VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SD Style s.r.o.

Žilina · Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska

136 574 €tržby 2025 ▼ 27 %−5 954 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

136 574 €tržby 2025 ▼ 27 %
−5 954 €strata 2025
  1. 20 : tržby 13 838 €, výsledok hospodárenia -152 €
  2. 21 : tržby 59 982 €, výsledok hospodárenia -23 605 €
  3. 22 : tržby 126 425 €, výsledok hospodárenia -8 751 €
  4. 23 : tržby 160 583 €, výsledok hospodárenia 2 779 €
  5. 24 : tržby 186 453 €, výsledok hospodárenia 11 760 €
  6. 25 : tržby 136 574 €, výsledok hospodárenia -5 954 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SD Style s.r.o. (IČO 53285034) mala v roku 2025 tržby 136 574 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SD Style

SD Style má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 443 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ SD Style

Podľa Registra právnických osôb koná za SD Style 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník SD Style

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch SD Style
Podiely spoločníkov na vkladoch SD Style Stanislav Dodek 100,0 %. Spolu 5 000 €. Stanislav Dodek: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Stanislav Dodek100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Stanislav Dodekod 12. 9. 2020 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SD Style

Za rok 2025 má SD Style v závierke tržby 136 574 €, o 26,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −5 954 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 186 453 €.

Tržby 2025137 tis. €▼ −26,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−5 954 €strata
Majetok (aktíva) 202567 tis. €
Vlastné imanie 2025−19 tis. €
Záväzky 202586 tis. €128,3 % majetku
Pridaná hodnota 2025−1 442 €
Zisková marža 2025−4,4 %medián odvetvia +3,0 %
Súčet výsledkov za 6 rokov−24 tis. €2020 až 2025

Výkaz ziskov a strát SD Style

Súvaha SD Style

Všetky čísla zo závierok SD Style (6 rokov)
Čísla zo závierok SD Style po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025136 574 €−5 954 €66 885 €−18 922 €85 807 €−1 442 €−4,4 %
2024186 453 €11 760 €50 961 €−12 969 €63 930 €26 611 €+6,3 %
2023160 583 €2 779 €25 775 €−24 729 €50 504 €17 865 €+1,7 %
2022126 425 €−8 751 €31 071 €−27 510 €58 581 €−6 358 €−6,9 %
202159 982 €−23 605 €13 753 €−18 758 €32 511 €−18 261 €−39,4 %
202013 838 €−152 €20 820 €4 848 €15 973 €1 064 €−1,1 %

Riziko: zaplatí SD Style?

Peniaze od štátu: SD Style

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy SD Style

Dátum vzniku SD Style je 12. 9. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/75555/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121325459
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 13 838 € · majetok 20 820 €
  4. Nový spoločník: Stanislav DodekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 136 574 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SD Style

  • stolárstvo
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

SD Style v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva

SD Style je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 55 575 € (4 003 závierok), SD Style má 136 574 €, čo je 2,5-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 742 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SD Style 67. z 207.

V odvetví v okrese Žilina742aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 003Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia56 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SD Style, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Žilina ›

Sídlo SD Style: Žilina

SD Style sídli na adrese Nitrianska 8637/6, 010 08 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 308 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žilina21 308aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 660aktívnych
V tom istom odvetví742okres Žilina
Na tej istej adrese9aktívnych subjektov

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

SD Style: IČO, sídlo a základné údaje

SD Style s.r.o. (IČO 53285034) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 12. 9. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Stanislav Dodek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 136 574 € a výsledok hospodárenia −5 954 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatná stavebnostolárska a tesárska (SK NACE 1623)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 9. 2020
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) SD Style s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 136 574 €, typická firma odvetvia 55 575 €, čo je 2,5-násobok mediánu (medián z 4 003 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy SD Style

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SD Style

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SD Style

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 26 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy19zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 61 tis. €
  • Výhry konkurentov66firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 10 tis. €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.23) v okrese Žilina

ZRUBY RAJEC, s.r.o.MONTKONT, s.r.o.KONTRAKTING KROV HROU, s.r.o.Kubstav s. r. o.AB – LES, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk