studio.n s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
72 856 €tržby 2025 ▲ 41 %+9 695 €zisk 2025aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby 7 869 €, výsledok hospodárenia 2 920 €
- 21 : tržby 63 006 €, výsledok hospodárenia 9 477 €
- 22 : tržby 68 176 €, výsledok hospodárenia -323 €
- 23 : tržby 78 170 €, výsledok hospodárenia 6 410 €
- 24 : tržby 51 710 €, výsledok hospodárenia -12 050 €
- 25 : tržby 72 856 €, výsledok hospodárenia 9 695 €
studio.n s. r. o. (IČO 53299248) mala v roku 2025 tržby 72 856 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci studio.n
V roku 2025 mala studio.n priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konatelia studio.n
Podľa Registra právnických osôb konajú za studio.n 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník studio.n
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok studio.n
Za rok 2025 má studio.n v závierke tržby 72 856 €, o 40,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +9 695 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 78 170 €.
Výkaz ziskov a strát studio.n
Najvyššie tržby: rok 2023, 78 170 €. Najnižšie: rok 2020, 7 869 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 72 856 € |
| 2024 | 51 710 € |
| 2023 | 78 170 € |
| 2022 | 68 176 € |
| 2021 | 63 006 € |
| 2020 | 7 869 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 2 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 16 129 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 9 695 € |
| 2024 | −12 050 € |
| 2023 | 6 410 € |
| 2022 | −323 € |
| 2021 | 9 477 € |
| 2020 | 2 920 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- studio.n
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +13,3 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | studio.n | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +13,3 % | +2,4 % |
| 2024 | −23,3 % | +2,3 % |
| 2023 | +8,2 % | +1,9 % |
| 2022 | −0,5 % | +2,1 % |
| 2021 | +15,0 % | +2,0 % |
| 2020 | +37,1 % | +1,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 4 roky, najviac v roku 2025 (+40,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +40,9 % |
| 2024 | −33,8 % |
| 2023 | +14,7 % |
| 2022 | +8,2 % |
| 2021 | +700,7 % |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha studio.n
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 32 849 €, vlastné imanie 18 355 € a záväzky 14 494 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 32 849 € | 18 355 € | 14 494 € |
| 2024 | 26 205 € | 8 660 € | 17 545 € |
| 2023 | 29 767 € | 20 711 € | 9 056 € |
| 2022 | 30 977 € | 14 300 € | 16 677 € |
| 2021 | 29 119 € | 14 624 € | 14 495 € |
| 2020 | 26 004 € | 7 920 € | 18 084 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok studio.n (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 72 856 € | 9 695 € | 32 849 € | 18 355 € | 14 494 € | 12 149 € | +13,3 % |
| 2024 | 51 710 € | −12 050 € | 26 205 € | 8 660 € | 17 545 € | −6 736 € | −23,3 % |
| 2023 | 78 170 € | 6 410 € | 29 767 € | 20 711 € | 9 056 € | 10 014 € | +8,2 % |
| 2022 | 68 176 € | −323 € | 30 977 € | 14 300 € | 16 677 € | 1 804 € | −0,5 % |
| 2021 | 63 006 € | 9 477 € | 29 119 € | 14 624 € | 14 495 € | 13 127 € | +15,0 % |
| 2020 | 7 869 € | 2 920 € | 26 004 € | 7 920 € | 18 084 € | 3 631 € | +37,1 % |
Riziko: zaplatí studio.n?
Peniaze od štátu: studio.n
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy studio.n
Dátum vzniku studio.n je 12. 9. 2020, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné meno: Tritor s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/159079/B
- Zmena obchodného menaPredtým Tritor s. r. o., odvtedy studio.n s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 7 869 € · majetok 26 004 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121324612
- Nový spoločník: Ing. arch. Natália BenčíkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Mgr. Lenka BokesováKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 72 856 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti studio.n
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a uskladňovanie
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby
- Počítačové služby
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení
- Sťahovacie služby
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Vykonávanie odťahovej služby
- Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
- Poskytovanie organizačno-technických a informačných služieb v doprave
- Kuriérske služby
- Fotografické služby
- Dizajnérske činnosti
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vedenie účtovníctva
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť
- Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Čistiace a upratovacie služby
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
studio.n v odvetví veľkoobchod
studio.n je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 031 € (14 222 závierok), studio.n má 72 856 €, čo je 52 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 950 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je studio.n 545. z 935.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 014 €, polovica do 139 031 €, tri štvrtiny do 778 941 €; 10 % firiem má viac než 4 006 409 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 686 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 014 € |
| medián | 139 031 € |
| horný kvartil | 778 941 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 409 € |
| studio.n | 72 856 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- studio.n
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby studio.n s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | studio.n | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 72 856 € | 139 031 € |
| 2024 | 51 710 € | 139 378 € |
| 2023 | 78 170 € | 134 713 € |
| 2022 | 68 176 € | 133 387 € |
| 2021 | 63 006 € | 117 726 € |
| 2020 | 7 869 € | 111 972 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| studio.n | 72 856 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 116 960 € |
| medián kraja | 144 251 € |
| medián Slovenska | 139 031 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BF Progress, s.r.o.Michalovce · tržby 181 442 € (2025)
- HMB-Slovakia, spol. s r.o.Zvolen · tržby 181 429 € (2025)
- Welkoobchod - Wholesale s.r.o.Kordíky · tržby 181 346 € (2023)
- Papugaj, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 181 319 € (2025)
- EXACT - DECO s. r. o.Štúrovo · tržby 181 237 € (2025)
- KOVO-M, spol. s r.o.Predajná · tržby 181 217 € (2025)
- GRAVICOM, s. r. o.Myjava · tržby 181 188 € (2025)
- Stachoň Trade s. r. o.Chmiňany · tržby 181 181 € (2025)
- MAL s. r. o.Partizánske · tržby 181 101 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb studio.n, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›
Sídlo studio.n: Bratislava - Staré Mesto
studio.n sídli na adrese Grösslingová 2463/39, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 972 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 857. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
studio.n: IČO, sídlo a základné údaje
studio.n s. r. o. (IČO 53299248) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 12. 9. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutármi sú Ing. arch. Natália Benčíková a Mgr. Lenka Bokesová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 72 856 € a výsledok hospodárenia +9 695 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 9. 2020 |
| Skoršie názvy | Tritor s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) studio.n s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 72 856 €, typická firma odvetvia 139 031 € (medián z 14 222 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy studio.n
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu studio.n
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu studio.n
- Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 10 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov193firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.706 zmlúv za 3 roky · 577 241 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava592 zmlúv za 3 roky · 6 916 590 € · naposledy 15. 10. 2026Ministerstvo obrany SR270 zmlúv za 3 roky · 1 559 552 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 1 488 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Bratislava I
KLARSTEIN Business Services a. s.SE&K TRADE s.r.o.Hotel Elements Properties s.r.o.CarPay, s.r.o.IM EXPERT, s.r.o
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.