VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AUTOSTAR s. r. o.

Bratislava - Nové Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

66 925 €tržby 2023 ▼ 19 %−53 434 €strata 2023

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

66 925 €tržby 2023 ▼ 19 %
−53 434 €strata 2023
  1. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 21 : tržby 44 142 €, výsledok hospodárenia -107 762 €
  3. 22 : tržby 82 159 €, výsledok hospodárenia -92 806 €
  4. 23 : tržby 66 925 €, výsledok hospodárenia -53 434 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AUTOSTAR s. r. o. (IČO 53352173), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 23. 10. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 11

Spoločníci AUTOSTAR

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch AUTOSTAR
Podiely spoločníkov na vkladoch AUTOSTAR Bankruptcy Advisory, s.r.o. 50,0 %, Recovery, s.r.o. 50,0 %. Spolu 5 000 €. Bankruptcy Advisory, s.r.o.: 2 500 €, 50,0 %Recovery, s.r.o.: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Bankruptcy Advisory, s.r.o.50,0 %
  • Recovery, s.r.o.50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Bankruptcy Advisory, s.r.o.od 31. 12. 2024 2 500 €50,0 %
Recovery, s.r.o.od 31. 12. 2024 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok AUTOSTAR

Za rok 2023 má AUTOSTAR v závierke tržby 66 925 €, o 18,5 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −53 434 €. Závierky máme za 4 roky (2020 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2022: 82 159 €.

Tržby 202367 tis. €▼ −18,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2023−53 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202368 €
Vlastné imanie 2023−249 tis. €
Záväzky 2023249 tis. €366 279,4 % majetku
Pridaná hodnota 2023−53 tis. €
Zisková marža 2023−79,8 %medián odvetvia +4,8 %
Súčet výsledkov za 4 roky−254 tis. €2020 až 2023

Výkaz ziskov a strát AUTOSTAR

Súvaha AUTOSTAR

Všetky čísla zo závierok AUTOSTAR (4 roky)
Čísla zo závierok AUTOSTAR po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202366 925 €−53 434 €68 €−249 002 €249 070 €−53 414 €−79,8 %
202282 159 €−92 806 €474 €−195 568 €196 042 €−92 806 €−113,0 %
202144 142 €−107 762 €1 139 €−102 762 €103 901 €−112 596 €−244,1 %
2020—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí AUTOSTAR?

Peniaze od štátu: AUTOSTAR

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy AUTOSTAR

Dátum vzniku AUTOSTAR je 23. 10. 2020, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: KASTON A202, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/184646/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121356237
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 5 000 €
  4. Zmena obchodného menaPredtým KASTON A202, s. r. o., odvtedy AUTOSTAR s. r. o.
  5. Nový spoločník: Bankruptcy Advisory, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AUTOSTAR

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Dizajnérske činnosti
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
  • Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Vedenie účtovníctva
  • Administratívne služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

AUTOSTAR v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

AUTOSTAR je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 41 525 € (12 426 závierok), AUTOSTAR má 66 925 €, čo je 1,6-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 996 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AUTOSTAR 577. z 1 367.

V odvetví v okrese Bratislava III2 996aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 426Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+4,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AUTOSTAR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›

Sídlo AUTOSTAR: Bratislava - Nové Mesto

AUTOSTAR sídli na adrese Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 1 175 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 968aktívnych
V tom istom odvetví2 996okres Bratislava III
Na tej istej adrese1 175aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

AUTOSTAR: IČO, sídlo a základné údaje

AUTOSTAR s. r. o. (IČO 53352173) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 23. 10. 2020, na trhu je 5 rokov. Za rok 2023 sú v závierke tržby 66 925 € a výsledok hospodárenia −53 434 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik23. 10. 2020
Skoršie názvyKASTON A202, s. r. o.
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) AUTOSTAR s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 66 925 €, typická firma odvetvia 41 525 € (medián z 12 426 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy AUTOSTAR

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AUTOSTAR

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AUTOSTAR

  • Tendre29súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 000 €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

RB Express s.r.o., v konkurzeEXTAVMAT Plus s. r. o. v konkurzeSecond Chance, s. r. o. v konkurzeRB 1 s.r.o.SORENA, s.r.o. v konkurze

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava III

Baramist, s.r.o.TRANSFER International Staff k.s.Greyson Consulting s.r.o.SZILCAR PARTNERS s.r.o.FBA Slovakia, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk