Slovak&Slovak s. r. o.
Ostrá Lúka · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
6 200 €tržby 2021−5 330 €strata 2021aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -43 €
- 21 : tržby 6 200 €, výsledok hospodárenia -5 330 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -196 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -196 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -440 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -440 €
Slovak&Slovak s. r. o. (IČO 53435940), sídlo Ostrá Lúka, je v registri zapísaná od 19. 11. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Slovak&Slovak
osobné náklady v roku 2021 boli 8 278 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2021 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ Slovak&Slovak
Podľa Registra právnických osôb koná za Slovak&Slovak 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Slovak&Slovak
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Slovak&Slovak
Za rok 2021 má Slovak&Slovak v závierke tržby 6 200 €, a výsledok hospodárenia −5 330 €.
Výkaz ziskov a strát Slovak&Slovak
Zisk v 0 rokoch, strata v 6 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −6 645 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −440 € |
| 2024 | −440 € |
| 2023 | −196 € |
| 2022 | −196 € |
| 2021 | −5 330 € |
| 2020 | −43 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Slovak&Slovak
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 750 €, vlastné imanie −1 645 € a záväzky 6 395 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 750 € | −1 645 € | 6 395 € |
| 2024 | 4 750 € | −1 205 € | 5 955 € |
| 2023 | 4 750 € | −765 € | 5 515 € |
| 2022 | 4 756 € | −569 € | 5 325 € |
| 2021 | 4 616 € | −373 € | 4 989 € |
| 2020 | 4 957 € | 4 957 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Slovak&Slovak (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −440 € | 4 750 € | −1 645 € | 6 395 € | −100 € | — |
| 2024 | — | −440 € | 4 750 € | −1 205 € | 5 955 € | −100 € | — |
| 2023 | — | −196 € | 4 750 € | −765 € | 5 515 € | −100 € | — |
| 2022 | — | −196 € | 4 756 € | −569 € | 5 325 € | −100 € | — |
| 2021 | 6 200 € | −5 330 € | 4 616 € | −373 € | 4 989 € | 2 948 € | −86,0 % |
| 2020 | — | −43 € | 4 957 € | 4 957 € | — | −43 € | — |
Riziko: zaplatí Slovak&Slovak?
Peniaze od štátu: Slovak&Slovak
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Slovak&Slovak
Dátum vzniku Slovak&Slovak je 19. 11. 2020, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: KASTON A210, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2020.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40083/S
- Zmena obchodného menaPredtým KASTON A210, s. r. o., odvtedy Slovak&Slovak s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 4 957 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Slovak&Slovak
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Dizajnérske činnosti
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
- Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Vedenie účtovníctva
- Administratívne služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Slovak&Slovak v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
Slovak&Slovak je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 38 034 € (11 210 závierok), Slovak&Slovak má 6 200 €, čo je 16 % mediánu. V okrese Zvolen je v tomto odvetví 272 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Slovak&Slovak 102. z 113.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 723 €, polovica do 38 034 €, tri štvrtiny do 105 799 €; 10 % firiem má viac než 352 230 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 400 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 723 € |
| medián | 38 034 € |
| horný kvartil | 105 799 € |
| 10 % firiem má viac než | 352 230 € |
| Slovak&Slovak | 6 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Slovak&Slovak
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Slovak&Slovak s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Slovak&Slovak | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 46 724 € |
| 2024 | — | 42 174 € |
| 2023 | — | 41 555 € |
| 2022 | — | 40 572 € |
| 2021 | 6 200 € | 38 034 € |
| 2020 | — | 36 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| Slovak&Slovak | 6 200 € |
|---|---|
| medián okresu Zvolen | 48 433 € |
| medián kraja | 34 539 € |
| medián Slovenska | 38 034 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Profi Holding, s.r.o.Žilina · tržby 14 664 € (2025)
- VHMS, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 14 657 € (2025)
- JTX Tech consulting s. r. o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 14 646 € (2025)
- GUARANT International, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 14 640 € (2025)
- RCA - Svet možností s. r. o.Dobšiná · tržby 14 607 € (2025)
- GRAVT, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 14 600 € (2025)
- ConVenGo s.r.o.Dunajská Streda · tržby 14 600 € (2025)
- COHERE s. r. o.Bratislava - mestská časť Devín · tržby 14 600 € (2025)
- TL VN, s.r.o.Vráble · tržby 14 600 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Slovak&Slovak, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Slovak&Slovak: Ostrá Lúka
Slovak&Slovak sídli na adrese 148, 962 61 Ostrá Lúka, okres Zvolen. V obci Ostrá Lúka je 49 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 367.
Ostrá Lúka: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›
Slovak&Slovak: IČO, sídlo a základné údaje
Slovak&Slovak s. r. o. (IČO 53435940) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ostrá Lúka, okres Zvolen. Dátum vzniku je 19. 11. 2020, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Lenka Slováková. Za rok 2021 sú v závierke tržby 6 200 € a výsledok hospodárenia −5 330 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 11. 2020 |
| Skoršie názvy | KASTON A210, s. r. o. |
| Obec | Ostrá Lúka |
| Okres | Okres Zvolen |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Slovak&Slovak s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 6 200 €, typická firma odvetvia 38 034 € (medián z 11 210 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Zvolen ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Zvolen ›
Sieť prepojení firmy Slovak&Slovak
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Slovak&Slovak
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Slovak&Slovak
- Tendre32súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy263zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Ostrá Lúkatypický nepokrytý dopyt 1 900 €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Ostrá Lúka
Financienamieru s.r.o.TEASHOP, s.r.o.DKI RACING, s. r. o.MTG ZVOLEN s.r.o.AEM s.r.o.Všetky firmy v obci Ostrá Lúka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Zvolen
AGROTECHNIKA, s. r. o.BEGBIE, s.r.o.TEKMA SLOVENSKO s.r.o.JAST Servis s.r.o.BPS Kaloša s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.