VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia, s. r. o.

Dubnica nad Váhom · Ostatné vzdelávanie i. n.

222 814 €tržby 2025 ▲ 10 %−37 396 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

222 814 €tržby 2025 ▲ 10 %
−37 396 €strata 2025
  1. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 931 €
  2. 21 : tržby 102 613 €, výsledok hospodárenia 43 189 €
  3. 22 : tržby 145 957 €, výsledok hospodárenia 73 319 €
  4. 23 : tržby 167 548 €, výsledok hospodárenia 3 233 €
  5. 24 : tržby 202 190 €, výsledok hospodárenia 51 036 €
  6. 25 : tržby 222 814 €, výsledok hospodárenia -37 396 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia, s. r. o. (IČO 53444370) mala v roku 2025 tržby 222 814 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia

V roku 2025 mala Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 50 064 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 021 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Vzdelávanie v okrese Ilava bola v roku 2025 1 748 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konatelia Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia

Podľa Registra právnických osôb konajú za Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločníci Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia
Podiely spoločníkov na vkladoch Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia Mgr. Jana Gombárová 50,0 %, MUDr. Peter Herman 50,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Jana Gombárová: 2 500 €, 50,0 %MUDr. Peter Herman: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Mgr. Jana Gombárová50,0 %
  • MUDr. Peter Herman50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Jana Gombárováod 4. 12. 2020 2 500 €50,0 %
MUDr. Peter Hermanod 4. 12. 2020 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia

Za rok 2025 má Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia v závierke tržby 222 814 €, o 10,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −37 396 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 222 814 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 5 675 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025223 tis. €▲ +10,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−37 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2025106 tis. €
Vlastné imanie 202593 tis. €
Záväzky 202514 tis. €12,7 % majetku
Pridaná hodnota 2025143 tis. €
Zisková marža 2025−16,8 %medián odvetvia +8,6 %
Súčet výsledkov za 6 rokov130 tis. €2020 až 2025
Vyrubená daň z príjmov5 675 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia

Súvaha Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia

Všetky čísla zo závierok Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia (6 rokov)
Čísla zo závierok Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025222 814 €−37 396 €106 298 €92 763 €13 535 €143 040 €−16,8 %
2024202 190 €51 036 €142 077 €130 158 €11 919 €171 236 €+25,2 %
2023167 548 €3 233 €91 300 €79 121 €12 179 €138 224 €+1,9 %
2022145 957 €73 319 €93 175 €75 888 €17 287 €130 505 €+50,2 %
2021102 613 €43 189 €62 440 €45 258 €17 182 €85 678 €+42,1 %
2020—−2 931 €4 604 €2 069 €2 535 €−2 641 €—

Riziko: zaplatí Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia?

Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 11 zmlúv s dodávateľom Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia z rokov 2021 až 2025.

Zmluvy so štátom11Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20214. 2. 2021

História firmy Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia

Dátum vzniku Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia je 4. 12. 2020, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40995/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 4 604 €
  3. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 4. 12. 2020.
  4. Nový štatutár: MUDr. Peter HermanKonateľ
  5. Nový spoločník: MUDr. Peter HermanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 222 814 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Textilná výroba
  • Výroba zdravotníckych pomôcok
  • Prevádzkovanie neštátneho zdravotníckeho zariadenia - ambulancie v zdravotníckom povolaní a v študijnom odbore lekár v špecializačnom odbore všeobecné lekárstvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia v odvetví vzdelávanie

Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 930 € (4 555 závierok), Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia má 222 814 €, čo je 5,6-násobok mediánu. V okrese Ilava je v tomto odvetví 159 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia 7. z 63.

V odvetví v okrese Ilava159aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 555Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Vzdelávanie v okrese Ilava ›

Sídlo Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia: Dubnica nad Váhom

Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia sídli na adrese Pod hájom 1288/116, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava. V obci Dubnica nad Váhom je 3 398 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 957. Na tej istej adrese je zapísaných 13 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Dubnica nad Váhom3 398aktívnych
Subjektov v okrese Ilava7 957aktívnych
V tom istom odvetví159okres Ilava
Na tej istej adrese13aktívnych subjektov

Dubnica nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›

Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia: IČO, sídlo a základné údaje

Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia, s. r. o. (IČO 53444370) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dubnica nad Váhom, okres Ilava. Dátum vzniku je 4. 12. 2020, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Mgr. Jana Gombárová a MUDr. Peter Herman. Za rok 2025 sú v závierke tržby 222 814 € a výsledok hospodárenia −37 396 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559)
Základné imanie5 000 €
Vznik4. 12. 2020
ObecDubnica nad Váhom
OkresOkres Ilava
Vyrubená daň z príjmov5 675 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia, s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 222 814 €, typická firma odvetvia 39 930 €, čo je 5,6-násobok mediánu (medián z 4 555 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Ilava ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Ilava ›

Sieť prepojení firmy Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 400 €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
  • Končiace zmluvy235zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 900 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Dubnica nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 877 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ALFACLINIC s.r.o.ALFACLINIC Slovakia s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Dubnica nad Váhom

MSM EXPORT, s.r.o.ZVS holding, a.s.Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.VMT Trade s.r.o.APIS Plastic Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Dubnica nad Váhom ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Ilava

Slovak Training Academy, s.r.o.ZVAREX, s.r.o.PRO BTS spol. s r. o.Elesa s. r. o.RUNA Medic s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk