MOVE OVER s. r. o.
Nitra · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
43 200 €tržby 2025 ▲ 11 %+20 160 €zisk 2025aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby 10 533 €, výsledok hospodárenia 6 553 €
- 22 : tržby 36 467 €, výsledok hospodárenia 17 306 €
- 23 : tržby 42 120 €, výsledok hospodárenia 12 100 €
- 24 : tržby 38 833 €, výsledok hospodárenia 16 682 €
- 25 : tržby 43 200 €, výsledok hospodárenia 20 160 €
MOVE OVER s. r. o. (IČO 53452569) mala v roku 2025 tržby 43 200 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MOVE OVER
osobné náklady v roku 2024 boli 605 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 605 € | 600 € |
| 2023 | — | 2 419 € | 2 400 € |
| 2022 | — | 2 419 € | 2 400 € |
| 2021 | — | 806 € | 800 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2024
- Mzdy 99 % 600 €
- Odvody zamestnávateľa 0,8 % 5 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ MOVE OVER
Podľa Registra právnických osôb koná za MOVE OVER 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník MOVE OVER
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok MOVE OVER
Za rok 2025 má MOVE OVER v závierke tržby 43 200 €, o 11,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +20 160 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 43 200 €.
Výkaz ziskov a strát MOVE OVER
Najvyššie tržby: rok 2025, 43 200 €. Najnižšie: rok 2021, 10 533 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 43 200 € |
| 2024 | 38 833 € |
| 2023 | 42 120 € |
| 2022 | 36 467 € |
| 2021 | 10 533 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 72 801 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 20 160 € |
| 2024 | 16 682 € |
| 2023 | 12 100 € |
| 2022 | 17 306 € |
| 2021 | 6 553 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MOVE OVER
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +46,7 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MOVE OVER | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +46,7 % | +8,8 % |
| 2024 | +43,0 % | +6,0 % |
| 2023 | +28,7 % | +4,1 % |
| 2022 | +47,5 % | +4,6 % |
| 2021 | +62,2 % | +4,4 % |
| 2020 | — | +3,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 4 roky, najviac v roku 2022 (+246,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +11,2 % |
| 2024 | −7,8 % |
| 2023 | +15,5 % |
| 2022 | +246,2 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MOVE OVER
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 413 290 €, vlastné imanie 77 635 € a záväzky 335 655 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 413 290 € | 77 635 € | 335 655 € |
| 2024 | 401 043 € | 57 641 € | 343 402 € |
| 2023 | 386 605 € | 40 959 € | 345 646 € |
| 2022 | 362 793 € | 28 859 € | 333 934 € |
| 2021 | 283 417 € | 11 553 € | 271 864 € |
| 2020 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MOVE OVER (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 200 € | 20 160 € | 413 290 € | 77 635 € | 335 655 € | 35 305 € | +46,7 % |
| 2024 | 38 833 € | 16 682 € | 401 043 € | 57 641 € | 343 402 € | 28 630 € | +43,0 % |
| 2023 | 42 120 € | 12 100 € | 386 605 € | 40 959 € | 345 646 € | 27 417 € | +28,7 % |
| 2022 | 36 467 € | 17 306 € | 362 793 € | 28 859 € | 333 934 € | 30 074 € | +47,5 % |
| 2021 | 10 533 € | 6 553 € | 283 417 € | 11 553 € | 271 864 € | 9 943 € | +62,2 % |
| 2020 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí MOVE OVER?
Peniaze od štátu: MOVE OVER
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MOVE OVER
Dátum vzniku MOVE OVER je 27. 11. 2020, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: NAIYA s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2020.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/52972/N
- Zmena obchodného menaPredtým NAIYA s. r. o., odvtedy MOVE OVER s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 5 000 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121374783
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 43 200 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MOVE OVER
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Administratívne služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
MOVE OVER v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
MOVE OVER je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), MOVE OVER má 43 200 €, čo je 95 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 1 058 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MOVE OVER 301. z 590.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| MOVE OVER | 43 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MOVE OVER
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MOVE OVER s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MOVE OVER | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 43 200 € | 45 458 € |
| 2024 | 38 833 € | 41 451 € |
| 2023 | 42 120 € | 39 296 € |
| 2022 | 36 467 € | 39 137 € |
| 2021 | 10 533 € | 36 517 € |
| 2020 | — | 38 849 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MOVE OVER | 43 200 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 44 295 € |
| medián kraja | 46 211 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HaboMed s. r. o.Piešťany · tržby 103 776 € (2025)
- lulubee, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 103 774 € (2025)
- SPOLBYT - FMNitra · tržby 103 732 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov INOVECTrenčín · tržby 103 711 € (2025)
- Zberný dvor Ketelec s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 103 682 € (2025)
- R.D.F., a.s.Dunajská Lužná · tržby 103 624 € (2025)
- SH Investment, s. r. o.Kežmarok · tržby 103 605 € (2025)
- "HÁJOVKY"Nové Mesto nad Váhom · tržby 103 581 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov Rovníkova 10, KošiceKošice - mestská časť Nad jazerom · tržby 103 572 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MOVE OVER, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MOVE OVER: Nitra
MOVE OVER sídli na adrese Mostná 4619/23, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 133 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 262. Na tej istej adrese je zapísaných 377 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
MOVE OVER: IČO, sídlo a základné údaje
MOVE OVER s. r. o. (IČO 53452569) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 27. 11. 2020, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Katarína Palakyová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 43 200 € a výsledok hospodárenia +20 160 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 11. 2020 |
| Skoršie názvy | NAIYA s. r. o. |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) MOVE OVER s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 43 200 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy MOVE OVER
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MOVE OVER
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MOVE OVER
- Tendre132súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy441zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov534firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania555 zmlúv za 3 roky · 186 236 595 € · naposledy 9. 10. 2026Mesto Rajec498 zmlúv za 3 roky · 118 399 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 224 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Nitra
APOT Invest s.r.o.Krimar Sped s.r.o.EKM invest s.r.o.Quntar Slovak Logistics II s.r.o.KMO GROUP s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.