VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Center Cleaning Lux, s. r. o.

Ľubotice · Generálne čistenie budov

33 089 €tržby 2025 ▼ 6 %+6 007 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

33 089 €tržby 2025 ▼ 6 %
+6 007 €zisk 2025
  1. 20 : tržby 21 664 €, výsledok hospodárenia 19 002 €
  2. 21 : tržby 29 541 €, výsledok hospodárenia 4 967 €
  3. 22 : tržby 40 284 €, výsledok hospodárenia 15 649 €
  4. 23 : tržby 42 242 €, výsledok hospodárenia 14 657 €
  5. 24 : tržby 35 108 €, výsledok hospodárenia 4 196 €
  6. 25 : tržby 33 089 €, výsledok hospodárenia 6 007 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Center Cleaning Lux, s. r. o. (IČO 53382757) mala v roku 2025 tržby 33 089 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Center Cleaning Lux

V roku 2025 mala Center Cleaning Lux priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 16 132 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konatelia Center Cleaning Lux

Podľa Registra právnických osôb konajú za Center Cleaning Lux 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločníci Center Cleaning Lux

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Center Cleaning Lux
Podiely spoločníkov na vkladoch Center Cleaning Lux Anna Michaličová 50,0 %, Štefan Michalič 50,0 %. Spolu 5 000 €. Anna Michaličová: 2 500 €, 50,0 %Štefan Michalič: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Anna Michaličová50,0 %
  • Štefan Michalič50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Anna Michaličováod 11. 6. 2026 2 500 €50,0 %
Štefan Michaličod 11. 6. 2026 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Center Cleaning Lux

Za rok 2025 má Center Cleaning Lux v závierke tržby 33 089 €, o 5,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 007 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 42 242 €.

Tržby 202533 tis. €▼ −5,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20256 007 €zisk
Majetok (aktíva) 202516 tis. €
Vlastné imanie 202512 tis. €
Záväzky 20254 413 €27,7 % majetku
Pridaná hodnota 202524 tis. €
Zisková marža 2025+18,2 %medián odvetvia +6,7 %
Súčet výsledkov za 6 rokov64 tis. €2020 až 2025

Výkaz ziskov a strát Center Cleaning Lux

Súvaha Center Cleaning Lux

Všetky čísla zo závierok Center Cleaning Lux (6 rokov)
Čísla zo závierok Center Cleaning Lux po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202533 089 €6 007 €15 920 €11 507 €4 413 €24 276 €+18,2 %
202435 108 €4 196 €14 129 €9 696 €4 433 €24 315 €+12,0 %
202342 242 €14 657 €25 815 €20 157 €5 658 €24 704 €+34,7 %
202240 284 €15 649 €25 787 €20 909 €4 878 €18 785 €+38,8 %
202129 541 €4 967 €12 970 €10 467 €2 503 €11 150 €+16,8 %
202021 664 €19 002 €24 302 €24 002 €300 €19 012 €+87,7 %

Riziko: zaplatí Center Cleaning Lux?

Center Cleaning Lux a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Center Cleaning Lux v objeme 1 180 € z rokov 2024 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Stredná odborná škola lesnícka, Kollárova 10, Prešov: 1 180 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv1 180 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20241. 5. 2024

História firmy Center Cleaning Lux

Dátum vzniku Center Cleaning Lux je 6. 11. 2020, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41219/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 21 664 € · majetok 24 302 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Stredná odborná škola lesnícka, Kollárova 10, Prešov, hodnota zmluvy 559 €. Firma vznikla 6. 11. 2020.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 33 089 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Center Cleaning Lux

  • Čistiace a upratovacie služby
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prenájom hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Center Cleaning Lux v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny

Center Cleaning Lux je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť generálne čistenie budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 441 € (4 583 závierok), Center Cleaning Lux má 33 089 €, čo je 71 % mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 678 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Center Cleaning Lux 77. z 127.

V odvetví v okrese Prešov678aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 583Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Center Cleaning Lux, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Prešov ›

Sídlo Center Cleaning Lux: Ľubotice

Center Cleaning Lux sídli na adrese Bardejovská 2003/5, 080 06 Ľubotice, okres Prešov. V obci Ľubotice je 794 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 243. Na tej istej adrese je zapísaných 12 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Ľubotice794aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 243aktívnych
V tom istom odvetví678okres Prešov
Na tej istej adrese12aktívnych subjektov

Ľubotice: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

Center Cleaning Lux: IČO, sídlo a základné údaje

Center Cleaning Lux, s. r. o. (IČO 53382757) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ľubotice, okres Prešov. Dátum vzniku je 6. 11. 2020, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Anna Michaličová a Štefan Michalič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 33 089 € a výsledok hospodárenia +6 007 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieGenerálne čistenie budov (SK NACE 8121)
Základné imanie5 000 €
Vznik6. 11. 2020
ObecĽubotice
OkresOkres Prešov
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) Center Cleaning Lux, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 33 089 €, typická firma odvetvia 46 441 € (medián z 4 583 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›

Sieť prepojení firmy Center Cleaning Lux

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Center Cleaning Lux

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Center Cleaning Lux

  • Tendre17súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 870 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
  • Končiace zmluvy86zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 20 tis. €
  • Výhry konkurentov87firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 138 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Ľubotice

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

LUX Prešov, s.r.o.LUX osádka 1, s. r. o.Center Lux Cleaning s. r. o.LUX osádka 2, s. r. o.LUX Cleaning Center, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Ľubotice

KOMFOS Prešov, s.r.o.IMPOL HOLDING, a.s.MIRAD, s.r.o.Epay Group s.r.o.PEhAES, a.s.Všetky firmy v obci Ľubotice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.21) v okrese Prešov

Mestský podnik služieb Prešov, s. r. o.TOP STAVBA SLOVAKIA s. r. o.TRAUST s.r.o.TOBA s. r. o.ELBYT PLUS s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk