RQ Personnel s.r.o.
Dunajská Streda · Turistické a iné krátkodobé ubytovanie
779 831 €tržby 2025 ▼ 30 %+11 941 €zisk 2025aktívna 5 rokov33 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby 200 €, výsledok hospodárenia 159 €
- 23 : tržby 293 971 €, výsledok hospodárenia 13 286 €
- 24 : tržby 1 110 401 €, výsledok hospodárenia 15 258 €
- 25 : tržby 779 831 €, výsledok hospodárenia 11 941 €
RQ Personnel s.r.o. (IČO 53466098) mala v roku 2025 tržby 779 831 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci RQ Personnel
V roku 2025 mala RQ Personnel priemerne 33 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 179 173 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 314 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Ubytovanie a stravovanie v okrese Dunajská Streda bola v roku 2025 1 129 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 33 | 179 173 € | 124 199 € |
| 2024 | 18 | 189 696 € | 126 569 € |
| 2023 | 5 | 51 682 € | — |
| 2022 | 0 | — | — |
| 2021 | 0 | — | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- RQ Personnel, mzdové náklady na zamestnanca314 €
- Ubytovanie a stravovanie v okrese Dunajská Streda1 129 €
- Všetky odvetvia v okrese Dunajská Streda1 583 €
- Ubytovanie a stravovanie na Slovensku1 129 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Ubytovanie a stravovanie, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 69 % 124 199 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 44 953 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia RQ Personnel
Podľa Registra právnických osôb konajú za RQ Personnel 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločníci RQ Personnel
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Arpád Kún50,0 %
- Zoltán Csicsay50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Arpád Kúnod 5. 8. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
| Zoltán Csicsayod 5. 8. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok RQ Personnel
Za rok 2025 má RQ Personnel v závierke tržby 779 831 €, o 29,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +11 941 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 1 110 401 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 4 826 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát RQ Personnel
Najvyššie tržby: rok 2024, 1 110 401 €. Najnižšie: rok 2022, 200 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 779 831 € |
| 2024 | 1 110 401 € |
| 2023 | 293 971 € |
| 2022 | 200 € |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 40 644 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 11 941 € |
| 2024 | 15 258 € |
| 2023 | 13 286 € |
| 2022 | 159 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- RQ Personnel
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,5 %, medián odvetvia +5,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | RQ Personnel | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,5 % | +5,0 % |
| 2024 | +1,4 % | +3,6 % |
| 2023 | +4,5 % | +2,7 % |
| 2022 | +79,5 % | +1,5 % |
| 2021 | — | 0,0 % |
| 2020 | — | −1,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha RQ Personnel
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 250 025 €, vlastné imanie 70 644 € a záväzky 179 381 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 250 025 € | 70 644 € | 179 381 € |
| 2024 | 192 657 € | 58 703 € | 133 954 € |
| 2023 | 160 624 € | 43 445 € | 117 179 € |
| 2022 | 30 287 € | 30 159 € | 128 € |
| 2021 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2020 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok RQ Personnel (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 779 831 € | 11 941 € | 250 025 € | 70 644 € | 179 381 € | 224 031 € | +1,5 % |
| 2024 | 1 110 401 € | 15 258 € | 192 657 € | 58 703 € | 133 954 € | 218 458 € | +1,4 % |
| 2023 | 293 971 € | 13 286 € | 160 624 € | 43 445 € | 117 179 € | 77 612 € | +4,5 % |
| 2022 | 200 € | 159 € | 30 287 € | 30 159 € | 128 € | 200 € | +79,5 % |
| 2021 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí RQ Personnel?
RQ Personnel a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom RQ Personnel v objeme 255 840 € z roku 2026. Najväčší objem je s odberateľom Združenie miest a obcí Žitného ostrova: 255 840 € v 1 zmluve. Vo verejnom obstarávaní má 1 vyhratú súťaž za 208 000 €.
História firmy RQ Personnel
Dátum vzniku RQ Personnel je 9. 12. 2020, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: TMS Hotels s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48092/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 5 000 €
- Nový štatutár: Arpád KúnKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým TMS Hotels s.r.o., odvtedy RQ Personnel s.r.o.
- Nový spoločník: Arpád KúnSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121409796
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ THERMALPARK DS, a.s.. Firma vznikla 9. 12. 2020.
- Prvé tržby po 3 rokoch bez tržiebZa rok 2023 firma vykázala 293 971 €.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 779 831 €.
