | 9 122 € | 545 € | 1 194 € | +4,2 % |
| 2023 | 23 373 € | 1 490 € | 9 745 € | 8 586 € | 1 159 € | 2 002 € | +6,4 % |
| 2022 | 33 489 € | 1 125 € | 11 433 € | 7 096 € | 4 337 € | 1 387 € | +3,4 % |
| 2021 | 12 961 € | 971 € | 7 142 € | 5 971 € | 1 171 € | 1 152 € | +7,5 % |
| 2020 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí I am SYSTEM?
Peniaze od štátu: I am SYSTEM
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy I am SYSTEM
Dátum vzniku I am SYSTEM je 18. 12. 2020, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48146/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 5 000 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 5 036 €.
- Nový spoločník: Mgr. Attila HorváthSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti I am SYSTEM
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom hnuteľných vecí
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Dizajnérske činnosti
- Fotografické služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných s poločenských podujatiach
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
I am SYSTEM v odvetví veľkoobchod
I am SYSTEM je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 031 € (14 222 závierok), I am SYSTEM má 5 036 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 868 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je I am SYSTEM 289. z 318.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 014 €, polovica do 139 031 €, tri štvrtiny do 778 941 €; 10 % firiem má viac než 4 006 409 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 686 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 014 € |
| medián | 139 031 € |
| horný kvartil | 778 941 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 409 € |
| I am SYSTEM | 5 036 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- I am SYSTEM
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby I am SYSTEM s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | I am SYSTEM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 5 036 € | 139 031 € |
| 2024 | 12 772 € | 139 378 € |
| 2023 | 23 373 € | 134 713 € |
| 2022 | 33 489 € | 133 387 € |
| 2021 | 12 961 € | 117 726 € |
| 2020 | — | 111 972 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| I am SYSTEM | 5 036 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 140 489 € |
| medián kraja | 208 316 € |
| medián Slovenska | 139 031 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PROFIN SLOVAKIA, s.r.o.Veľké Ripňany · tržby 11 081 € (2025)
- AZ Rental s. r. o.Bánov · tržby 11 043 € (2025)
- AIRIN, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 11 020 € (2025)
- TALEKO s. r. o.Chorvátsky Grob · tržby 11 008 € (2025)
- Talburg trader,s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 11 000 € (2021)
- Agrotis, s.r.o.Sokolovce · tržby 11 000 € (2025)
- MERLIN Setechov s. r. o.Petrovice · tržby 11 000 € (2025)
- HYGIEIA SLOVAKIA, s.r.o.Malinovo · tržby 10 993 € (2025)
- GEOGRAF, s.r.o.Sabinov · tržby 10 990 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb I am SYSTEM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Dunajská Streda ›
Sídlo I am SYSTEM: Šamorín
I am SYSTEM sídli na adrese Bratislavská 69/92, 931 01 Šamorín, okres Dunajská Streda. V obci Šamorín je 2 752 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Šamorín: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
I am SYSTEM: IČO, sídlo a základné údaje
I am SYSTEM s. r. o. (IČO 53492820) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šamorín, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 18. 12. 2020, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Mgr. Attila Horváth. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 036 € a výsledok hospodárenia −171 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 12. 2020 |
| Obec | Šamorín |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) I am SYSTEM s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 5 036 €, typická firma odvetvia 139 031 € (medián z 14 222 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Sieť prepojení firmy I am SYSTEM
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu I am SYSTEM
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu I am SYSTEM
- Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 10 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov193firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Šamoríntypický nepokrytý dopyt 2,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.706 zmlúv za 3 roky · 577 241 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava592 zmlúv za 3 roky · 6 916 590 € · naposledy 15. 10. 2026Ministerstvo obrany SR270 zmlúv za 3 roky · 1 559 552 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 1 488 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
DREAM POOLS s.r.o.QUATTRO-H, s.r.o.HOME GARDEN CENTRUM s.r.o.STAVBABEZ s.r.o.AEF Digital s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Šamorín
MEVIS Slovakia, s.r.o.CARD CASINO s.r.o.CALEARO SLOVAKIA, spol. s r.o. v konkurzeBiometrix, s. r. o.X-BIONIC® SPHERE a.s.Všetky firmy v obci Šamorín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Dunajská Streda
REYLON SM, s.r.o.Stav-Shop s. r. o.AGRITEC, spol. s r.o.LENERGY Slovensko s.r.o.HRUBYKON s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.