Slnečný ateliér
Bratislava - Dúbravka · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
3 740 €tržby 2022+704 €zisk 2022aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby 3 740 €, výsledok hospodárenia 704 €
Slnečný ateliér (IČO 53287584), sídlo Bratislava - mestská časť Dúbravka, je v registri zapísaná od 8. 10. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 11
Štatutári Slnečný ateliér
Podľa Registra právnických osôb konajú za Slnečný ateliér 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Slnečný ateliér
Za rok 2022 má Slnečný ateliér v závierke tržby 3 740 €, a výsledok hospodárenia +704 €.
Súvaha Slnečný ateliér
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 926 €, vlastné imanie 926 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2022 | 926 € | 926 € |
| 2021 | 221 € | 221 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Slnečný ateliér (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 3 740 € | 704 € | 926 € | 926 € | — | — | +18,8 % |
| 2021 | — | — | 221 € | 221 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Slnečný ateliér?
Peniaze od štátu: Slnečný ateliér
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Slnečný ateliér
Dátum vzniku Slnečný ateliér je 8. 10. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-59876
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 221 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 2, posledné tržby 3 740 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Slnečný ateliér
- iné združenia
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Slnečný ateliér v odvetví členské organizácie
Slnečný ateliér je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 8 098 € (10 056 závierok), Slnečný ateliér má 3 740 €, čo je 46 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 2 227 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Slnečný ateliér 253. z 323.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 200 €, polovica do 8 098 €, tri štvrtiny do 25 447 €; 10 % firiem má viac než 64 698 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 300 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 200 € |
| medián | 8 098 € |
| horný kvartil | 25 447 € |
| 10 % firiem má viac než | 64 698 € |
| Slnečný ateliér | 3 740 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Slnečný ateliér
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Slnečný ateliér s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Slnečný ateliér | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | 3 740 € | 8 098 € |
| 2021 | — | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| Slnečný ateliér | 3 740 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 15 163 € |
| medián kraja | 10 600 € |
| medián Slovenska | 8 098 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- GASTON TRGBratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 8 384 € (2025)
- Inštitút urbánneho rozvojaBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 8 384 € (2025)
- RENEDA o.z.Čakany · tržby 8 383 € (2025)
- Občianske združenie HARMÓNIA BernolákovoBernolákovo · tržby 8 383 € (2023)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť PataPata · tržby 8 382 € (2025)
- Novorodenecké oddelenie Ružinov - Detské centrum slnkoBratislava - mestská časť Rača · tržby 8 382 € (2025)
- Ochotnícke divadlo StrečnoStrečno · tržby 8 380 € (2025)
- PRO LIFE STYLEZuberec · tržby 8 373 € (2023)
- Sabrosura Dance StudioBanská Bystrica · tržby 8 370 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Slnečný ateliér, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Slnečný ateliér: Bratislava - Dúbravka
Slnečný ateliér sídli na adrese Pod záhradami 62, 841 02 Bratislava - mestská časť Dúbravka, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Dúbravka je 8 464 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 218. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Bratislava - Dúbravka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
Slnečný ateliér: IČO, sídlo a základné údaje
Slnečný ateliér (IČO 53287584) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bratislava - Dúbravka, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 8. 10. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutármi sú Andrea Hahnová a Daniela Mlynárová. Za rok 2022 sú v závierke tržby 3 740 € a výsledok hospodárenia +704 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 8. 10. 2020 |
| Obec | Bratislava - Dúbravka |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Slnečný ateliér má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 3 740 €, typická firma odvetvia 8 098 € (medián z 10 056 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy Slnečný ateliér
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Slnečný ateliér
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Slnečný ateliér
- Tendre94súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 381zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Dúbravkatypický nepokrytý dopyt 492 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 465 zmlúv za 3 roky · 22 987 497 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 858 zmlúv za 3 roky · 78 123 044 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 6 421 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Združenie rodičov TilgnerkaAteliér Surya s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Dúbravka
EROPOL s.r.o.HORNEX, a.s.Best_Brands s.r.o.ALAS SLOVAKIA, s.r.o.Todos Bratislava s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Dúbravka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bratislava IV
Dúbravská oáza pokoja a oddychu n.o.Duálna akadémia, z.z.p.o.Divadlo komédieBest English o.z.Angličtina - ZŠ Beňovského
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.