ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Jozef Jurkemík

Jasenica · Murovanie a murárske práce

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Jozef Jurkemík: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká6 rokov
zmluvy so štátom2

Jozef Jurkemík (IČO 53282701), sídlo Jasenica, je v registri zapísaný od 2. 9. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Jozef Jurkemík: IČO, sídlo a základné údaje

Jozef Jurkemík (IČO 53282701) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Jasenica, okres Považská Bystrica. Dátum vzniku je 2. 9. 2020, podniká 6 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Jozef Jurkemík

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Jozef JurkemíkNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

2,16 mld. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Riziko: zaplatí Jozef Jurkemík?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Jozef Jurkemík z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Jozef Jurkemík a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Jozef Jurkemík z roku 2021.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202130. 1. 2021

Granty a dotácie pre Jozef JurkemíkNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

História Jozef Jurkemík

Dátum vzniku Jozef Jurkemík je 2. 9. 2020, teda pred 6 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 330-27002
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica. Firma vznikla 2. 9. 2020.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Jozef Jurkemík

V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo Jozef Jurkemík smie robiť.

  • Murárstvo

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Jozef JurkemíkNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Končiace zmluvy v odbore firmy Jozef JurkemíkNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

267,7 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Jozef Jurkemík v odvetví špecializované stavebné práce

Jozef Jurkemík je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť murovanie a murárske práce. V okrese Považská Bystrica je v tomto odvetví 1 847 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Považská Bystrica1 847aktívnych subjektov

Stavebníctvo v okrese Považská Bystrica ›

Miesto podnikania: Jasenica

Jozef Jurkemík má miesto podnikania v obci Jasenica, okres Považská Bystrica. V obci Jasenica je 176 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 731.

Subjektov v obci Jasenica176aktívnych
Subjektov v okrese Považská Bystrica9 731aktívnych
V tom istom odvetví1 847okres Považská Bystrica

Jasenica: obyvatelia a dáta ›Okres Považská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Považská Bystrica ›

Diery na trhu v okrese firmy Jozef JurkemíkNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Údaje z registra
Obchodné menoJozef Jurkemík
Sídlo018 17 JasenicaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Považská Bystrica, číslo 330-27002Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieMurovanie a murárske práce (SK NACE 4391)
Vznik2. 9. 2020
ObecJasenica
OkresOkres Považská Bystrica
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Jozef JurkemíkNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

3,58 mld. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Stráženie a Excel: Jozef JurkemíkNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk