MM-Omniafarm, a.s.
Galanta · Nešpecializovaný veľkoobchod
aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk
MM-Omniafarm, a.s.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
MM-Omniafarm, a.s. (IČO 53365607), sídlo Galanta, je v registri zapísaná od 29. 10. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Predstavenstvo MM-Omniafarm
Podľa Registra právnických osôb konajú za MM-Omniafarm 2 členovia predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločníci MM-Omniafarm
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok MM-Omniafarm
Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MM-Omniafarm
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −3 791 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −344 € |
| 2024 | −1 084 € |
| 2023 | −1 340 € |
| 2022 | −837 € |
| 2021 | −186 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MM-Omniafarm
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 47 646 €, vlastné imanie 46 210 € a záväzky 1 436 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 47 646 € | 46 210 € | 1 436 € |
| 2024 | 47 649 € | 46 553 € | 1 096 € |
| 2023 | 47 853 € | 47 637 € | 216 € |
| 2022 | 34 577 € | 33 977 € | 600 € |
| 2021 | 34 814 € | 34 814 € | — |
| 2020 | 35 000 € | 35 000 € | — |
| 2019 | 35 000 € | 35 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MM-Omniafarm (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −344 € | 47 646 € | 46 210 € | 1 436 € | −4 € | — |
| 2024 | — | −1 084 € | 47 649 € | 46 553 € | 1 096 € | −452 € | — |
| 2023 | — | −1 340 € | 47 853 € | 47 637 € | 216 € | −606 € | — |
| 2022 | — | −837 € | 34 577 € | 33 977 € | 600 € | −613 € | — |
| 2021 | — | −186 € | 34 814 € | 34 814 € | — | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 35 000 € | 35 000 € | — | — | — |
| 2019 | — | 0 € | 35 000 € | 35 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí MM-Omniafarm?
Peniaze od štátu: MM-Omniafarm
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MM-Omniafarm
Dátum vzniku MM-Omniafarm je 29. 10. 2020, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 35 000 €
- Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/10774/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121364674
- Nový zápis v registri: Oleg HermannČlen dozorného orgánu
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MM-Omniafarm
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Finančný lízing
- Čistiace a upratovacie služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Vedenie účtovníctva
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Kuriérske služby
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Factoring a forfaiting
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
MM-Omniafarm v odvetví veľkoobchod
MM-Omniafarm je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. V okrese Galanta je v tomto odvetví 497 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Galanta ›
Sídlo MM-Omniafarm: Galanta
MM-Omniafarm sídli na adrese 29. augusta 6, 924 01 Galanta, okres Galanta. V obci Galanta je 3 527 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Galanta: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
MM-Omniafarm: IČO, sídlo a základné údaje
MM-Omniafarm, a.s. (IČO 53365607) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Galanta, okres Galanta. Dátum vzniku je 29. 10. 2020, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Marián Szὅcs a Vladimír Svitek.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Akciová spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690) |
| Základné imanie | 50 000 € |
| Vznik | 29. 10. 2020 |
| Obec | Galanta |
| Okres | Okres Galanta |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy MM-Omniafarm
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MM-Omniafarm
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MM-Omniafarm
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 000 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy612zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov82firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Galantatypický nepokrytý dopyt 188 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR696 zmlúv za 3 roky · 9 404 367 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava507 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.396 zmlúv za 3 roky · 2 214 418 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 525 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
VS Elektroservis, s.r.o.ALFA CORP s.r.o.M-Holding, a.s.SVITEK s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Galanta
SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.Samsung SDS Global SCL Slovakia, s.r.o.COOP Jednota Galanta, spotrebné družstvoAutoprofit, s.r.o.KL Logistic Service spol. s r.o.Všetky firmy v obci Galanta ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Galanta
T - ZONE, s.r.o.3P slúži Vám, s.r.o.WANZL SK , s.r.o.EWALDS s.r.o.WELLWORK Administration s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.