Andrej Čuraj
Aktívny · Dolný Hričov · podniká od 2020 · 6 rokov
Čo robí
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2020Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 22. 10. 2026 o 08:32
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 22. 10. 2026
Tržby a zisk
Andrej Čuraj: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Andrej Čuraj (IČO 53341058), sídlo Dolný Hričov, je v registri zapísaný od 1. 10. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 10. 2026).
Mzdy v odbore Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Žilina
Priemerná hrubá mesačná mzda zamestnanca, 2025
- Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Žilina1 690 €
- Všetky odvetvia v okrese Žilina1 900 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti na Slovensku2 137 €
Zdroj: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Mzdy sú priemery za zamestnancov firiem v odbore, nie údaj o tomto živnostníkovi.
Financie a závierky Andrej Čuraj
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Andrej Čuraj?
Peniaze od štátu: Andrej Čuraj
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Andrej Čuraj
Dátum vzniku Andrej Čuraj je 1. 10. 2020, teda pred 6 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 580-69162
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Andrej Čuraj
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026.
Andrej Čuraj v odvetví architektonické a inžinierske činnosti
Andrej Čuraj je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť technické testovanie a analýzy. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 216 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Dolný Hričov
Andrej Čuraj má miesto podnikania v obci Dolný Hričov, okres Žilina. V obci Dolný Hričov je 245 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 947.
Dolný Hričov: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
Andrej Čuraj: IČO, sídlo a základné údaje
Andrej Čuraj (IČO 53341058) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Dolný Hričov, okres Žilina. Začiatok podnikania je 1. 10. 2020, podniká 6 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Technické testovanie a analýzy (SK NACE 7120) |
| Vznik | 1. 10. 2020 |
| Obec | Dolný Hričov |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Dolný Hričov
Samwon Slovakia s.r.o.TECHNOALPIN EAST EUROPE, s.r.o.Wia Slovakia s. r. o.KRINNER SK, s.r.o.DAS Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Dolný Hričov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.20) v okrese Žilina
Exact Forestall s.r.o.Sofistic sorting, s.r.o.Výskumný ústav dopravný, a.s.MIBA CAR s. r. o.INGEO - ENVILAB, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.