VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

RPM INVEST s. r. o.

Badín · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

7 045 €tržby 2025 ▲ 40 %+150 944 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

7 045 €tržby 2025 ▲ 40 %
+150 944 €zisk 2025
  1. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -249 €
  2. 21 : tržby 1 500 €, výsledok hospodárenia 43 €
  3. 22 : tržby 2 520 €, výsledok hospodárenia 174 €
  4. 23 : tržby 2 508 €, výsledok hospodárenia 49 979 €
  5. 24 : tržby 5 020 €, výsledok hospodárenia 1 761 €
  6. 25 : tržby 7 045 €, výsledok hospodárenia 150 944 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

RPM INVEST s. r. o. (IČO 53442318) mala v roku 2025 tržby 7 045 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia RPM INVEST

Podľa Registra právnických osôb konajú za RPM INVEST 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločníci RPM INVEST

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch RPM INVEST
Podiely spoločníkov na vkladoch RPM INVEST Rastislav Poliak 80,0 %, Mgr. Martina Poliaková 20,0 %. Spolu 5 000 €. Rastislav Poliak: 4 000 €, 80,0 %Mgr. Martina Poliaková: 1 000 €, 20,0 %80,0 % najväčší podiel
  • Rastislav Poliak80,0 %
  • Mgr. Martina Poliaková20,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Rastislav Poliakod 24. 11. 2020 4 000 €80,0 %
Mgr. Martina Poliakováod 24. 11. 2020 1 000 €20,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok RPM INVEST

Za rok 2025 má RPM INVEST v závierke tržby 7 045 €, o 40,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +150 944 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 7 045 €.

Tržby 20257 045 €▲ +40,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025151 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025213 tis. €
Vlastné imanie 2025208 tis. €
Záväzky 20255 175 €2,4 % majetku
Pridaná hodnota 20252 485 €
Zisková marža 2025+2 142,6 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 6 rokov203 tis. €2020 až 2025

Výkaz ziskov a strát RPM INVEST

Súvaha RPM INVEST

Všetky čísla zo závierok RPM INVEST (6 rokov)
Čísla zo závierok RPM INVEST po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20257 045 €150 944 €212 827 €207 652 €5 175 €2 485 €+2 142,6 %
20245 020 €1 761 €107 572 €56 708 €50 864 €2 254 €+35,1 %
20232 508 €49 979 €106 954 €54 947 €52 007 €250 €+1 992,8 %
20222 520 €174 €57 218 €4 968 €52 250 €399 €+6,9 %
20211 500 €43 €5 043 €4 794 €249 €50 €+2,9 %
2020—−249 €5 000 €4 751 €249 €−249 €—

Riziko: zaplatí RPM INVEST?

Peniaze od štátu: RPM INVEST

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy RPM INVEST

Dátum vzniku RPM INVEST je 24. 11. 2020, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40110/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 5 000 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 7 045 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti RPM INVEST

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Fotografické služby
  • Služby požičovní
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

RPM INVEST v odvetví veľkoobchod

RPM INVEST je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 877 € (14 214 závierok), RPM INVEST má 7 045 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 225 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RPM INVEST 480. z 540.

V odvetví v okrese Banská Bystrica1 225aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 214Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RPM INVEST, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo RPM INVEST: Badín

RPM INVEST sídli na adrese SNP 119/36, 976 32 Badín, okres Banská Bystrica. V obci Badín je 406 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 640.

Subjektov v obci Badín406aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 640aktívnych
V tom istom odvetví1 225okres Banská Bystrica

Badín: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

RPM INVEST: IČO, sídlo a základné údaje

RPM INVEST s. r. o. (IČO 53442318) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Badín, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 24. 11. 2020, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Mgr. Martina Poliaková a Rastislav Poliak. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 045 € a výsledok hospodárenia +150 944 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619)
Základné imanie5 000 €
Vznik24. 11. 2020
ObecBadín
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) RPM INVEST s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 7 045 €, typická firma odvetvia 138 877 € (medián z 14 214 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy RPM INVEST

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RPM INVEST

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu RPM INVEST

  • Tendre33súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 17 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy89zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 200 €
  • Výhry konkurentov194firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 200 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Badíntypický nepokrytý dopyt 297 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

BB-TECHNIK s.r.o.BBT STORE s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Badín

MASLEN s.r.o.ECOSTART, a.s.KOVA, s.r.o.DREMONT spol. s r.o.YTS Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Badín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Banská Bystrica

AUTODIELYBB s.r.o.Belluria, s.r.o.FLEXIM spol. s r.o.BALTAXIA s. r.o.VIGO BB, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk