Adventure Factory, s. r. o.
Tvrdošín · Činnosti cestovných agentúr
2 047 €tržby 2025 ▲ 77 %+135 €zisk 2025aktívna 5 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -421 €
- 21 : tržby 382 €, výsledok hospodárenia 115 €
- 22 : tržby 2 162 €, výsledok hospodárenia -35 €
- 23 : tržby 1 281 €, výsledok hospodárenia 717 €
- 24 : tržby 1 158 €, výsledok hospodárenia -184 €
- 25 : tržby 2 047 €, výsledok hospodárenia 135 €
Adventure Factory, s. r. o. (IČO 53335368) mala v roku 2025 tržby 2 047 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Adventure Factory
V roku 2025 mala Adventure Factory priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | — | — |
| 2024 | — | 0 € | — |
| 2023 | — | 0 € | — |
| 2022 | — | 0 € | — |
| 2021 | — | 0 € | — |
| 2020 | — | 0 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ Adventure Factory
Podľa Registra právnických osôb koná za Adventure Factory 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločníci Adventure Factory
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Mgr. Mário Seman85,0 %
- BcA. Jakub Had15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Mário Semanod 18. 10. 2022 | 4 250 € | 85,0 % |
| BcA. Jakub Hadod 17. 2. 2022 | 750 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Adventure Factory
Za rok 2025 má Adventure Factory v závierke tržby 2 047 €, o 76,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +135 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 2 162 €.
Výkaz ziskov a strát Adventure Factory
Najvyššie tržby: rok 2022, 2 162 €. Najnižšie: rok 2020, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 2 047 € |
| 2024 | 1 158 € |
| 2023 | 1 281 € |
| 2022 | 2 162 € |
| 2021 | 382 € |
| 2020 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 3 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 327 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 135 € |
| 2024 | −184 € |
| 2023 | 717 € |
| 2022 | −35 € |
| 2021 | 115 € |
| 2020 | −421 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Adventure Factory
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +6,6 %, medián odvetvia +4,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Adventure Factory | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +6,6 % | +4,7 % |
| 2024 | −15,9 % | +4,0 % |
| 2023 | +56,0 % | +3,8 % |
| 2022 | −1,6 % | +4,0 % |
| 2021 | +30,1 % | +1,2 % |
| 2020 | — | −5,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2022 (+466,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +76,8 % |
| 2024 | −9,6 % |
| 2023 | −40,7 % |
| 2022 | +466,0 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Adventure Factory
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 8 284 €, vlastné imanie 5 328 € a záväzky 2 956 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 284 € | 5 328 € | 2 956 € |
| 2024 | 8 359 € | 5 193 € | 3 166 € |
| 2023 | 5 435 € | 5 377 € | 58 € |
| 2022 | 4 660 € | 4 660 € | 0 € |
| 2021 | 4 890 € | 4 694 € | 196 € |
| 2020 | 4 579 € | 4 579 € | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Adventure Factory (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 047 € | 135 € | 8 284 € | 5 328 € | 2 956 € | 1 004 € | +6,6 % |
| 2024 | 1 158 € | −184 € | 8 359 € | 5 193 € | 3 166 € | 501 € | −15,9 % |
| 2023 | 1 281 € | 717 € | 5 435 € | 5 377 € | 58 € | 865 € | +56,0 % |
| 2022 | 2 162 € | −35 € | 4 660 € | 4 660 € | 0 € | −25 € | −1,6 % |
| 2021 | 382 € | 115 € | 4 890 € | 4 694 € | 196 € | 115 € | +30,1 % |
| 2020 | 0 € | −421 € | 4 579 € | 4 579 € | 0 € | −405 € | — |
Riziko: zaplatí Adventure Factory?
