VI GROUP Rybničná, s.r.o.
Bratislava - Vajnory · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
1 061 €tržby 2025 ▲ 0 %+462 €zisk 2025aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 20 206 €, výsledok hospodárenia 5 667 €
- 22 : tržby 1 061 €, výsledok hospodárenia 754 €
- 23 : tržby 1 061 €, výsledok hospodárenia 724 €
- 24 : tržby 1 061 €, výsledok hospodárenia 436 €
- 25 : tržby 1 061 €, výsledok hospodárenia 462 €
VI GROUP Rybničná, s.r.o. (IČO 53447581) mala v roku 2025 tržby 1 061 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci VI GROUP Rybničná
V roku 2025 mala VI GROUP Rybničná priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konatelia VI GROUP Rybničná
Podľa Registra právnických osôb konajú za VI GROUP Rybničná 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločníci VI GROUP Rybničná
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- Ing. arch. Juraj Duška50,0 %
- Ing. arch. Richard Duška50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. arch. Juraj Duškaod 5. 1. 2021 | 2 500 € | 50,0 % |
| Ing. arch. Richard Duškaod 5. 1. 2021 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok VI GROUP Rybničná
Za rok 2025 má VI GROUP Rybničná v závierke tržby 1 061 €, o 0,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +462 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 20 206 €.
Výkaz ziskov a strát VI GROUP Rybničná
Najvyššie tržby: rok 2021, 20 206 €. Najnižšie: rok 2022, 1 061 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 061 € |
| 2024 | 1 061 € |
| 2023 | 1 061 € |
| 2022 | 1 061 € |
| 2021 | 20 206 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 8 043 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 462 € |
| 2024 | 436 € |
| 2023 | 724 € |
| 2022 | 754 € |
| 2021 | 5 667 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- VI GROUP Rybničná
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +43,5 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | VI GROUP Rybničná | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +43,5 % | +10,2 % |
| 2024 | +41,1 % | +6,5 % |
| 2023 | +68,2 % | +4,8 % |
| 2022 | +71,1 % | +4,2 % |
| 2021 | +28,0 % | +4,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 0 z 4 roky, najviac v roku 2023 (0,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | 0,0 % |
| 2024 | 0,0 % |
| 2023 | 0,0 % |
| 2022 | −94,7 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha VI GROUP Rybničná
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 212 209 €, vlastné imanie 13 043 € a záväzky 1 199 166 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 212 209 € | 13 043 € | 1 199 166 € |
| 2024 | 1 194 030 € | 12 581 € | 1 181 449 € |
| 2023 | 1 175 927 € | 12 145 € | 1 163 782 € |
| 2022 | 1 158 011 € | 11 421 € | 1 146 590 € |
| 2021 | 1 192 924 € | 10 667 € | 1 182 257 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok VI GROUP Rybničná (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 061 € | 462 € | 1 212 209 € | 13 043 € | 1 199 166 € | 18 680 € | +43,5 % |
| 2024 | 1 061 € | 436 € | 1 194 030 € | 12 581 € | 1 181 449 € | 18 443 € | +41,1 % |
| 2023 | 1 061 € | 724 € | 1 175 927 € | 12 145 € | 1 163 782 € | 18 195 € | +68,2 % |
| 2022 | 1 061 € | 754 € | 1 158 011 € | 11 421 € | 1 146 590 € | 27 218 € | +71,1 % |
| 2021 | 20 206 € | 5 667 € | 1 192 924 € | 10 667 € | 1 182 257 € | 17 971 € | +28,0 % |
Riziko: zaplatí VI GROUP Rybničná?
