VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

RR-stav s.r.o.

Nitrianske Pravno · Murovanie a murárske práce

402 362 €tržby 2025 ▲ 7 %+11 474 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

402 362 €tržby 2025 ▲ 7 %
+11 474 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 62 599 €, výsledok hospodárenia 785 €
  2. 22 : tržby 355 115 €, výsledok hospodárenia 4 519 €
  3. 23 : tržby 367 985 €, výsledok hospodárenia 4 758 €
  4. 24 : tržby 377 549 €, výsledok hospodárenia 3 650 €
  5. 25 : tržby 402 362 €, výsledok hospodárenia 11 474 €

Daň z príjmov

3 740 € za 2025

Splatná daň z výkazu ziskov a strát (účty 591, 595) · Register účtovných závierok

Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

RR-stav s.r.o. (IČO 53482107) mala v roku 2025 tržby 402 362 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci RR-stav

RR-stav má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 6 508 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ RR-stav

Podľa Registra právnických osôb koná za RR-stav 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník RR-stav

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch RR-stav
Podiely spoločníkov na vkladoch RR-stav PhDr. Roman Raučina, DiS. art. 100,0 %. Spolu 5 000 €. PhDr. Roman Raučina, DiS. art.: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • PhDr. Roman Raučina, DiS. art.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
PhDr. Roman Raučina, DiS. art.od 25. 8. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok RR-stav

Za rok 2025 má RR-stav v závierke tržby 402 362 €, o 6,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +11 474 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 402 362 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 607 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025402 tis. €▲ +6,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202511 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025136 tis. €
Vlastné imanie 202530 tis. €
Záväzky 2025105 tis. €77,7 % majetku
Pridaná hodnota 202541 tis. €
Zisková marža 2025+2,9 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 5 rokov25 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov2 607 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát RR-stav

Súvaha RR-stav

Všetky čísla zo závierok RR-stav (5 rokov)
Čísla zo závierok RR-stav po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025402 362 €11 474 €135 501 €30 186 €105 315 €40 604 €+2,9 %
2024377 549 €3 650 €163 910 €18 712 €145 198 €21 710 €+1,0 %
2023367 985 €4 758 €90 632 €15 062 €75 570 €16 170 €+1,3 %
2022355 115 €4 519 €92 372 €10 304 €82 068 €10 668 €+1,3 %
202162 599 €785 €29 501 €5 785 €23 716 €38 €+1,3 %

Riziko: zaplatí RR-stav?

RR-stav a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 10 zmlúv s dodávateľom RR-stav v objeme 91 344 € z rokov 2022 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Partizánske: 70 931 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom10Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv91 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202229. 7. 2022

História firmy RR-stav

Dátum vzniku RR-stav je 22. 12. 2020, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41162/R
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121384859
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 62 599 € · majetok 29 501 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Správa majetku mesta, n.o., Partizánske, hodnota zmluvy 995 €. Firma vznikla 22. 12. 2020.
  5. Nový spoločník: PhDr. Roman Raučina, DiS. art.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 402 362 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti RR-stav

  • Murárstvo
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Vedenie účtovníctva
  • Kachliarstvo
  • Čistenie a kontrola komínov
  • Inštruktor autoškoly

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

RR-stav v odvetví špecializované stavebné práce

RR-stav je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť murovanie a murárske práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 954 € (14 574 závierok), RR-stav má 402 362 €, čo je 5,6-násobok mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 3 215 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RR-stav 48. z 304.

V odvetví v okrese Prievidza3 215aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 574Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RR-stav, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Prievidza ›

Sídlo RR-stav: Nitrianske Pravno

RR-stav sídli na adrese Prievidzská 61/64, 972 13 Nitrianske Pravno, okres Prievidza. V obci Nitrianske Pravno je 466 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 827.

Subjektov v obci Nitrianske Pravno466aktívnych
Subjektov v okrese Prievidza17 827aktívnych
V tom istom odvetví3 215okres Prievidza

Nitrianske Pravno: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›

RR-stav: IČO, sídlo a základné údaje

RR-stav s.r.o. (IČO 53482107) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitrianske Pravno, okres Prievidza. Dátum vzniku je 22. 12. 2020, na trhu je 5 rokov a štatutárom je PhDr. Roman Raučina, DiS. art.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 402 362 € a výsledok hospodárenia +11 474 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMurovanie a murárske práce (SK NACE 4391)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 12. 2020
ObecNitrianske Pravno
OkresOkres Prievidza
Vyrubená daň z príjmov2 607 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) RR-stav s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 402 362 €, typická firma odvetvia 71 954 €, čo je 5,6-násobok mediánu (medián z 14 574 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›

Sieť prepojení firmy RR-stav

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu RR-stav

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu RR-stav

  • Tendre91súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy39zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 108 tis. €
  • Výhry konkurentov376firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 658 tis. €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Nitrianske Pravnotypický nepokrytý dopyt 218 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

"Kultúra pre Pravno,n.o."

Najväčšie firmy v obci Nitrianske Pravno

ELAR SK s. r. o.KOVO TOP, s.r.o.ZUB PD, s. r. o.Ing. Peter Ošvát - OPEN s. r. o.LESPROGRES, s.r.o.Všetky firmy v obci Nitrianske Pravno ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.99) v okrese Prievidza

PDP s.r.o.NOREX s. r. o.TH STAV s.r.o.HYDROTUNEL, s.r.o.Kmeť SK MONT s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk