TAO Centrum Zdravia s. r. o.
Banská Bystrica · Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ
4 140 €tržby 2025 ▲ 69 %+763 €zisk 2025aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -823 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 1 186 €
- 22 : tržby 230 €, výsledok hospodárenia -1 923 €
- 23 : tržby 1 480 €, výsledok hospodárenia -1 344 €
- 24 : tržby 2 450 €, výsledok hospodárenia -1 770 €
- 25 : tržby 4 140 €, výsledok hospodárenia 763 €
TAO Centrum Zdravia s. r. o. (IČO 53492013) mala v roku 2025 tržby 4 140 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ TAO Centrum Zdravia
Podľa Registra právnických osôb koná za TAO Centrum Zdravia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločníci TAO Centrum Zdravia
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- MUDr. Jana Mesíková85,0 %
- Ing. Michal Tomuňák15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MUDr. Jana Mesíkováod 23. 12. 2020 | 4 250 € | 85,0 % |
| Ing. Michal Tomuňákod 23. 12. 2020 | 750 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TAO Centrum Zdravia
Za rok 2025 má TAO Centrum Zdravia v závierke tržby 4 140 €, o 69,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +763 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 4 140 €.
Výkaz ziskov a strát TAO Centrum Zdravia
Najvyššie tržby: rok 2025, 4 140 €. Najnižšie: rok 2022, 230 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 4 140 € |
| 2024 | 2 450 € |
| 2023 | 1 480 € |
| 2022 | 230 € |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 4 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −3 911 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 763 € |
| 2024 | −1 770 € |
| 2023 | −1 344 € |
| 2022 | −1 923 € |
| 2021 | 1 186 € |
| 2020 | −823 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TAO Centrum Zdravia
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +18,4 %, medián odvetvia +4,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TAO Centrum Zdravia | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +18,4 % | +4,5 % |
| 2024 | −72,2 % | +3,1 % |
| 2023 | −90,8 % | +1,2 % |
| 2022 | — | +0,7 % |
| 2021 | — | −0,3 % |
| 2020 | — | −0,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TAO Centrum Zdravia
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 10 900 €, vlastné imanie 1 090 € a záväzky 9 810 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 900 € | 1 090 € | 9 810 € |
| 2024 | 11 492 € | 327 € | 11 165 € |
| 2023 | 13 040 € | 2 097 € | 10 943 € |
| 2022 | 14 576 € | 3 441 € | 11 135 € |
| 2021 | 23 083 € | 5 364 € | 17 719 € |
| 2020 | 4 834 € | 4 177 € | 657 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TAO Centrum Zdravia (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 140 € | 763 € | 10 900 € | 1 090 € | 9 810 € | 2 319 € | +18,4 % |
| 2024 | 2 450 € | −1 770 € | 11 492 € | 327 € | 11 165 € | 970 € | −72,2 % |
| 2023 | 1 480 € | −1 344 € | 13 040 € | 2 097 € | 10 943 € | 486 € | −90,8 % |
| 2022 | 230 € | −1 923 € | 14 576 € | 3 441 € | 11 135 € | −1 902 € | −836,1 % |
| 2021 | — | 1 186 € | 23 083 € | 5 364 € | 17 719 € | −20 745 € | — |
| 2020 | — | −823 € | 4 834 € | 4 177 € | 657 € | −576 € | — |
Riziko: zaplatí TAO Centrum Zdravia?
Peniaze od štátu: TAO Centrum Zdravia
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TAO Centrum Zdravia
Dátum vzniku TAO Centrum Zdravia je 18. 12. 2020, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40288/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 4 834 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 4 140 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TAO Centrum Zdravia
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Masérske služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
TAO Centrum Zdravia v odvetví ostatné osobné služby
TAO Centrum Zdravia je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 709 € (4 123 závierok), TAO Centrum Zdravia má 4 140 €, čo je 14 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 750 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TAO Centrum Zdravia 126. z 142.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 544 €, polovica do 29 709 €, tri štvrtiny do 60 683 €; 10 % firiem má viac než 193 677 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 211 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 544 € |
| medián | 29 709 € |
| horný kvartil | 60 683 € |
| 10 % firiem má viac než | 193 677 € |
| TAO Centrum Zdravia | 4 140 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TAO Centrum Zdravia
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TAO Centrum Zdravia s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TAO Centrum Zdravia | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 4 140 € | 29 709 € |
| 2024 | 2 450 € | 28 360 € |
| 2023 | 1 480 € | 26 344 € |
| 2022 | 230 € | 24 030 € |
| 2021 | — | 19 902 € |
| 2020 | — | 20 799 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| TAO Centrum Zdravia | 4 140 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 27 938 € |
| medián kraja | 29 030 € |
| medián Slovenska | 29 709 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ALSAMA Group, s. r. o.Partizánske · tržby 9 645 € (2025)
- JARO MICHEL - IKON s.r.o.Papradno · tržby 9 636 € (2025)
- LenEva s. r. o.Papín · tržby 9 630 € (2025)
- Bond Art, s. r. o.Trenčín · tržby 9 620 € (2025)
- RDT Trade s. r. o.Košice - mestská časť Krásna · tržby 9 612 € (2025)
- ADOSPA s. r. o.Martin · tržby 9 611 € (2025)
- LCD Nail Centrum, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 9 600 € (2025)
- Neurolocus Consult, s. r. o.Kremnica · tržby 9 600 € (2025)
- OUTPOST, s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 9 547 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TAO Centrum Zdravia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TAO Centrum Zdravia: Banská Bystrica
TAO Centrum Zdravia sídli na adrese Zadarská 15418/8, 974 04 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 488 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 824.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
TAO Centrum Zdravia: IČO, sídlo a základné údaje
TAO Centrum Zdravia s. r. o. (IČO 53492013) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 18. 12. 2020, na trhu je 5 rokov a štatutárom je MUDr. Jana Mesíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 4 140 € a výsledok hospodárenia +763 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 12. 2020 |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) TAO Centrum Zdravia s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 4 140 €, typická firma odvetvia 29 709 € (medián z 4 123 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy TAO Centrum Zdravia
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TAO Centrum Zdravia
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TAO Centrum Zdravia
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 055 zmlúv za 3 roky · 6 971 909 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.404 zmlúv za 3 roky · 33 001 € · naposledy 7. 8. 2026Centrum voľného času Dubnica nad Váhom32 zmlúv za 3 roky · 3 990 € · naposledy 31. 7. 2026 Všetkých 235 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.04) v okrese Banská Bystrica
ZEPA INVEST s.r.o.Solárium Point s. r. o.BASELINE SPORT, s.r.o.MrazPS s.r.o.MK Royal, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.