VI GROUP Rybničná a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom VI GROUP Rybničná v objeme 299 264 € z rokov 2025 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.: 299 264 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2026, 299 264 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 299 264 € |
| 2025 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy VI GROUP Rybničná
Dátum vzniku VI GROUP Rybničná je 5. 1. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: VI GROUP Rezerva II, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/149655/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121393670
- Nový zápis v registri: Ing. arch. Barbora VargováProkurista
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 20 206 € · majetok 1 192 924 €
- Zmena obchodného menaPredtým VI GROUP Rezerva II, s.r.o., odvtedy VI GROUP Rybničná, s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Hlavné mesto SR Bratislava. Firma vznikla 5. 1. 2021.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 1 061 €.
- Najväčšia verejná zmluva: 299 264 €Objednávateľ Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.. Zmluva o uzavretí budúcej zmluvy o odovzdaní a prevzatí vodnej stavby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti VI GROUP Rybničná
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- prípravné práce k realizácii stavieb
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
VI GROUP Rybničná v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
VI GROUP Rybničná je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), VI GROUP Rybničná má 1 061 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 028 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VI GROUP Rybničná 1 318. z 1 368.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 067 €, polovica do 46 749 €, tri štvrtiny do 116 037 €; 10 % firiem má viac než 406 858 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 488 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 067 € |
| medián | 46 749 € |
| horný kvartil | 116 037 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 858 € |
| VI GROUP Rybničná | 1 061 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- VI GROUP Rybničná
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby VI GROUP Rybničná s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | VI GROUP Rybničná | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 061 € | 46 749 € |
| 2024 | 1 061 € | 42 193 € |
| 2023 | 1 061 € | 41 565 € |
| 2022 | 1 061 € | 40 572 € |
| 2021 | 20 206 € | 38 055 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| VI GROUP Rybničná | 1 061 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 49 445 € |
| medián kraja | 48 904 € |
| medián Slovenska | 46 749 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- LOYDS s.r.o.Sliač · tržby 2 382 € (2025)
- JAMES - HOLLÁ, s.r.o.Trenčianska Teplá · tržby 2 380 € (2025)
- AMVIS s.r.o.Trenčín · tržby 2 376 € (2025)
- ADZ Spekta, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 376 € (2025)
- Chinadaituina s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 2 349 € (2025)
- LAGROS s. r. o.Socovce · tržby 2 345 € (2025)
- LUKAS HOLDING s.r.o.Štúrovo · tržby 2 340 € (2025)
- KRANITY, s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce · tržby 2 340 € (2025)
- Takeshi s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 340 € (2017)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VI GROUP Rybničná, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo VI GROUP Rybničná: Bratislava - Vajnory
VI GROUP Rybničná sídli na adrese Roľnícka 157, 831 07 Bratislava - mestská časť Vajnory, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Vajnory je 1 923 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 29 aktívnych subjektov.
Bratislava - Vajnory: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
VI GROUP Rybničná: IČO, sídlo a základné údaje
VI GROUP Rybničná, s.r.o. (IČO 53447581) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Vajnory, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 5. 1. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Ing. arch. Juraj Duška a Ing. arch. Richard Duška. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 061 € a výsledok hospodárenia +462 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 5. 1. 2021 |
| Skoršie názvy | VI GROUP Rezerva II, s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Vajnory |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) VI GROUP Rybničná, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 061 €, typická firma odvetvia 46 749 € (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy VI GROUP Rybničná
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu VI GROUP Rybničná
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu VI GROUP Rybničná
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy265zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Vajnorytypický nepokrytý dopyt 2,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 070 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
VI GROUP Verdena, s.r.o.VI GROUP Topoľčianska s.r.o.VI GROUP Rendez s.r.o.VI GROUP, spol. s r.o.VI GROUP Septimo s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vajnory
ASBIS SK spol. s r.o.NAY a.s.Hedin Automotive Slovakia s. r. o.Summit Motors Slovakia, spol. s r.o.Batcha company v. o. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vajnory ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava III
Baramist, s.r.o.TRANSFER International Staff k.s.Greyson Consulting s.r.o.SZILCAR PARTNERS s.r.o.FBA Slovakia, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.