Ivana Stašová
Aktívny · Bratislava - Devínska Nová Ves · podniká od 2020 · 6 rokov
Čo robí
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2020Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 2. 10. 2026 o 19:07
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
- Iné živnosti rovnakého mena v obci Bratislava - Devínska Nová Ves
- Ivana Stašová IČO 17448671
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk
Ivana Stašová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Ivana Stašová (IČO 53248686), sídlo Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, je v registri zapísaný od 14. 8. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026).
Financie a závierky Ivana Stašová
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Ivana Stašová?
Peniaze od štátu: Ivana Stašová
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Ivana Stašová
Dátum vzniku Ivana Stašová je 14. 8. 2020, teda pred 6 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 110-290995
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ivana Stašová
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Dizajnérske činnosti
- Fotografické služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
Ivana Stašová v odvetví šport, zábava a rekreácia
Ivana Stašová je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť prevádzka športových zariadení. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 883 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Bratislava - Devínska Nová Ves
Ivana Stašová má miesto podnikania v obci Bratislava - Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Devínska Nová Ves je 3 442 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 218.
Bratislava - Devínska Nová Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
Ivana Stašová: IČO, sídlo a základné údaje
Ivana Stašová (IČO 53248686) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Bratislava - Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV. Začiatok podnikania je 14. 8. 2020, podniká 6 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Prevádzka športových zariadení (SK NACE 9311) |
| Vznik | 14. 8. 2020 |
| Obec | Bratislava - Devínska Nová Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Ivana Stašová
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Ivana Stašová
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Ivana Stašová
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie37výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy32zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov57firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 000 €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Bratislava - Devínska Nová Vestypický nepokrytý dopyt 633 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenská televízia a rozhlas109 zmlúv za 3 roky · 51 316 € · naposledy 8. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava106 zmlúv za 3 roky · 1 224 611 € · naposledy 16. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.49 zmlúv za 3 roky · 66 504 € · naposledy 31. 8. 2026 Všetkých 510 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Devínska Nová Ves
VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.Andritz OYGRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.BENTELER Automotive Bratislava s.r.o.Duvenbeck Slovensko, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Devínska Nová Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.29) v okrese Bratislava IV
casual s.r.o.0100 Conferences, s.r.o.Mungra s.r.o.BRATISLAVA MUSIC AGENCY s.r.o.ADESSE, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.