VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

KP Projekt s. r. o.

Svidnička · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

7 100 €tržby 2024 ▼ 20 %+1 129 €zisk 2024

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

7 100 €tržby 2024 ▼ 20 %
+1 129 €zisk 2024
  1. 21 : tržby 9 583 €, výsledok hospodárenia -8 476 €
  2. 22 : tržby 10 448 €, výsledok hospodárenia -268 €
  3. 23 : tržby 8 833 €, výsledok hospodárenia 148 €
  4. 24 : tržby 7 100 €, výsledok hospodárenia 1 129 €
  5. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 100 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

KP Projekt s. r. o. (IČO 53366000) mala v roku 2024 tržby 7 100 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci KP Projekt

KP Projekt má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 839 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.

Konateľ KP Projekt

Podľa Registra právnických osôb koná za KP Projekt 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.

Spoločníci KP Projekt

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch KP Projekt
Podiely spoločníkov na vkladoch KP Projekt Dipl. Ing. Thomas Knecht 50,0 %, Ing. Patrik Pavúk 50,0 %. Spolu 5 000 €. Dipl. Ing. Thomas Knecht: 2 500 €, 50,0 %Ing. Patrik Pavúk: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Dipl. Ing. Thomas Knecht50,0 %
  • Ing. Patrik Pavúk50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Dipl. Ing. Thomas Knechtod 22. 1. 2021 2 500 €50,0 %
Ing. Patrik Pavúkod 22. 1. 2021 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok KP Projekt

Za rok 2024 má KP Projekt v závierke tržby 7 100 €, o 19,6 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +1 129 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 10 448 €.

Tržby 20247 100 €▼ −19,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20241 129 €zisk
Majetok (aktíva) 2025259 €
Vlastné imanie 2025−566 €
Záväzky 2025825 €318,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025−764 €
Zisková marža 2024+15,9 %medián odvetvia +6,6 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−11 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát KP Projekt

Súvaha KP Projekt

Všetky čísla zo závierok KP Projekt (5 rokov)
Čísla zo závierok KP Projekt po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−3 100 €259 €−566 €825 €−764 €—
20247 100 €1 129 €3 750 €2 533 €1 217 €5 524 €+15,9 %
20238 833 €148 €2 969 €1 904 €1 065 €4 801 €+1,7 %
202210 448 €−268 €2 259 €1 456 €803 €5 464 €−2,6 %
20219 583 €−8 476 €2 417 €−3 476 €5 893 €−1 695 €−88,4 %

Riziko: zaplatí KP Projekt?

Peniaze od štátu: KP Projekt

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy KP Projekt

Dátum vzniku KP Projekt je 22. 1. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41547/P
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121401282
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 9 583 € · majetok 2 417 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti KP Projekt

  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Dizajnérske činnosti
  • Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Poskytovanie sociálnych služieb
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.

KP Projekt v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

KP Projekt je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 49 638 € (7 342 závierok), KP Projekt má 7 100 €, čo je 14 % mediánu. V okrese Svidník je v tomto odvetví 76 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KP Projekt 11. z 11.

V odvetví v okrese Svidník76aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 342Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia50 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+6,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KP Projekt, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Svidník ›

Sídlo KP Projekt: Svidnička

KP Projekt sídli na adrese 36, 090 02 Svidnička, okres Svidník. V obci Svidnička je 19 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 336.

Subjektov v obci Svidnička19aktívnych
Subjektov v okrese Svidník5 336aktívnych
V tom istom odvetví76okres Svidník

Svidnička: obyvatelia a dáta ›Okres Svidník ›Adresár firiem v okrese Svidník ›

KP Projekt: IČO, sídlo a základné údaje

KP Projekt s. r. o. (IČO 53366000) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svidnička, okres Svidník. Dátum vzniku je 22. 1. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Ing. Patrik Pavúk. Za rok 2024 sú v závierke tržby 7 100 € a výsledok hospodárenia +1 129 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 1. 2021
ObecSvidnička
OkresOkres Svidník
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) KP Projekt s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 7 100 €, typická firma odvetvia 49 638 € (medián z 7 342 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Svidník ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Svidník ›

Sieť prepojení firmy KP Projekt

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu KP Projekt

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu KP Projekt

  • Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 109 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov107firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 34 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Svidničkatypický nepokrytý dopyt 215 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Svidnička

Združenie súkromných vlastníkov lesa a…Obec SvidničkaVšetky firmy v obci Svidnička ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Svidník

LNR s. r. o.ENVING, spol. s r.o.JM+ s.r.o.INGLUMA, s. r. o.GEODÉZIA SVIDNÍK, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk