VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

EQVET s.r.o.

Senec · Veterinárne činnosti

45 474 €tržby 2025 ▲ 26 %−6 552 €strata 2025

aktívna 6 rokov1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

45 474 €tržby 2025 ▲ 26 %
−6 552 €strata 2025
  1. 20 : tržby 7 202 €, výsledok hospodárenia 4 264 €
  2. 21 : tržby 27 690 €, výsledok hospodárenia 4 321 €
  3. 22 : tržby 25 608 €, výsledok hospodárenia 691 €
  4. 23 : tržby 29 912 €, výsledok hospodárenia 30 €
  5. 24 : tržby 35 953 €, výsledok hospodárenia 1 276 €
  6. 25 : tržby 45 474 €, výsledok hospodárenia -6 552 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

EQVET s.r.o. (IČO 53289170) mala v roku 2025 tržby 45 474 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci EQVET

V roku 2025 mala EQVET priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 11 979 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ EQVET

Podľa Registra právnických osôb koná za EQVET 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločník EQVET

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch EQVET
Podiely spoločníkov na vkladoch EQVET MVDr. Ivan Polakovič 100,0 %. Spolu 5 000 €. MVDr. Ivan Polakovič: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • MVDr. Ivan Polakovič100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MVDr. Ivan Polakovičod 10. 10. 2020 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok EQVET

Za rok 2025 má EQVET v závierke tržby 45 474 €, o 26,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −6 552 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 45 474 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202545 tis. €▲ +26,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−6 552 €strata
Majetok (aktíva) 20259 734 €
Vlastné imanie 20259 030 €
Záväzky 2025704 €7,2 % majetku
Pridaná hodnota 202516 tis. €
Zisková marža 2025−14,4 %medián odvetvia +2,2 %
Súčet výsledkov za 6 rokov4 030 €2020 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát EQVET

Súvaha EQVET

Všetky čísla zo závierok EQVET (6 rokov)
Čísla zo závierok EQVET po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202545 474 €−6 552 €9 734 €9 030 €704 €15 574 €−14,4 %
202435 953 €1 276 €18 092 €15 581 €2 511 €10 533 €+3,5 %
202329 912 €30 €20 710 €14 306 €6 404 €8 542 €+0,1 %
202225 608 €691 €25 790 €14 276 €11 514 €4 805 €+2,7 %
202127 690 €4 321 €14 639 €13 585 €1 054 €6 974 €+15,6 %
20207 202 €4 264 €16 678 €9 264 €7 414 €5 324 €+59,2 %

Riziko: zaplatí EQVET?

Peniaze od štátu: EQVET

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy EQVET

Dátum vzniku EQVET je 10. 10. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/147989/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 7 202 € · majetok 16 678 €
  3. Nový spoločník: MVDr. Ivan PolakovičSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 45 474 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti EQVET

  • Súkromné veterinárne činnosti
  • Inseminácia
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

EQVET v odvetví veterinárne činnosti

EQVET je v registri v odvetví Veterinárne činnosti (SK NACE 75), činnosť veterinárne činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 105 953 € (156 závierok), EQVET má 45 474 €, čo je 43 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 48 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EQVET 5. z 6.

V odvetví v okrese Senec48aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou156Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia106 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EQVET, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Senec ›

Sídlo EQVET: Senec

EQVET sídli na adrese Jána Smreka 2066/16, 903 01 Senec, okres Senec. V obci Senec je 6 806 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 590.

Subjektov v obci Senec6 806aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 590aktívnych
V tom istom odvetví48okres Senec

Senec: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

EQVET: IČO, sídlo a základné údaje

EQVET s.r.o. (IČO 53289170) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, okres Senec. Dátum vzniku je 10. 10. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je MVDr. Ivan Polakovič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 45 474 € a výsledok hospodárenia −6 552 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVeterinárne činnosti (SK NACE 7500)
Základné imanie5 000 €
Vznik10. 10. 2020
ObecSenec
OkresOkres Senec
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veterinárne činnosti (SK NACE 75) EQVET s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 45 474 €, typická firma odvetvia 105 953 € (medián z 156 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senec ›Veterinárne činnosti: tržby a mzdy ›Veterinárne činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›

Sieť prepojení firmy EQVET

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EQVET

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu EQVET

  • Tendre103súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 415 tis. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy13zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Senectypický nepokrytý dopyt 5,9 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Senec

Scania Slovakia s.r.o.Volvo Group Slovakia, s.r.o.DHL Exel Slovakia, s. r. o.Daimler Truck & Bus Slovakia s.r.o.Tomra Sorting s. r. o.Všetky firmy v obci Senec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 75.00) v okrese Senec

Ardeola s.r.o.CatVet s. r. o.Family Vet s. r. o.DedinkaVet s. r. o.Terénny veterinár s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk