SK A-team s. r. o.
Banská Bystrica · Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
aktívna 5 rokov10 zamestnancov (2023)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk
SK A-team s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
SK A-team s. r. o. (IČO 53426533), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 9. 12. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SK A-team
V roku 2023 mala SK A-team priemerne 10 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2023 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ SK A-team
Podľa Registra právnických osôb koná za SK A-team 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník SK A-team
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok SK A-team
Závierky máme za 4 roky (2020 až 2023), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát SK A-team
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −932 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | −120 € |
| 2022 | −120 € |
| 2021 | −185 € |
| 2020 | −507 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SK A-team
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 4 189 €, vlastné imanie 4 069 € a záväzky 120 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 4 189 € | 4 069 € | 120 € |
| 2022 | 4 309 € | 4 189 € | 120 € |
| 2021 | 4 408 € | 4 308 € | 100 € |
| 2020 | 4 593 € | 4 493 € | 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SK A-team (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | −120 € | 4 189 € | 4 069 € | 120 € | −120 € | — |
| 2022 | — | −120 € | 4 309 € | 4 189 € | 120 € | −120 € | — |
| 2021 | — | −185 € | 4 408 € | 4 308 € | 100 € | −185 € | — |
| 2020 | — | −507 € | 4 593 € | 4 493 € | 100 € | −507 € | — |
Riziko: zaplatí SK A-team?
Peniaze od štátu: SK A-team
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SK A-team
Dátum vzniku SK A-team je 9. 12. 2020, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/52615/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 4 593 €
- Nový štatutár: Jozef GalicKonateľ
- Nový spoločník: Jozef GalicSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SK A-team
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Administratívne služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
SK A-team v odvetví veľkoobchod
SK A-team je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 224 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Banská Bystrica ›
Sídlo SK A-team: Banská Bystrica
SK A-team sídli na adrese Horná 37, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 494 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 823. Na tej istej adrese je zapísaných 231 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
SK A-team: IČO, sídlo a základné údaje
SK A-team s. r. o. (IČO 53426533) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 9. 12. 2020, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Jozef Galic.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 12. 2020 |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy SK A-team
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SK A-team
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SK A-team
- Tendre35súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 400 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy65zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 300 €
- Výhry konkurentov176firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Najbližší tender zadarmo
BUROSUMABDetská fakultná nemocnica Košicelehota 23. 10. 2026 · odhad 618 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava320 zmlúv za 3 roky · 4 528 139 € · naposledy 29. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.202 zmlúv za 3 roky · 92 824 € · naposledy 25. 9. 2026Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach81 zmlúv za 3 roky · 2 063 860 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 1 288 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ABM services s.r.o.SK A-team mobile s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.18) v okrese Banská Bystrica
Sunflower seeds s.r.o.Rodenstock Slovensko, s.r.o.EURO AGRI, s.r.o.METAL SERVIS Inžiniering, s.r.o.Emporium BW s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.