Peniaze od štátu: Adventure Factory
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Adventure Factory
Dátum vzniku Adventure Factory je 15. 10. 2020, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/75762/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 0 € · majetok 4 579 €
- Nový spoločník: BcA. Jakub HadSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121345787 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 2 047 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Adventure Factory
- Prevádzkovanie cestovnej agentúry
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Fotografické služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Adventure Factory v odvetví cestovné kancelárie a agentúry
Adventure Factory je v registri v odvetví Cestovné kancelárie a agentúry (SK NACE 79), činnosť činnosti cestovných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 50 348 € (874 závierok), Adventure Factory má 2 047 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Tvrdošín je v tomto odvetví 5 aktívnych subjektov.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 882 €, polovica do 50 348 €, tri štvrtiny do 271 629 €; 10 % firiem má viac než 1 151 727 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 646 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 882 € |
| medián | 50 348 € |
| horný kvartil | 271 629 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 151 727 € |
| Adventure Factory | 2 047 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Adventure Factory
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Adventure Factory s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Adventure Factory | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 2 047 € | 50 348 € |
| 2024 | 1 158 € | 50 255 € |
| 2023 | 1 281 € | 51 582 € |
| 2022 | 2 162 € | 46 230 € |
| 2021 | 382 € | 19 980 € |
| 2020 | 0 € | 17 413 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Adventure Factory | 2 047 € |
|---|---|
| medián kraja | 49 263 € |
| medián Slovenska | 50 348 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Simply Slovakia s. r. o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 4 716 € (2016)
- Zen Networks, s.r.o.Krupina · tržby 4 709 € (2025)
- SUPER SKI s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 4 500 € (2016)
- Best9 CK, a.s.Košice - mestská časť Juh · tržby 4 476 € (2025)
- MAKTUB s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 4 470 € (2025)
- KONDOR TRAVEL s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 4 373 € (2025)
- Smart consulting s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 4 215 € (2025)
- kamtam s.r.o.Stropkov · tržby 4 009 € (2025)
- B-KLUB - TURISTA, s.r.o.Trebišov · tržby 3 788 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Adventure Factory, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Adventure Factory: Tvrdošín
Adventure Factory sídli na adrese Sídlisko 130/3, 027 44 Tvrdošín, okres Tvrdošín. V obci Tvrdošín je 1 413 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 689. Na tej istej adrese je zapísaných 12 aktívnych subjektov.
Tvrdošín: obyvatelia a dáta ›Okres Tvrdošín ›Adresár firiem v okrese Tvrdošín ›
Adventure Factory: IČO, sídlo a základné údaje
Adventure Factory, s. r. o. (IČO 53335368) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tvrdošín, okres Tvrdošín. Dátum vzniku je 15. 10. 2020, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Mgr. Mário Seman. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 047 € a výsledok hospodárenia +135 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti cestovných agentúr (SK NACE 7911) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 10. 2020 |
| Obec | Tvrdošín |
| Okres | Okres Tvrdošín |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví cestovné kancelárie a agentúry (SK NACE 79) Adventure Factory, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 047 €, typická firma odvetvia 50 348 € (medián z 874 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Tvrdošín ›Cestovné kancelárie a agentúry: tržby a mzdy ›Cestovné kancelárie a agentúry v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Tvrdošín ›
Sieť prepojení firmy Adventure Factory
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Adventure Factory
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Adventure Factory
- Tendre1súťaž štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 900 tis. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 8 700 €
- Výhry konkurentov4firmy vyhrali súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 83 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Tvrdošíntypický nepokrytý dopyt 309 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa51 zmlúv za 3 roky · 331 449 € · naposledy 25. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava49 zmlúv za 3 roky · 18 825 € · naposledy 12. 8. 2026Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín9 zmlúv za 3 roky · · naposledy 20. 3. 2026 Všetkých 82 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Tvrdošín
HYDAC Electronic, s.r.o.KONDELA s.r.o.Wilsondo s. r. o.BLACHOTRAPEZ, s.r.o.GARBIAR Stavebniny s.r.o.Všetky firmy v obci Tvrdošín ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.