VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MONARCA GROUP s. r. o.

Košice - Pereš · Sprostredkovanie veľkoobchodu s potravinami, nápojmi a tabakom

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk

MONARCA GROUP s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu5 rokov
zmluvy so štátom0

MONARCA GROUP s. r. o. (IČO 53373944), sídlo Košice - mestská časť Pereš, je v registri zapísaná od 1. 12. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MONARCA GROUP

V roku 2025 mala MONARCA GROUP priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ MONARCA GROUP

Podľa Registra právnických osôb koná za MONARCA GROUP 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

Spoločník MONARCA GROUP

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MONARCA GROUP
Podiely spoločníkov na vkladoch MONARCA GROUP Bc. Martin Vinc 100,0 %. Spolu 5 000 €. Bc. Martin Vinc: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Bc. Martin Vinc100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Bc. Martin Vincod 1. 12. 2020 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MONARCA GROUP

Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 202539 tis. €
Vlastné imanie 20254 320 €
Záväzky 202535 tis. €89,0 % majetku
Súčet výsledkov za 6 rokov−680 €2020 až 2025

Výkaz ziskov a strát MONARCA GROUP

Súvaha MONARCA GROUP

Všetky čísla zo závierok MONARCA GROUP (6 rokov)
Čísla zo závierok MONARCA GROUP po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−340 €39 175 €4 320 €34 855 €——
2024—−340 €39 175 €4 660 €34 515 €——
2023—0 €39 175 €5 000 €34 175 €——
2022—0 €39 175 €5 000 €34 175 €——
2021—120 €5 000 €5 000 €—120 €—
2020—−120 €5 000 €4 880 €120 €−120 €—

Riziko: zaplatí MONARCA GROUP?

Peniaze od štátu: MONARCA GROUP

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MONARCA GROUP

Dátum vzniku MONARCA GROUP je 1. 12. 2020, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/50332/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 5 000 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MONARCA GROUP

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

MONARCA GROUP v odvetví veľkoobchod

MONARCA GROUP je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie veľkoobchodu s potravinami, nápojmi a tabakom. V okrese Košice II je v tomto odvetví 683 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Košice II683aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice II ›

Sídlo MONARCA GROUP: Košice - Pereš

MONARCA GROUP sídli na adrese Jasovská 91, 040 11 Košice - mestská časť Pereš, okres Košice II. V obci Košice - Pereš je 460 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 230.

Subjektov v obci Košice - Pereš460aktívnych
Subjektov v okrese Košice II13 230aktívnych
V tom istom odvetví683okres Košice II

Košice - Pereš: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›

MONARCA GROUP: IČO, sídlo a základné údaje

MONARCA GROUP s. r. o. (IČO 53373944) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Pereš, okres Košice II. Dátum vzniku je 1. 12. 2020, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Bc. Martin Vinc.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie veľkoobchodu s potravinami, nápojmi a tabakom (SK NACE 4617)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 12. 2020
ObecKošice - Pereš
OkresOkres Košice II
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy MONARCA GROUP

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MONARCA GROUP

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MONARCA GROUP

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 100 €
  • Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy1 689zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov99firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v obci Košice - Pereštypický nepokrytý dopyt 93 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MARGES ONE SK s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Pereš

AMMO LAND s. r. o.GLOBCAR, s.r.o.AMETYS s.r.o. KošiceOutdoorline s.r.o.KBZ Technology, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Pereš ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.17) v okrese Košice II

HROMMA s. r. o.DL&P s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk