VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Chaos Theory, s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Administratívne a pomocné činnosti

64 821 €tržby 2025 ▲ 64 %+5 738 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

64 821 €tržby 2025 ▲ 64 %
+5 738 €zisk 2025
  1. 20 : tržby 2 900 €, výsledok hospodárenia -196 €
  2. 21 : tržby 78 996 €, výsledok hospodárenia 24 743 €
  3. 22 : tržby 52 238 €, výsledok hospodárenia -18 971 €
  4. 23 : tržby 32 427 €, výsledok hospodárenia -43 913 €
  5. 24 : tržby 39 422 €, výsledok hospodárenia -39 703 €
  6. 25 : tržby 64 821 €, výsledok hospodárenia 5 738 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Chaos Theory, s.r.o. (IČO 53348923) mala v roku 2025 tržby 64 821 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Chaos Theory

Chaos Theory má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 5 735 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Chaos Theory

Podľa Registra právnických osôb koná za Chaos Theory 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník Chaos Theory

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Chaos Theory
Podiely spoločníkov na vkladoch Chaos Theory Branislav Randa 100,0 %. Spolu 5 000 €. Branislav Randa: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Branislav Randa100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Branislav Randaod 28. 10. 2020 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Chaos Theory

Za rok 2025 má Chaos Theory v závierke tržby 64 821 €, o 64,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 738 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 78 996 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202565 tis. €▲ +64,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20255 738 €zisk
Majetok (aktíva) 202538 tis. €
Vlastné imanie 202528 tis. €
Záväzky 20259 581 €25,5 % majetku
Pridaná hodnota 202528 tis. €
Zisková marža 2025+8,9 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 6 rokov−72 tis. €2020 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Chaos Theory

Súvaha Chaos Theory

Všetky čísla zo závierok Chaos Theory (6 rokov)
Čísla zo závierok Chaos Theory po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202564 821 €5 738 €37 577 €27 996 €9 581 €28 080 €+8,9 %
202439 422 €−39 703 €24 315 €22 258 €2 057 €−22 758 €−100,7 %
202332 427 €−43 913 €30 706 €7 663 €23 043 €−28 199 €−135,4 %
202252 238 €−18 971 €35 683 €10 575 €25 108 €−7 176 €−36,3 %
202178 996 €24 743 €29 760 €29 547 €213 €35 320 €+31,3 %
20202 900 €−196 €13 464 €4 804 €8 660 €170 €−6,8 %

Riziko: zaplatí Chaos Theory?

Peniaze od štátu: Chaos Theory

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Chaos Theory

Dátum vzniku Chaos Theory je 28. 10. 2020, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/148467/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 2 900 € · majetok 13 464 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121354829
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 64 821 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Chaos Theory

  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vedenie účtovníctva
  • Dizajnérske činnosti
  • Informačná činnosť
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Kuriérske služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Sťahovacie služby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Faktoring a forfaiting
  • Finančný lízing
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Chaos Theory v odvetví administratívne a kancelárske služby

Chaos Theory je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 399 závierok), Chaos Theory má 64 821 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 5 365 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Chaos Theory 1 048. z 2 382.

V odvetví v okrese Bratislava I5 365aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 399Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Chaos Theory, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava I ›

Sídlo Chaos Theory: Bratislava - Staré Mesto

Chaos Theory sídli na adrese Lermontovova 911/3, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 1 209 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 961aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 864aktívnych
V tom istom odvetví5 365okres Bratislava I
Na tej istej adrese1 209aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Chaos Theory: IČO, sídlo a základné údaje

Chaos Theory, s.r.o. (IČO 53348923) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 28. 10. 2020, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Branislav Randa. Za rok 2025 sú v závierke tržby 64 821 € a výsledok hospodárenia +5 738 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieAdministratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210)
Základné imanie5 000 €
Vznik28. 10. 2020
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Chaos Theory, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 64 821 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 399 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy Chaos Theory

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Chaos Theory

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Chaos Theory

  • Tendre20súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy55zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
  • Výhry konkurentov99firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Bratislava I

Deutsche Telekom Services Europe Slovakia…Clarios Slovakia spol. s r.o.RS Integrated Supply Slovakia s. r. o.Bloom Cosmetics s.r.o.Tatra Billing, a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk