VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PM INVENT, s.r.o.

Trenčín · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

2 150 €tržby 2025 ▼ 18 %+667 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 150 €tržby 2025 ▼ 18 %
+667 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 47 159 €, výsledok hospodárenia 13 087 €
  2. 22 : tržby 20 250 €, výsledok hospodárenia -3 632 €
  3. 23 : tržby 7 000 €, výsledok hospodárenia 718 €
  4. 24 : tržby 2 630 €, výsledok hospodárenia 126 €
  5. 25 : tržby 2 150 €, výsledok hospodárenia 667 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PM INVENT, s.r.o. (IČO 53453638) mala v roku 2025 tržby 2 150 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PM INVENT

V roku 2025 mala PM INVENT priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ PM INVENT

Podľa Registra právnických osôb koná za PM INVENT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník PM INVENT

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch PM INVENT
Podiely spoločníkov na vkladoch PM INVENT Peter Mikuláš 100,0 %. Spolu 5 000 €. Peter Mikuláš: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Peter Mikuláš100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Peter Mikulášod 1. 1. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok PM INVENT

Za rok 2025 má PM INVENT v závierke tržby 2 150 €, o 18,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +667 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 47 159 €.

Tržby 20252 150 €▼ −18,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025667 €zisk
Majetok (aktíva) 20258 833 €
Vlastné imanie 20258 967 €
Záväzky 2025−134 €-1,5 % majetku
Pridaná hodnota 20251 113 €
Zisková marža 2025+31,0 %medián odvetvia +9,1 %
Súčet výsledkov za 5 rokov11 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát PM INVENT

Súvaha PM INVENT

Všetky čísla zo závierok PM INVENT (5 rokov)
Čísla zo závierok PM INVENT po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 150 €667 €8 833 €8 967 €−134 €1 113 €+31,0 %
20242 630 €126 €8 452 €8 300 €152 €744 €+4,8 %
20237 000 €718 €15 956 €15 174 €782 €889 €+10,3 %
202220 250 €−3 632 €14 646 €14 455 €191 €2 355 €−17,9 %
202147 159 €13 087 €22 520 €18 087 €4 433 €19 113 €+27,8 %

Riziko: zaplatí PM INVENT?

Peniaze od štátu: PM INVENT

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PM INVENT

Dátum vzniku PM INVENT je 1. 1. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41158/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 47 159 € · majetok 22 520 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 2 150 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PM INVENT

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Prevádzkovanie športových zariadení
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

PM INVENT v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

PM INVENT je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 421 € (7 329 závierok), PM INVENT má 2 150 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 674 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PM INVENT 208. z 220.

V odvetví v okrese Trenčín674aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 329Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PM INVENT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Trenčín ›

Sídlo PM INVENT: Trenčín

PM INVENT sídli na adrese Na Zongorke 4, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 276 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850.

Subjektov v obci Trenčín12 276aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 850aktívnych
V tom istom odvetví674okres Trenčín

Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

PM INVENT: IČO, sídlo a základné údaje

PM INVENT, s.r.o. (IČO 53453638) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 1. 1. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Ing. Peter Mikuláš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 150 € a výsledok hospodárenia +667 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 1. 2021
ObecTrenčín
OkresOkres Trenčín
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) PM INVENT, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 150 €, typická firma odvetvia 51 421 € (medián z 7 329 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›

Sieť prepojení firmy PM INVENT

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PM INVENT

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PM INVENT

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 109 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov105firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 28 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Slovenská plavba a prístavy - lodná osobná…KERAMOPROJEKT TRENČÍN a.s.PM DRAFT, s.r.o.Viedenský Dvor, a. s.

Najväčšie firmy v obci Trenčín

4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Trenčín

PIO KERAMOPROJEKT, a.s.De Bondt, s. r. o.TECHNODAT Slovakia s. r. o.t - mech engineering Slovakia, s.r.o.v…B-Konstrukt s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk