Real Gallery s. r. o.
Galanta · Zemné práce
7 025 €tržby 2025 ▼ 67 %+4 667 €zisk 2025aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby 23 925 €, výsledok hospodárenia 2 197 €
- 21 : tržby 14 905 €, výsledok hospodárenia -407 €
- 22 : tržby 38 369 €, výsledok hospodárenia -471 €
- 23 : tržby 42 135 €, výsledok hospodárenia 717 €
- 24 : tržby 21 457 €, výsledok hospodárenia -135 €
- 25 : tržby 7 025 €, výsledok hospodárenia 4 667 €
Real Gallery s. r. o. (IČO 53233115) mala v roku 2025 tržby 7 025 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Real Gallery
V roku 2025 mala Real Gallery priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Real Gallery
Podľa Registra právnických osôb koná za Real Gallery 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník Real Gallery
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Stanislav Lindák, PhD.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Stanislav Lindák, PhD.od 29. 10. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Real Gallery
Za rok 2025 má Real Gallery v závierke tržby 7 025 €, o 67,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 667 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 42 135 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Real Gallery
Najvyššie tržby: rok 2023, 42 135 €. Najnižšie: rok 2025, 7 025 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 7 025 € |
| 2024 | 21 457 € |
| 2023 | 42 135 € |
| 2022 | 38 369 € |
| 2021 | 14 905 € |
| 2020 | 23 925 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 3 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 6 568 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 667 € |
| 2024 | −135 € |
| 2023 | 717 € |
| 2022 | −471 € |
| 2021 | −407 € |
| 2020 | 2 197 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Real Gallery
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +66,4 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Real Gallery | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +66,4 % | +4,2 % |
| 2024 | −0,6 % | +3,0 % |
| 2023 | +1,7 % | +2,0 % |
| 2022 | −1,2 % | +1,7 % |
| 2021 | −2,7 % | +1,6 % |
| 2020 | +9,2 % | +1,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 5 rokov, najviac v roku 2022 (+157,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −67,3 % |
| 2024 | −49,1 % |
| 2023 | +9,8 % |
| 2022 | +157,4 % |
| 2021 | −37,7 % |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Real Gallery
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 13 345 €, vlastné imanie 11 569 € a záväzky 1 776 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 13 345 € | 11 569 € | 1 776 € |
| 2024 | 26 492 € | 6 902 € | 19 590 € |
| 2023 | 33 822 € | 7 037 € | 26 785 € |
| 2022 | 37 570 € | 6 320 € | 31 250 € |
| 2021 | 13 307 € | 6 790 € | 6 517 € |
| 2020 | 7 879 € | 7 197 € | 682 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Real Gallery (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 025 € | 4 667 € | 13 345 € | 11 569 € | 1 776 € | 5 057 € | +66,4 % |
| 2024 | 21 457 € | −135 € | 26 492 € | 6 902 € | 19 590 € | 306 € | −0,6 % |
| 2023 | 42 135 € | 717 € | 33 822 € | 7 037 € | 26 785 € | 848 € | +1,7 % |
| 2022 | 38 369 € | −471 € | 37 570 € | 6 320 € | 31 250 € | −343 € | −1,2 % |
| 2021 | 14 905 € | −407 € | 13 307 € | 6 790 € | 6 517 € | −323 € | −2,7 % |
| 2020 | 23 925 € | 2 197 € | 7 879 € | 7 197 € | 682 € | 2 633 € | +9,2 % |
Riziko: zaplatí Real Gallery?
Peniaze od štátu: Real Gallery
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Real Gallery
Dátum vzniku Real Gallery je 20. 8. 2020, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné meno: B&B Bývajte s nami s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47381/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 23 925 € · majetok 7 879 €
- Nový štatutár: Ing. Stanislav Lindák, PhD.Konateľ
- Zmena obchodného menaPredtým B&B Bývajte s nami s. r. o., odvtedy Real Gallery s. r. o.
- Nový spoločník: Ing. Stanislav Lindák, PhD.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 7 025 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Real Gallery
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Stavebné cenárstvo
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Finančný leasing
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby
- Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Fotografické služby
- Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- Verejné obstarávanie
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Real Gallery v odvetví špecializované stavebné práce
Real Gallery je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 954 € (14 574 závierok), Real Gallery má 7 025 €, čo je 10 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 2 614 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Real Gallery 278. z 296.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 740 €, polovica do 71 954 €, tri štvrtiny do 269 089 €; 10 % firiem má viac než 853 119 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 767 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 740 € |
| medián | 71 954 € |
| horný kvartil | 269 089 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 119 € |
| Real Gallery | 7 025 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Real Gallery
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Real Gallery s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Real Gallery | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 7 025 € | 71 954 € |
| 2024 | 21 457 € | 79 046 € |
| 2023 | 42 135 € | 84 776 € |
| 2022 | 38 369 € | 86 378 € |
| 2021 | 14 905 € | 76 829 € |
| 2020 | 23 925 € | 75 550 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Real Gallery | 7 025 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 90 395 € |
| medián kraja | 77 345 € |
| medián Slovenska | 71 954 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HLA-STAV, s. r. o.Žilina · tržby 16 866 € (2025)
- W.H.G. Install, s. r. o.Trávnica · tržby 16 862 € (2024)
- ELEKTRO MR s.r.o.Banská Bystrica · tržby 16 854 € (2025)
- Jacek Francl reality s.r.o.Považská Bystrica · tržby 16 850 € (2025)
- Beasy, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 16 850 € (2025)
- multifinance s. r. o.Stará Ľubovňa · tržby 16 846 € (2024)
- JAKON s. r. o.Brusno · tržby 16 842 € (2025)
- RYSEN, s.r.o.Senica · tržby 16 841 € (2025)
- TM - GRUP, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 16 839 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Real Gallery, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Real Gallery: Galanta
Real Gallery sídli na adrese Štvrť SNP 968/42, 924 01 Galanta, okres Galanta. V obci Galanta je 3 529 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Galanta: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
Real Gallery: IČO, sídlo a základné údaje
Real Gallery s. r. o. (IČO 53233115) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, okres Galanta. Dátum vzniku je 20. 8. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Ing. Stanislav Lindák, PhD.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 025 € a výsledok hospodárenia +4 667 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Zemné práce (SK NACE 4312) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 8. 2020 |
| Skoršie názvy | B&B Bývajte s nami s. r. o. |
| Obec | Galanta |
| Okres | Okres Galanta |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Real Gallery s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 7 025 €, typická firma odvetvia 71 954 € (medián z 14 574 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›
Sieť prepojení firmy Real Gallery
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Real Gallery
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Real Gallery
- Tendre121súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy73zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov498firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 200 tis. €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Galantatypický nepokrytý dopyt 188 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.992 zmlúv za 3 roky · 1 184 743 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny396 zmlúv za 3 roky · 7 405 928 € · naposledy 14. 10. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever142 zmlúv za 3 roky · 3 092 559 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 1 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Galanta
SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.Samsung SDS Global SCL Slovakia, s.r.o.COOP Jednota Galanta, spotrebné družstvoAutoprofit, s.r.o.KL Logistic Service spol. s r.o.Všetky firmy v obci Galanta ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Galanta
PH Galanta s.r.o.HANES Trading s.r.o.NORDEN, s.r.o.FERDA-BAU s.r.o.Technology Concept s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.