C-Winery s. r. o.
Strekov · Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami
2 615 €tržby 2024 ▼ 14 %+470 €zisk 2024aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby 2 946 €, výsledok hospodárenia 336 €
- 22 : tržby 984 €, výsledok hospodárenia -271 €
- 23 : tržby 3 040 €, výsledok hospodárenia -129 €
- 24 : tržby 2 615 €, výsledok hospodárenia 470 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -674 €
C-Winery s. r. o. (IČO 53440871) mala v roku 2024 tržby 2 615 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci C-Winery
V roku 2025 mala C-Winery priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konatelia C-Winery
Podľa Registra právnických osôb konajú za C-Winery 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník C-Winery
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok C-Winery
Za rok 2024 má C-Winery v závierke tržby 2 615 €, o 14,0 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +470 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 3 040 €.
Výkaz ziskov a strát C-Winery
Najvyššie tržby: rok 2023, 3 040 €. Najnižšie: rok 2022, 984 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 2 615 € |
| 2023 | 3 040 € |
| 2022 | 984 € |
| 2021 | 2 946 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −268 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −674 € |
| 2024 | 470 € |
| 2023 | −129 € |
| 2022 | −271 € |
| 2021 | 336 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- C-Winery
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +18,0 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | C-Winery | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +2,4 % |
| 2024 | +18,0 % | +2,3 % |
| 2023 | −4,2 % | +1,9 % |
| 2022 | −27,5 % | +2,1 % |
| 2021 | +11,4 % | +2,0 % |
| 2020 | — | +1,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+208,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | −14,0 % |
| 2023 | +208,9 % |
| 2022 | −66,6 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha C-Winery
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 5 191 €, vlastné imanie 4 851 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 191 € | 4 851 € | 340 € |
| 2024 | 5 866 € | 5 406 € | 460 € |
| 2023 | 5 056 € | 4 935 € | 121 € |
| 2022 | 5 256 € | 5 065 € | 191 € |
| 2021 | 5 537 € | 5 336 € | 201 € |
| 2020 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok C-Winery (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −674 € | 5 191 € | 4 851 € | 340 € | −240 € | — |
| 2024 | 2 615 € | 470 € | 5 866 € | 5 406 € | 460 € | 894 € | +18,0 % |
| 2023 | 3 040 € | −129 € | 5 056 € | 4 935 € | 121 € | 168 € | −4,2 % |
| 2022 | 984 € | −271 € | 5 256 € | 5 065 € | 191 € | −185 € | −27,5 % |
| 2021 | 2 946 € | 336 € | 5 537 € | 5 336 € | 201 € | 428 € | +11,4 % |
| 2020 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí C-Winery?
Peniaze od štátu: C-Winery
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy C-Winery
Dátum vzniku C-Winery je 12. 12. 2020, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: FEVA s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53098/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 5 000 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121381647
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6.
- Nový štatutár: Zuzana KovácsováKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým FEVA s.r.o., odvtedy C-Winery s. r. o.
- Nový spoločník: Zoltán KasnyíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti C-Winery
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Čistiace a upratovacie služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Murárstvo
- Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
- Tesárstvo
- Pokrývačstvo
- Strechár
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
C-Winery v odvetví veľkoobchod
C-Winery je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 139 389 € (15 047 závierok), C-Winery má 2 615 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 1 257 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je C-Winery 408. z 429.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 30 968 €, polovica do 139 389 €, tri štvrtiny do 756 840 €; 10 % firiem má viac než 3 778 039 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 347 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 30 968 € |
| medián | 139 389 € |
| horný kvartil | 756 840 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 778 039 € |
| C-Winery | 2 615 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- C-Winery
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby C-Winery s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | C-Winery | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 139 031 € |
| 2024 | 2 615 € | 139 389 € |
| 2023 | 3 040 € | 134 750 € |
| 2022 | 984 € | 133 421 € |
| 2021 | 2 946 € | 117 743 € |
| 2020 | — | 112 008 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| C-Winery | 2 615 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Zámky | 92 778 € |
| medián kraja | 123 071 € |
| medián Slovenska | 139 389 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KENET, s.r.o.Kostoľany nad Hornádom · tržby 6 338 € (2025)
- Varuna s. r. o.Slovenský Grob · tržby 6 338 € (2025)
- Pietro Art s. r. o.Abrahámovce · tržby 6 336 € (2025)
- AMIKO, s.r.o.Košice - mestská časť Košická Nová Ves · tržby 6 331 € (2025)
- Hrabovský/Lazár, s.r.o.Žilina · tržby 6 326 € (2025)
- ENERGOPROGRES s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 6 321 € (2023)
- LASTERS s. r. o.Slovenský Grob · tržby 6 320 € (2024)
- Zlato & Striebro s.r.o.Lužianky · tržby 6 297 € (2024)
- KRISKOR s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 6 289 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb C-Winery, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Nové Zámky ›
Sídlo C-Winery: Strekov
C-Winery sídli na adrese Orechový rad 663/11, 941 37 Strekov, okres Nové Zámky. V obci Strekov je 188 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Strekov: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›
C-Winery: IČO, sídlo a základné údaje
C-Winery s. r. o. (IČO 53440871) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Strekov, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 12. 12. 2020, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Zoltán Kasnyík a Zuzana Kovácsová. Za rok 2024 sú v závierke tržby 2 615 € a výsledok hospodárenia +470 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami (SK NACE 4664) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 12. 2020 |
| Skoršie názvy | FEVA s.r.o. |
| Obec | Strekov |
| Okres | Okres Nové Zámky |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) C-Winery s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 2 615 €, typická firma odvetvia 139 389 € (medián z 15 047 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›
Sieť prepojení firmy C-Winery
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu C-Winery
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu C-Winery
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,6 mil. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 32 tis. €
- Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 600 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v obci Strekovtypický nepokrytý dopyt 102 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR89 zmlúv za 3 roky · 9 233 109 € · naposledy 9. 10. 2026Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.63 zmlúv za 3 roky · 101 640 € · naposledy 8. 9. 2026Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach46 zmlúv za 3 roky · 446 584 € · naposledy 11. 9. 2026 Všetkých 529 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
"Spolok vinohradníkov a vinárov - Strekov"
Najväčšie firmy v obci Strekov
Poľnohospodárske družstvo StrekovBA - VE trans s. r. o.GRANITE AND MARBLE INTERNATIONAL, spol. s…BALMIX s.r.o.FERROTECH MasterCraft, s.r.o.Všetky firmy v obci Strekov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.69) v okrese Nové Zámky
BELUMI PUMPY, s.r.o.B.I.B. eurotechnika, s.r.o.AQUAMONTS, s.r.o.DK Profi s. r. o.CHIORINO Slovakia s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.