GREENTREES s. r. o.
Turčianske Teplice · Výstavba obytných a neobytných budov
11 474 €tržby 2023−14 752 €strata 2023Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby 4 005 €, výsledok hospodárenia 344 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby 11 474 €, výsledok hospodárenia -14 752 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 562 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 1 417 €
GREENTREES s. r. o. (IČO 53256140), sídlo Turčianske Teplice, je v registri zapísaná od 12. 9. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GREENTREES
V roku 2025 mala GREENTREES priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 1 158 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2023 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konatelia GREENTREES
Podľa Registra právnických osôb konajú za GREENTREES 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločníci GREENTREES
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Mgr. Peter Nociar50,0 %
- Michal Kleskeň50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Peter Nociarod 12. 9. 2020 | 2 500 € | 50,0 % |
| Michal Kleskeňod 12. 8. 2026 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GREENTREES
Za rok 2023 má GREENTREES v závierke tržby 11 474 €, a výsledok hospodárenia −14 752 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 11 474 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát GREENTREES
Najvyššie tržby: rok 2023, 11 474 €. Najnižšie: rok 2020, 4 005 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | 11 474 € |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | 4 005 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −18 553 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 417 € |
| 2024 | −5 562 € |
| 2023 | −14 752 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 344 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GREENTREES
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 32 222 €, vlastné imanie 14 659 € a záväzky 17 563 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 32 222 € | 14 659 € | 17 563 € |
| 2024 | 33 788 € | 13 582 € | 20 206 € |
| 2023 | 46 898 € | 4 392 € | 42 506 € |
| 2022 | 5 344 € | 5 017 € | 327 € |
| 2021 | 5 344 € | 5 017 € | 327 € |
| 2020 | 5 405 € | 5 344 € | 61 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GREENTREES (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 417 € | 32 222 € | 14 659 € | 17 563 € | −102 € | — |
| 2024 | — | −5 562 € | 33 788 € | 13 582 € | 20 206 € | −345 € | — |
| 2023 | 11 474 € | −14 752 € | 46 898 € | 4 392 € | 42 506 € | −11 986 € | −128,6 % |
| 2022 | — | 0 € | 5 344 € | 5 017 € | 327 € | 0 € | — |
| 2021 | — | 0 € | 5 344 € | 5 017 € | 327 € | — | — |
| 2020 | 4 005 € | 344 € | 5 405 € | 5 344 € | 61 € | 405 € | +8,6 % |
Riziko: zaplatí GREENTREES?
Peniaze od štátu: GREENTREES
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GREENTREES
Dátum vzniku GREENTREES je 12. 9. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/75552/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 4 005 € · majetok 5 405 €
- Nový spoločník: Mgr. Peter NociarSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121324480
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6.
- Nový štatutár: Michal KleskeňKonateľ
- Nový spoločník: Michal KleskeňSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GREENTREES
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
GREENTREES v odvetví výstavba budov
GREENTREES je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 57 867 € (8 962 závierok), GREENTREES má 11 474 €, čo je 20 % mediánu. V okrese Turčianske Teplice je v tomto odvetví 57 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GREENTREES 22. z 24.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 18 723 €, polovica do 57 867 €, tri štvrtiny do 248 862 €; 10 % firiem má viac než 802 730 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 285 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 18 723 € |
| medián | 57 867 € |
| horný kvartil | 248 862 € |
| 10 % firiem má viac než | 802 730 € |
| GREENTREES | 11 474 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GREENTREES
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GREENTREES s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GREENTREES | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 61 759 € |
| 2024 | — | 55 171 € |
| 2023 | 11 474 € | 57 867 € |
| 2022 | — | 62 232 € |
| 2021 | — | 55 185 € |
| 2020 | 4 005 € | 54 852 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| GREENTREES | 11 474 € |
|---|---|
| medián okresu Turčianske Teplice | 49 178 € |
| medián kraja | 73 894 € |
| medián Slovenska | 57 867 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- THERMONT SK s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 25 655 € (2025)
- AUTOSVIT s.r.o.Poprad · tržby 25 647 € (2025)
- Strecha S&A s. r. o.Rožňava · tržby 25 633 € (2025)
- INDOPO spol. s r. o.Palárikovo · tržby 25 617 € (2025)
- GLOBEL s.r.o.Malý Horeš · tržby 25 610 € (2025)
- PE System Operation, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 25 609 € (2025)
- Glendi s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 25 592 € (2025)
- Diveris s.r.o.Nová Lehota · tržby 25 585 € (2025)
- ALLSTAV SLOVAKIA, s.r.o.Kráľovičove Kračany · tržby 25 569 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GREENTREES, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GREENTREES: Turčianske Teplice
GREENTREES sídli na adrese Partizánska 370/103, 039 01 Turčianske Teplice, okres Turčianske Teplice. V obci Turčianske Teplice je 1 186 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 472. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Turčianske Teplice: obyvatelia a dáta ›Okres Turčianske Teplice ›Adresár firiem v okrese Turčianske Teplice ›
GREENTREES: IČO, sídlo a základné údaje
GREENTREES s. r. o. (IČO 53256140) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Turčianske Teplice, okres Turčianske Teplice. Dátum vzniku je 12. 9. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutármi sú Mgr. Peter Nociar a Michal Kleskeň. Za rok 2023 sú v závierke tržby 11 474 € a výsledok hospodárenia −14 752 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 9. 2020 |
| Obec | Turčianske Teplice |
| Okres | Okres Turčianske Teplice |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) GREENTREES s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 11 474 €, typická firma odvetvia 57 867 € (medián z 8 962 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Turčianske Teplice ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Turčianske Teplice ›
Sieť prepojení firmy GREENTREES
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GREENTREES
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GREENTREES
- Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy176zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov395firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Turčianske Teplicetypický nepokrytý dopyt 354 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava851 zmlúv za 3 roky · 17 750 997 € · naposledy 14. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.571 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 15. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 920 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ACTIVE PARTNERS s. r. o.MKL elektro s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Turčianske Teplice
COOP JEDNOTA MARTIN, spotrebné družstvoSAMHWA TECH, s. r. o.Slovenské liečebné kúpele Turčianske…SHP a.s.AGGLU Int. s. r. o.Všetky firmy v obci Turčianske Teplice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Turčianske Teplice
POROSTAV, s. r. o.IMPERIAL - INVEST, a. s.BauDex s. r. o.WORTECH s.r.o.BRATOM, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.