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Združenie miest a obcí Žitného ostrova, cena 208 000 €. Zberné nádoby na biologicky rozložiteľný komunálny odpad
- Najväčšia verejná zmluva: 255 840 €Objednávateľ Združenie miest a obcí Žitného ostrova. Kúpna zmluva č. 1/2026
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti RQ Personnel
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod);
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby;
- Prenájom hnuteľných vecí;
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom;
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla;
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien;
- Prípravné práce k realizácii stavby;
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov;
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov;
- Vedenie účtovníctva;
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov;
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky;
- Čistiace a upratovacie služby;
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení;
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu;
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí;
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok;
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností;
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu;
- Prevádzkovanie výdajne stravy;
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach;
- Administratívne služby,
- Agentúra dočasného zamestnávania
- Výroba výrobkov z gumy a plastov
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Čistiace a upratovacie služby
- Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
RQ Personnel v odvetví ubytovanie
RQ Personnel je v registri v odvetví Ubytovanie (SK NACE 55), činnosť turistické a iné krátkodobé ubytovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 48 590 € (2 289 závierok), RQ Personnel má 779 831 €, čo je 16-násobok mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 132 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RQ Personnel 6. z 56.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 323 €, polovica do 48 590 €, tri štvrtiny do 226 364 €; 10 % firiem má viac než 901 135 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 084 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 323 € |
| medián | 48 590 € |
| horný kvartil | 226 364 € |
| 10 % firiem má viac než | 901 135 € |
| RQ Personnel | 779 831 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- RQ Personnel
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby RQ Personnel s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | RQ Personnel | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 779 831 € | 48 590 € |
| 2024 | 1 110 401 € | 47 505 € |
| 2023 | 293 971 € | 48 793 € |
| 2022 | 200 € | 48 812 € |
| 2021 | — | 41 474 € |
| 2020 | — | 44 185 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| RQ Personnel | 779 831 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 49 181 € |
| medián kraja | 47 679 € |
| medián Slovenska | 48 590 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DATAHOUSE a. s.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 949 622 € (2025)
- Centrum účelových zariadeníPiešťany · tržby 1 931 786 € (2013)
- FBS-SK s. r. o.Liptovský Ján · tržby 1 918 119 € (2025)
- HOTEL CROCUS ŠTRBSKÉ PLESO, a.s.Štrba · tržby 1 912 420 € (2025)
- Zemplínska šírava, s.r.o.Kaluža · tržby 1 912 057 € (2025)
- THORIN a.s.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 1 909 019 € (2025)
- REMESLO TERMÁL, s.r.o.Vyhne · tržby 1 904 736 € (2025)
- BED Prešov, s.r.o.Prešov · tržby 1 894 051 € (2025)
- HIBISCUS, s.r.o.Želiezovce · tržby 1 884 292 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RQ Personnel, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo RQ Personnel: Dunajská Streda
RQ Personnel sídli na adrese Poštová 367/1, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. V obci Dunajská Streda je 6 587 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 020. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Dunajská Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
RQ Personnel: IČO, sídlo a základné údaje
RQ Personnel s.r.o. (IČO 53466098) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 9. 12. 2020, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Arpád Kún a Zoltán Csicsay. Za rok 2025 sú v závierke tržby 779 831 € a výsledok hospodárenia +11 941 €, počet zamestnancov podľa registra je 20 až 24.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Turistické a iné krátkodobé ubytovanie (SK NACE 5520) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 12. 2020 |
| Skoršie názvy | TMS Hotels s.r.o. |
| Obec | Dunajská Streda |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Vyrubená daň z príjmov | 4 826 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ubytovanie (SK NACE 55) RQ Personnel s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 779 831 €, typická firma odvetvia 48 590 €, čo je 16-násobok mediánu (medián z 2 289 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Ubytovanie: tržby a mzdy ›Ubytovanie v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Sieť prepojení firmy RQ Personnel
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RQ Personnel
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu RQ Personnel
- Tendre105súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 107 tis. €
- Končiace zmluvy74zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov417firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 598 tis. €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Dunajská Stredatypický nepokrytý dopyt 2,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou243 zmlúv za 3 roky · 4 636 894 € · naposledy 6. 10. 2026Ministerstvo dopravy SR77 zmlúv za 3 roky · · naposledy 29. 7. 2024Slovenská televízia a rozhlas58 zmlúv za 3 roky · 77 215 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 314 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
RQP Properties s.r.o.NIEDERMARKT CONSULT, s.r.o.Retúrpack Slovakia s. r. o.ECORYE - PRE ZELENÝ ŽITNÝ OSTROVNTSI Medical s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Dunajská Streda
METRANS /Danubia/, a.s.SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.DS - CAR, s.r.o.ISTERMEAT a.s.MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Dunajská Streda ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 55.20) v okrese Dunajská Streda
Apartmany Termal s.r.o.WES-LER Invest s. r. o.Rekrea Aktivity, s.r.o.VEBEN s.r.o.SOL by MAN s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.