VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

DEVELKOPO s.r.o.

Hájske · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

28 600 €tržby 2024−567 €strata 2024

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

28 600 €tržby 2024
−567 €strata 2024
  1. 20 : tržby 100 €, výsledok hospodárenia -184 €
  2. 21 : tržby 14 531 €, výsledok hospodárenia 144 €
  3. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -11 125 €
  4. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -35 775 €
  5. 24 : tržby 28 600 €, výsledok hospodárenia -567 €
  6. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -13 498 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DEVELKOPO s.r.o. (IČO 53270657) mala v roku 2024 tržby 28 600 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia DEVELKOPO

Podľa Registra právnických osôb konajú za DEVELKOPO 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločníci DEVELKOPO

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok DEVELKOPO

Za rok 2024 má DEVELKOPO v závierke tržby 28 600 €, a výsledok hospodárenia −567 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 28 600 €.

Tržby 202429 tis. €
Výsledok hospodárenia 2024−567 €strata
Majetok (aktíva) 2025223 tis. €
Vlastné imanie 2025−56 tis. €
Záväzky 2025279 tis. €125,1 % majetku
Pridaná hodnota 2025−5 665 €
Zisková marža 2024−2,0 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 6 rokov−61 tis. €2020 až 2025

Výkaz ziskov a strát DEVELKOPO

Súvaha DEVELKOPO

Všetky čísla zo závierok DEVELKOPO (6 rokov)
Čísla zo závierok DEVELKOPO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−13 498 €223 294 €−56 005 €279 299 €−5 665 €—
202428 600 €−567 €183 032 €−42 507 €225 539 €28 600 €−2,0 %
2023—−35 775 €183 624 €−41 940 €225 564 €−5 327 €—
2022—−11 125 €161 453 €−6 165 €167 618 €−11 037 €—
202114 531 €144 €98 024 €4 960 €93 064 €169 €+1,0 %
2020100 €−184 €87 185 €4 816 €82 369 €−113 €−184,0 %

Riziko: zaplatí DEVELKOPO?

Peniaze od štátu: DEVELKOPO

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy DEVELKOPO

Dátum vzniku DEVELKOPO je 4. 9. 2020, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné meno: Optima plus s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47473/T
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121319761
  3. Nový štatutár: Ján PopelkaKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým Optima plus s.r.o., odvtedy DEVELKOPO s.r.o.
  5. Nový spoločník: Ján PopelkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 100 € · majetok 87 185 €
  7. Nový štatutár: Marek KošecKonateľ
  8. Nový spoločník: Marek KošecSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  9. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti DEVELKOPO

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • administratívne služby
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom hnuteľných vecí
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • vedenie účtovníctva
  • správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  • fotografické služby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • čistiace a upratovacie služby
  • poskytovanie služieb osobného charakteru
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

DEVELKOPO v odvetví veľkoobchod

DEVELKOPO je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 139 431 € (15 048 závierok), DEVELKOPO má 28 600 €, čo je 21 % mediánu. V okrese Šaľa je v tomto odvetví 289 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DEVELKOPO 93. z 115.

V odvetví v okrese Šaľa289aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou15 048Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DEVELKOPO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Šaľa ›

Sídlo DEVELKOPO: Hájske

DEVELKOPO sídli na adrese 404, 951 33 Hájske, okres Šaľa. V obci Hájske je 151 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 744.

Subjektov v obci Hájske151aktívnych
Subjektov v okrese Šaľa7 744aktívnych
V tom istom odvetví289okres Šaľa

Hájske: obyvatelia a dáta ›Okres Šaľa ›Adresár firiem v okrese Šaľa ›

DEVELKOPO: IČO, sídlo a základné údaje

DEVELKOPO s.r.o. (IČO 53270657) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hájske, okres Šaľa. Dátum vzniku je 4. 9. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutármi sú Ján Popelka a Marek Košec. Za rok 2024 sú v závierke tržby 28 600 € a výsledok hospodárenia −567 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619)
Základné imanie5 000 €
Vznik4. 9. 2020
Skoršie názvyOptima plus s.r.o.
ObecHájske
OkresOkres Šaľa
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) DEVELKOPO s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 28 600 €, typická firma odvetvia 139 431 € (medián z 15 048 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Šaľa ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Šaľa ›

Sieť prepojení firmy DEVELKOPO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DEVELKOPO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu DEVELKOPO

  • Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 9 500 €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov193firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Hájsketypický nepokrytý dopyt 100 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

drevona J.P.,s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Hájske

MTR Media s.r.o.Dunaj Group, s.r.o.FLOW Interiér s. r. o.AKC - STUDIO s.r.o.PalCon s. r. o.Všetky firmy v obci Hájske ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Šaľa

ELEKTRO KLIMA NZ, s.r.o.BERA, s.r.o.POLTRANS s.r.o.RS Optima s.r.o.A. + A. SZABÓ marketing, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk