BSS Trade s. r. o.
Košice - Staré Mesto · Nešpecializovaný veľkoobchod
6 200 €tržby 2025+1 397 €zisk 2025aktívna 5 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby 24 €, výsledok hospodárenia -1 405 €
- 21 : tržby 250 €, výsledok hospodárenia -78 €
- 22 : tržby 68 €, výsledok hospodárenia -3 €
- 23 : tržby 42 €, výsledok hospodárenia -193 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -373 €
- 25 : tržby 6 200 €, výsledok hospodárenia 1 397 €
BSS Trade s. r. o. (IČO 53360222) mala v roku 2025 tržby 6 200 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci BSS Trade
V roku 2025 mala BSS Trade priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 67 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ BSS Trade
Podľa Registra právnických osôb koná za BSS Trade 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločníci BSS Trade
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Nikola Dubivská75,0 %
- Tomáš Sedlák25,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Nikola Dubivskáod 24. 2. 2024 | 3 750 € | 75,0 % |
| Tomáš Sedlákod 15. 10. 2020 | 1 250 € | 25,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BSS Trade
Za rok 2025 má BSS Trade v závierke tržby 6 200 €, a výsledok hospodárenia +1 397 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 6 200 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát BSS Trade
Najvyššie tržby: rok 2025, 6 200 €. Najnižšie: rok 2020, 24 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 6 200 € |
| 2024 | — |
| 2023 | 42 € |
| 2022 | 68 € |
| 2021 | 250 € |
| 2020 | 24 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 5 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −655 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 397 € |
| 2024 | −373 € |
| 2023 | −193 € |
| 2022 | −3 € |
| 2021 | −78 € |
| 2020 | −1 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BSS Trade
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +22,5 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BSS Trade | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +22,5 % | +2,4 % |
| 2024 | — | +2,3 % |
| 2023 | — | +1,9 % |
| 2022 | −4,4 % | +2,1 % |
| 2021 | −31,2 % | +2,0 % |
| 2020 | — | +1,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BSS Trade
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 8 827 €, vlastné imanie 4 346 € a záväzky 4 481 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 827 € | 4 346 € | 4 481 € |
| 2024 | 3 489 € | 2 949 € | 540 € |
| 2023 | 3 492 € | 3 322 € | 170 € |
| 2022 | 3 852 € | 3 515 € | 337 € |
| 2021 | 3 853 € | 3 517 € | 336 € |
| 2020 | 4 051 € | 3 595 € | 456 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BSS Trade (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 200 € | 1 397 € | 8 827 € | 4 346 € | 4 481 € | 1 824 € | +22,5 % |
| 2024 | — | −373 € | 3 489 € | 2 949 € | 540 € | −33 € | — |
| 2023 | 42 € | −193 € | 3 492 € | 3 322 € | 170 € | −192 € | −459,5 % |
| 2022 | 68 € | −3 € | 3 852 € | 3 515 € | 337 € | −2 € | −4,4 % |
| 2021 | 250 € | −78 € | 3 853 € | 3 517 € | 336 € | −21 € | −31,2 % |
| 2020 | 24 € | −1 405 € | 4 051 € | 3 595 € | 456 € | −1 255 € | −5 854,2 % |
Riziko: zaplatí BSS Trade?
Peniaze od štátu: BSS Trade
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BSS Trade
Dátum vzniku BSS Trade je 15. 10. 2020, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/50064/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 24 € · majetok 4 051 €
- Nový štatutár: Nikola DubivskáKonateľ
- Nový spoločník: Nikola DubivskáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 6 200 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BSS Trade
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Administratívne služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Čistiace a upratovacie služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Vedenie účtovníctva
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
BSS Trade v odvetví veľkoobchod
BSS Trade je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), BSS Trade má 6 200 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 851 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BSS Trade 298. z 332.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 017 €, polovica do 139 070 €, tri štvrtiny do 779 617 €; 10 % firiem má viac než 4 006 097 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 688 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 017 € |
| medián | 139 070 € |
| horný kvartil | 779 617 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 097 € |
| BSS Trade | 6 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BSS Trade
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BSS Trade s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BSS Trade | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 6 200 € | 139 070 € |
| 2024 | — | 139 431 € |
| 2023 | 42 € | 134 713 € |
| 2022 | 68 € | 133 387 € |
| 2021 | 250 € | 117 770 € |
| 2020 | 24 € | 112 044 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BSS Trade | 6 200 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 88 081 € |
| medián kraja | 123 955 € |
| medián Slovenska | 139 070 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- LMT Insurance, s.r.o.Vysoká pri Morave · tržby 14 669 € (2025)
- LoVe reality s. r. o.Žilina · tržby 14 653 € (2025)
- HFTM s. r. o.Michaľany · tržby 14 634 € (2025)
- BEAVER s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 14 632 € (2025)
- PRO SOLAR, s.r.o.Pezinok · tržby 14 631 € (2025)
- OVOLAGÚNA, spoločnosť s ručením obmedzeným KošiceKošice - mestská časť Staré Mesto · tržby 14 617 € (2025)
- tramIT, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 14 610 € (2025)
- Koháry s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 14 600 € (2013)
- DUBIMEX, s. r. o. v likvidáciiDubnica nad Váhom · tržby 14 600 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BSS Trade, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice I ›
Sídlo BSS Trade: Košice - Staré Mesto
BSS Trade sídli na adrese Jesenná 1135/10, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 742 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 502. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
BSS Trade: IČO, sídlo a základné údaje
BSS Trade s. r. o. (IČO 53360222) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 15. 10. 2020, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Nikola Dubivská. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 200 € a výsledok hospodárenia +1 397 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 10. 2020 |
| Obec | Košice - Staré Mesto |
| Okres | Okres Košice I |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) BSS Trade s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 200 €, typická firma odvetvia 139 070 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Sieť prepojení firmy BSS Trade
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BSS Trade
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BSS Trade
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 33 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy611zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov82firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR696 zmlúv za 3 roky · 9 404 367 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava507 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.396 zmlúv za 3 roky · 2 214 418 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 522 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
REALITNÝ SVET s.r.o.HFC 2 s. r. o.Praya s. r. o.AtriumDevelopment, s.r.o.BENE REAL s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto
Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Košice I
MEYER EUROPE s.r.o.INOVA TRADE s.r.o.ATSK s.r.o.GRANTECH, s.r.o.SKYSPEED EUROPE, spol. s r.o. v likvidácii
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.