Patrik Šuba
Štvrtok na Ostrove · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 22. 9. 2026
Tržby a zisk
Patrik Šuba: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Patrik Šuba (IČO 53292162), sídlo Štvrtok na Ostrove, je v registri zapísaný od 7. 9. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 9. 2026).
Patrik Šuba: IČO, sídlo a základné údaje
Patrik Šuba (IČO 53292162) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Štvrtok na Ostrove, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 7. 9. 2020, podniká 6 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›Činnosti Patrik Šuba
V registri sú zapísané 2 predmety podnikania, teda čo Patrik Šuba smie robiť.
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026.
Patrik Šuba v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
Patrik Šuba je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 515 aktívnych subjektov.
História Patrik Šuba
Dátum vzniku Patrik Šuba je 7. 9. 2020, teda pred 6 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 210-40056
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Celá časová os v sekcii Zmeny ›Miesto podnikania: Štvrtok na Ostrove
Patrik Šuba má miesto podnikania v obci Štvrtok na Ostrove, okres Dunajská Streda. V obci Štvrtok na Ostrove je 511 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 23 995.
Štvrtok na Ostrove: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220) |
| Vznik | 7. 9. 2020 |
| Obec | Štvrtok na Ostrove |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie dáta o firme NÁSKOK
Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.
Prémiové prehľady
Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.
- Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
- Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
- Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
- Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
- Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.