SEMARETECH, s.r.o.
Ružomberok · Elektrická inštalácia
48 974 €tržby 2025 ▲ 0 %+33 132 €zisk 2025aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby 9 860 €, výsledok hospodárenia 25 €
- 21 : tržby 14 142 €, výsledok hospodárenia 14 €
- 22 : tržby 10 139 €, výsledok hospodárenia 20 €
- 23 : tržby 3 534 €, výsledok hospodárenia 644 €
- 24 : tržby 48 886 €, výsledok hospodárenia 1 546 €
- 25 : tržby 48 974 €, výsledok hospodárenia 33 132 €
SEMARETECH, s.r.o. (IČO 53278551) mala v roku 2025 tržby 48 974 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ SEMARETECH
Podľa Registra právnických osôb koná za SEMARETECH 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník SEMARETECH
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok SEMARETECH
Za rok 2025 má SEMARETECH v závierke tržby 48 974 €, o 0,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +33 132 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 48 974 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 736 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát SEMARETECH
Najvyššie tržby: rok 2025, 48 974 €. Najnižšie: rok 2023, 3 534 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 48 974 € |
| 2024 | 48 886 € |
| 2023 | 3 534 € |
| 2022 | 10 139 € |
| 2021 | 14 142 € |
| 2020 | 9 860 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 0 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 35 381 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 33 132 € |
| 2024 | 1 546 € |
| 2023 | 644 € |
| 2022 | 20 € |
| 2021 | 14 € |
| 2020 | 25 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SEMARETECH
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +67,7 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SEMARETECH | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +67,7 % | +4,2 % |
| 2024 | +3,2 % | +3,0 % |
| 2023 | +18,2 % | +2,0 % |
| 2022 | +0,2 % | +1,7 % |
| 2021 | +0,1 % | +1,6 % |
| 2020 | +0,3 % | +1,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2021 (+43,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +0,2 % |
| 2024 | +1 283,3 % |
| 2023 | −65,1 % |
| 2022 | −28,3 % |
| 2021 | +43,4 % |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SEMARETECH
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 51 058 €, vlastné imanie 40 321 € a záväzky 10 737 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 51 058 € | 40 321 € | 10 737 € |
| 2024 | 15 400 € | 7 210 € | 8 190 € |
| 2023 | 7 818 € | 5 644 € | 2 174 € |
| 2022 | 5 075 € | 5 059 € | 16 € |
| 2021 | 5 299 € | 5 039 € | 260 € |
| 2020 | 5 029 € | 5 025 € | 4 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SEMARETECH (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48 974 € | 33 132 € | 51 058 € | 40 321 € | 10 737 € | 38 769 € | +67,7 % |
| 2024 | 48 886 € | 1 546 € | 15 400 € | 7 210 € | 8 190 € | 3 655 € | +3,2 % |
| 2023 | 3 534 € | 644 € | 7 818 € | 5 644 € | 2 174 € | 644 € | +18,2 % |
| 2022 | 10 139 € | 20 € | 5 075 € | 5 059 € | 16 € | 84 € | +0,2 % |
| 2021 | 14 142 € | 14 € | 5 299 € | 5 039 € | 260 € | 50 € | +0,1 % |
| 2020 | 9 860 € | 25 € | 5 029 € | 5 025 € | 4 € | 29 € | +0,3 % |
Riziko: zaplatí SEMARETECH?
Peniaze od štátu: SEMARETECH
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SEMARETECH
Dátum vzniku SEMARETECH je 15. 10. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/75758/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 9 860 € · majetok 5 029 €
- Nový spoločník: Martin ŠefarSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 48 974 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SEMARETECH
- Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických
- Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení
- Čistiace a upratovacie služby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Vedenie účtovníctva
- Administratívne služby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
SEMARETECH v odvetví špecializované stavebné práce
SEMARETECH je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 954 € (14 574 závierok), SEMARETECH má 48 974 €, čo je 68 % mediánu. V okrese Ružomberok je v tomto odvetví 1 432 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SEMARETECH 73. z 128.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 740 €, polovica do 71 954 €, tri štvrtiny do 269 089 €; 10 % firiem má viac než 853 119 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 767 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 740 € |
| medián | 71 954 € |
| horný kvartil | 269 089 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 119 € |
| SEMARETECH | 48 974 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SEMARETECH
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SEMARETECH s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SEMARETECH | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 48 974 € | 71 954 € |
| 2024 | 48 886 € | 79 046 € |
| 2023 | 3 534 € | 84 776 € |
| 2022 | 10 139 € | 86 378 € |
| 2021 | 14 142 € | 76 829 € |
| 2020 | 9 860 € | 75 550 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SEMARETECH | 48 974 € |
|---|---|
| medián okresu Ružomberok | 60 030 € |
| medián kraja | 90 609 € |
| medián Slovenska | 71 954 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Krby-Pece P&P, s.r.o.Nové Zámky · tržby 119 347 € (2025)
- BEMAL s.r.o.Ľubica · tržby 119 345 € (2025)
- T-K-P s.r.o.Košice - mestská časť Barca · tržby 119 297 € (2025)
- VEPEMA, s.r.o.Raková · tržby 119 293 € (2025)
- DIC s. r. o.Zvolen · tržby 119 289 € (2025)
- JAKU MONT s. r. o.Hronské Kosihy · tržby 119 278 € (2025)
- MANGOBIZ, s.r.o.Žilina · tržby 119 241 € (2025)
- Jozef & Jozef Servis s. r. o.Krásno nad Kysucou · tržby 119 222 € (2025)
- MIKRAL s.r.o.Dolný Badín · tržby 119 197 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SEMARETECH, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SEMARETECH: Ružomberok
SEMARETECH sídli na adrese Štefana Moyzesa 19/24, 034 01 Ružomberok, okres Ružomberok. V obci Ružomberok je 4 417 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 156.
Ružomberok: obyvatelia a dáta ›Okres Ružomberok ›Adresár firiem v okrese Ružomberok ›
SEMARETECH: IČO, sídlo a základné údaje
SEMARETECH, s.r.o. (IČO 53278551) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ružomberok, okres Ružomberok. Dátum vzniku je 15. 10. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Martin Šefar. Za rok 2025 sú v závierke tržby 48 974 € a výsledok hospodárenia +33 132 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Elektrická inštalácia (SK NACE 4321) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 10. 2020 |
| Obec | Ružomberok |
| Okres | Okres Ružomberok |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 736 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) SEMARETECH, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 48 974 €, typická firma odvetvia 71 954 € (medián z 14 574 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Ružomberok ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Ružomberok ›
Sieť prepojení firmy SEMARETECH
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SEMARETECH
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SEMARETECH
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy85zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 21 tis. €
- Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 14 tis. €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Ružomberoktypický nepokrytý dopyt 1,8 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava215 zmlúv za 3 roky · 2 077 406 € · naposledy 21. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.195 zmlúv za 3 roky · 211 570 € · naposledy 29. 9. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR72 zmlúv za 3 roky · 5 956 357 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 270 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Ružomberok
SLOVWOOD Ružomberok, a.s.GATE, a.s.Quehenberger Logistics SVK a.s.GATE SHOP, s. r. o.SPECIALTY MINERALS SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Ružomberok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Ružomberok
Elektro a spol., spol. s r.o.RL-Elektro, s. r. o.ALM Company s. r. o.JD-služby s. r. o.RaFiber s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.